reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dziewczyny tak z ciekawości... w jakich zawodach pracujecie?:)
ja tu we Wloszech pracowalam jako fizjoterapeutka w prywatnym centrum odnowy biologicznej (mam ukonczone studia a tym kierunku) a ostatnia praca w jakiej pracowalam to bylam asystenka chirurga ortodonty i asystowalam przy zabiegach implantologi w prywatnym gabinecie stomatologicznym cos takiego robilismy... Risultato della ricerca immagini di Google per http://www.leadershipmedica.com/scientifico/sciedic03/scientificaita/10apolloni/denti_2caso1.jpg

codzienny kontakt z ludzmi i wogole brakuje mi tego:-(
a w wolnych chwilach i w zakresie domowym bardziej robilam tipsy tez mam ukonczony (Kurs stylizacji paznokci w Kielcach) tak zeby sobie dorobic choc tutaj mozna by bylo niezle z tego zyc... dosc drogo sobie tu licza za zrobienie tipsow...

no a teraz jestem szczesliwa mamusia mojego aniolka ktory wlasnie sie obudzil i cos gada sobie sam do siebie...ja nie ucze go noszenia na raczkach bo pozniej to by mi chyba odpadly juz 5 kilo wazy co by bylo pozniej:szok:
 
dzięki :-)

na okres muszę czekać bo od pierwszego dnia miesiączki się je bierze.

Marzycielko moja ginka powiedziała że po połogu można tabltki wziąć dowolnego dnia....ja jeszcze tydzień czekam, jak nic nie ruszy się zaczynam brać tabletki:tak:

Witam!!!
W dodatku nie lubi lewego cycuszka - i z dnia na dzień coraz szybciej się wścieka gdy go possie.

Ewelw a próbowałaś zmienić pozycję krmienia...u nas było podobnie z prawej coś jej nie pasowało(w szpitalu mwiły mi położne że to może być zależne od budowy buźki:szok:)i karmiłam ją spod pachy i szło nieźle...spróbuj!!!!!
A jaką masz książeczkę o tych zabawach????:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hejka Laseczki:-)
Dzięki dziewczynki za słowa otuchy. Tak sobie myślę, jak to w życiu jest, że ludzie tak się kochają, a po iluś latach nie potrafią kompletnie się dogadać :(
tez się ostatnio nad tym zastanawiałam.. jak to jest:-(mam nadzieję,że szybko wyjaśnią się wasze nieporozumienia i będziesz się uśmiechać kochana-powodzonka;-)

Kana duża ta Twoja Kluseczka:-) moja ma dopiero ma 4600 a leci jej 7 tydzien choć i tak wydaje mi się papuśna:-) Tygrysku i Landryneczko Wasze Skarby to też kluchy:-)
Dorotko moja dieta tak samo uboga jak Twoja:-:)-(już mam dość po mału- jem oczami wszystko inne:-D
Kana jesz banany?? a to nie są cytrusy?:baffled::sorry2:ja odstawiłam choć uwielbiam,bo myślałam,że powodują kolki ..
Agatkas ja jako pracownik biurowy+fakturowanie;-)a Ty no kochana ,masz ambicje jak ho ho podziwiam,bo ja to leń do nauki:zawstydzona/y:
Marzycielko gratulki dla mężusia

u nas nocka w miarę wstawałam 4 razy na jedzonko,gorzej z tym,że ostatnio Bianka chce się bawić w nocy zamiast spać
 
Madzieńka ja chyba jestem upośledzona bo nie umiem małej sobie ułożyć spod pachy... ostatnio kombinowałam az mala się wściekła i dupa:)nie wychodzi nam to:)

Agatkas najwazniejsze żeby dzidzia miała głowke na wysokości piersi....ja korzystałam z dużej poduchy i mojej Julci ta pozycja bardzo pasowała:-Dszkoda że pokarm skonczył się:sorry2:
Katalog wygodnych pozycji - spod pachy

Wyślij mi adres mailowy to prześlę Ci intrukcję może pomoże Wam!!!!Trzymam kciuki:-)

Marzycielko wielkie gratulacje dla mężusia!!!!Teraz trzymamy kciuki za znalezienie pracki!!!!:tak:
 
Marzycielko moja ginka powiedziała że po połogu można tabltki wziąć dowolnego dnia....ja jeszcze tydzień czekam, jak nic nie ruszy się zaczynam brać tabletki:tak:



Ewelw a próbowałaś zmienić pozycję krmienia...u nas było podobnie z prawej coś jej nie pasowało(w szpitalu mwiły mi położne że to może być zależne od budowy buźki:szok:)i karmiłam ją spod pachy i szło nieźle...spróbuj!!!!!
A jaką masz książeczkę o tych zabawach????:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Moj gin tez mi tak powiedzial ze nie musze czekac na okres tylko moge wziasc dowolnego dnia:tak:
 
reklama
Marzycielko moja ginka powiedziała że po połogu można tabltki wziąć dowolnego dnia....ja jeszcze tydzień czekam, jak nic nie ruszy się zaczynam brać tabletki:tak:


Mój gin kazał przyjść jak nie dostanę za półtora miesiąca okresu to go wywoła i poda inne leki bo ja zawsze miałam problem z okresem a tym samym moge mieć problem z zajściem w kolejną ciąże.


Dziekuję za Gratulacje dla mężowego:-)
 
Do góry