reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Ania - to pokarmu masz dużo, bo z tego, co piszesz to faktycznie mały głodomorek z Alexa :-) a na dwór jak wychodzimy to zawsze smarujemy ;-) tylko Ola tego bardzooo nie lubi :sorry2:
pokarmu mam duzo i to sam leci...bez wkladek ani rusz...a moj bardzo lubi sie smarowac bo mysli ze zaraz cyca dostaje jak go sie kolo buzi dotyka:-)
 
reklama
Dziewczyny, moja mała dostała po nocy takich drobnych czerwonych krostek na cipuni, i tylko tam. Wiecie może co to> Próbowałam dostać się do lekarza ale oczywiście porażka, a przez telefon to nie potrafią powiedzieć. Jedynie to powiedziała , żeby clotrimazolum spróbować.
 
A moja mała kocha kąpiel i wszytko co z nią związane, kąpiemy ją w 38 stopniach.
Wklejam zdjęcie zadowolonaj Karolisi po kąpieli:
 

Załączniki

  • 5d9e25f533[1].jpg
    5d9e25f533[1].jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 29
Moja przy kapieli zbytnio nie protestuje, gorzej jestprzy wyciaganiu ale jak tylko ja okryjemy reczniczkiem to sie uspokaja. Na poczatku uzywalam termometru.Teraz to juz przygotowujemy wode na czucie i jest oki.Ale tez lubi wode cieplejsza jak 37 stopni.
 
Moj ma ostatnio marudne dni, ale dzisiaj przechodzi samego siebie. Marudzil nawet na spacerku. Teraz usnąl, ale nie jest to glęboki sen i caly czas sie boje,ze sie wybudzi.Czy to normalne, ze tak male dziecko nie spi caly dzien, tylko sobie od czasu do czasu przysypia????Kolek nie ma, brzuszek plaski, jest przewiniety, najedzony i nie spi, tylko patrzy. Czasem sobie poplacze,ale sporadycznie. Rozumiem,ze nie moze spac caly czas, ale on w ogole nie spi!!!
Edit
Juz sie obudzilem...
 
Ostatnia edycja:
Ja juz dzisiaj bylam bliska zeby jechac do pediatry bo mała wpadła w taki szał ze masakra. Byla najedzona przewinieta i nawrt na rekach sie nie uspokajala. Zanosila sie tak ze myslalam ze sie zaraz udusi. Nie wiedzialam co mam robic. Ale ja ubralam i jak tylko miala na sobie kombinezon to sie uspokoila i usnela i tak caly spacer prawie dwie godzinki. Po przyjsciu ja nakarmilam i poszla spac. Ciekawe czy to byl jednorazowy wybryk czy juz bedzie tak matke nerwowo wykanczac.
Maz tlumaczy sobie to ze to ze zmeczenia, bo nie spala od 7.30 a sytuacja miala miejsce po 12. Nie wiem co mam o tym myslec:baffled:
 
Moj ma ostatnio marudne dni, ale dzisiaj przechodzi samego siebie. Marudzil nawet na spacerku. Teraz usnąl, ale nie jest to glęboki sen i caly czas sie boje,ze sie wybudzi.Czy to normalne, ze tak male dziecko nie spi caly dzien, tylko sobie od czasu do czasu przysypia????Kolek nie ma, brzuszek plaski, jest przewiniety, najedzony i nie spi, tylko patrzy. Czasem sobie poplacze,ale sporadycznie. Rozumiem,ze nie moze spac caly czas, ale on w ogole nie spi!!!
Edit
Juz sie obudzilem...
celinka moj za to spi jak susel caly dzie,a za to w nocy daje z siebie wszystko i to nie spi np(tak jak dzisiejszej nocy)od 23.30 do 4 rano,a jak zasypial to i tak wszystko go wybudzalo..i placz...to nie wiem wolalabym zeby w dzien tak mial...

dziewczyny czy wasze maluchy od razu smoka zaakceptowaly?
bo moj pluje i ma odruchy wymiotne...probowalam 2 kauczuk i silikon...i nic
 
Marylion - jak słodko się uśmiecha Karolcia! :-) ojej, też bym chciała moją taką zobaczyć... :sorry2:
mamakama
- całkiem możliwe, że mąż ma rację - moja też dziś przed 7 wstała i nie mogła już zasnąć, tylko drzemała i marudziła, dopiero jak na dwór wyszłyśmy to się uspokoiła i usnęła i spała prawie cztery godzinki :-)
Ania - moja też nie bardzo akceptuje smoczki, ale szukam, może któryś Jej spasuje :sorry2:
co do spania, to moja w dzień zdecydowanie mniej śpi niż w nocy :tak:
 
celinkomoja mała też w dzien nie spi cały czas... zasypia na godzinke a potem znowu oczka otwarte marudzi .. albo patrzy sie w jedno miejsce;-)
Dopiero na spacerku przysypia :tak:
 
reklama
Moja też marudzi w dzień, nawet się zastanawiałam czy kolki nie ma, ale po spacerku to potrafi przepać nawet 4-5 godzin, i w nocy ładnie śpi.
Czasem w dzień nawet juz cos pogada, giiiiiiiiii, guuuuuuuuuuu, aaaaaaaaaa, najlepiej jak leży na przewijaku to na gadanie zawsze jej się zbiera.
 
Do góry