reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

marylion moja tez najbardziej kontaktowa jak na przewijaku lezy...rozglada sie usmiecha, łapie cos rączkami, cos mruczy pod nosem...
celinko moja tez jakas dziwna od paru dni....ona nawet teraz jak spi ciagle cos mamrocze przez sen, przebudza sie poplakuje jakby przez sen...sama nie wiem co to...
 
reklama
Moj ma ostatnio marudne dni, ale dzisiaj przechodzi samego siebie. Marudzil nawet na spacerku. Teraz usnąl, ale nie jest to glęboki sen i caly czas sie boje,ze sie wybudzi.Czy to normalne, ze tak male dziecko nie spi caly dzien, tylko sobie od czasu do czasu przysypia????Kolek nie ma, brzuszek plaski, jest przewiniety, najedzony i nie spi, tylko patrzy. Czasem sobie poplacze,ale sporadycznie. Rozumiem,ze nie moze spac caly czas, ale on w ogole nie spi!!!
Edit
Juz sie obudzilem...

u mnie jest to samo. Mała mi też cały dzień nie śpi, ale trochę płacze i domaga się noszenia na rękach. A ja już padam z sił.
 
u mnie jest to samo. Mała mi też cały dzień nie śpi, ale trochę płacze i domaga się noszenia na rękach. A ja już padam z sił.

i u mnie to samo...mam dosc...rano bylo na chwile ok....Mlody nie sp[i, placze i jest ogolna masakra..to nie kolki...dobrze ze maz zaraz z pracy wraca to sie nim zajmie bo ja padam na pysk...
 
Znalazłam sposób na Julkę i kąpiel bez płaczu. Wzięłam ją ze sobą do wanny, posadziłam ją na mnie opartą na moich ugiętych nogach i czekałam na reakcję pomału oblewając ją wodą. Nie wierzyłam własnym oczom :-D Mała cała szczęśliwa, pięknie dała się umyć i ani razu nie pisnęła :-D Chociaż raz była spokojna podczas kąpieli ;-) Parę razy chcę ją jeszcze tak wykąpać, może to coś pomoże i zobaczy, że woda wcale nie jest taka zła ;-)
 
Znalazłam sposób na Julkę i kąpiel bez płaczu. Wzięłam ją ze sobą do wanny, posadziłam ją na mnie opartą na moich ugiętych nogach i czekałam na reakcję pomału oblewając ją wodą. Nie wierzyłam własnym oczom :-D Mała cała szczęśliwa, pięknie dała się umyć i ani razu nie pisnęła :-D Chociaż raz była spokojna podczas kąpieli ;-) Parę razy chcę ją jeszcze tak wykąpać, może to coś pomoże i zobaczy, że woda wcale nie jest taka zła ;-)

:tak::-)Dobry pomysł
 
Mój rozrabiaka chyba odsypia wczorajsze niespanie, bo śpi do tej pory jak zabita :-).
A ze spacerków muszę na razie zrezygnować, bo za oknem śniegu do połowy łydek i mroźno bardzo :baffled: Ale za to w weekend podrzucimy Julkę babci i wyruszamy gdzieś na narty, bo w pobliżu mamy kilka stoków ;-)
 
Mój mały od 16 dokapieli (19) wisi na cycu,podsypia ale nie da się odkleić ani odłożyć taki czujny;-).Rano tak ma od 6 do 9,więc raczej w dzień niewiele śpi a w nocy od 4-6 kolki...:crazy: Spioch z Niego nie wyrośnie.
Ulżyłoby mi gdyby chciał smoka ale mam już 4 różne i tracę nadzieję...
 
U nas ciągle te krostki na buźce się utrzymują. Już nie mam pomysłu jak temu zaradzić a wszelkie propozycje położnej też okazały się bezskuteczne:no: Szkoda mi jej bo taka malutka, drobniutka a na buźce tyle wykwitów!!! Te na szyjce udało się zaleczyć krochmalem. Może któraś może polecić jakiś sprawdzony krem, maść....?
 
reklama
Dziewczyny, moja mała dostała po nocy takich drobnych czerwonych krostek na cipuni, i tylko tam. Wiecie może co to> Próbowałam dostać się do lekarza ale oczywiście porażka, a przez telefon to nie potrafią powiedzieć. Jedynie to powiedziała , żeby clotrimazolum spróbować.

Moja Ola też dostała takich krosteczek, tylko na cipuni i nie wiem od czego. Obserwowałam to i przeszło samoistnie po 2 dniach. Niczym nie smarowałam i myłam przegotowaną wodą tak jak i przedtem.
 
Do góry