my nie mamy piaskoliny
poczekam do wiosny i pojdzie do pisakownicy:-)
teraz sie zegnam bo jeszcze musze wziac prysznic a o 7 pobudka.dobranoc.do rana:-)
Ja uciekam bo Kamil mi sie budzi do jedzenia do jutra Dobrej nocy
Dobranoc! :-)
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
my nie mamy piaskoliny
poczekam do wiosny i pojdzie do pisakownicy:-)
teraz sie zegnam bo jeszcze musze wziac prysznic a o 7 pobudka.dobranoc.do rana:-)
Ja uciekam bo Kamil mi sie budzi do jedzenia do jutra Dobrej nocy
Mam ten bałagan na podłodze prawie non stop.:-(Nie, nie, Piotruś po ścianach nie rysujeJak widzę, że ma w rączce coś piszącego to zaraz mu kartkę podsuwam, żeby kojarzył, że to na kartkach trzeba rysować.
A piaskoliny już próbowałyście z dzieciakami? Piotrunio też był zachwycony! :-) Pogrzebał sobie w piachu, a ja przynajmniej miałam pewność, że nie było tam psich odchodów![]()
Trudno wyczuć.Najwidoczniej źle mu się coś skojarzyło.Coś dziwnego się dziś wydarzyło. Piotruś uwielbia się kąpać. Zawsze było tak, że jak mu mówiliśmy o kąpieli to biegł do łazienki i chciał zrywać z siebie ubrankaDziś nie dość, że nie chciał się kąpać to jeszcze zrobił taką dziką awanturę jak go wsadziłam pod prysznic, że normalnie w szoku byłam.
Musiałam go umyć, bo zrobił kupkę przed kąpielą, no ale tylko pupę mu obmyłam, bo po prostu masakrycznie się wierzgał, próbował uciekać, aż się bałam, że sobie coś zrobi.
Nie wiem o co chodzi
![]()
Gdzies na BB jest o gotowaniu wedlug pieciu przemianAs to napisz cos wiecej o tym PP.moze byc na priva zeby tu dziewczynom nie zasmiecac.
Paulina nie ma stwierdzonego ADHd ale z pewnoscia byla tego bliska.teraz bierzez \rispolept bu byla bardzo agresywna rok temu.ale z 2 dawek zeszlam do jedenj i moze przezwakacje calkiem sie uda bez lekow.
myszunia ja po przykladzie Pauliny nigdy Weroniki nie mylam prysznicem.jak zrobi kupke czy rano jak jej zmieniam pieluche to ja sadzam na umywalkie i tak myje:-)zrestza nie pamietam kiedy zrobila kupe do pieluchy
moj P ma 188cm i wazy 97 podobno![]()
dobranoc dziewczyny.ANABUBA ,WIKTORIA Dobranoc:-)
Anabuba za cholerę nie mogę Ci odpisać na priv ,bo nie umiem.hahahah![]()
Trudno wyczuć.Najwidoczniej źle mu się coś skojarzyło.
Musisz pomyślec jakie były zmiany ostatnio.