reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Hehehe - kawał chłopa nie wiadomo po kim.
W telewizji widziałam wczoraj zakwitniętą jabłonkę w środku Lublina:) Gdzie ona tak zakwitła wiecie?
 
Heloł lajdis
ja tak wpadłam powiedzieć że żyję i sie pożegnać bo sąsiedzi zgłosili sie w końcu po kompa :baffled: jak by co to na żywo możemy się spotkać jak któraś chętna:confused::tak::tak:

Anacona jak nazbierasz jabłek to się do Ciebie zgłosze po powidła:-D:-D:-p
Aniu uroczo Sasha wygląda :tak::tak::tak: Przystojniaczek Ci rośnie że ho ho:tak::tak::tak: a jak tam w pracy? uczysz już tego języka polskiego?:confused:
Basia śliczne foteczki w podpisie:tak::tak::tak:
Eliza buziaki dla Milenki:tak::tak::tak:

Trzymajcie się Kobitki:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry