reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

My jestesmy po pierwszej wizycie u naszej pediatry. maja skończyła 3 tyg. przybrała kilogram, dostała witaminki, vigantol i wszystko byłoby super gdyby nie te meczące ją koleczki:dry:
 
reklama
A my byliśmy dziś na pierwszym szczepieniu. Pani zważyła Młodego i w dwa tygodnie przybrał 700g - ma teraz dokładnie 5230g :szok::rofl2::-D, to jest prawie 75 centyl, a wzrostowo prawie 90.
A z ta wagą to pewnie dlatego, że on mi już mleko z 5 miarek spija.
 
my bylismy dzis u pediatry...
mała ma 2 tyg i 4 dni a waży dokładnie 4 kg (waga urodzeniowa 3650 a wyjsciowa ze szpitala 3550)
 
My też po wizycie!! Mała waży 3850 g ( ur. 3100 przy wyjsciu 2890) i ma 60 cm (ur. 56cm) :tak: i jest wszystko oki:-)
 
Zosia była dziś zważona, przybrała 700g przez 3tygodnie, waga najniższa 3350g a obecnie 4100g, czyli moje mleczko jej wystarcza.
 
My ważylismy się wczoraj i po miesiacu i 3 dniach Filip ma 5450 i ok 62cm...idzie jak burza na mamusi cycusiu :-D
 
reklama
Jacek wczoraj przed szczepieniem był ważony i przez miesiąc przytył dokładnie 1kg. 4620g:)Mam nadzieję, że to niezły wynik, biorąc pod uwagę, że nie dopija całych porcji mleka..
 
Do góry