reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Agawa dlatego ja mam kojec:tak:;-) tylko musze pilnowac zeby stół nie stal blisko i o kant z kojca nie uderzyl sie a tak to spokój;-)
 
hejka melduje sie:-)
było czadowo jak zwykle zreszta ja byłam w domu o 1 :-p a usnełam koło 2 a mój synus kochanyz robił pobudke o 6:wściekła/y::no: jestem nie przytomna:-p:baffled:
Crunch sliczna ta pościel ale sie ebdzie działo u ciotki teraz w sypialni hehe:-p:-D
Agawa jak pisanko pracy? a zeszła ta ciemieniucha Mikołajkowi z głowki?
coraz abrdziej mobilny sie robi Mikołajek:-)
 
hej :-)
ale wiosna :-) widziałam koło bloku ślicze krokusy zakwitły :-):-)
My z Kubą przejechaliśmy się na miasto. Kupiłam mu czapkę, ale butów niestety nie:baffled: Teraz chrupię rzodkiewkę - pychota :tak: (pewnie sama chemia, ale to nic hehe )

Spotkanie jak zwykle super :-) Pyszna kawka podana przez męża Aguni :-) Sałatka pychotka i wogóle super :tak::-) Dzięki Agatko :-) - czekam na przepis na sałatkę ;-)

Crunch fajny prezent :tak: :-)
Brmagda dzieki za transport :tak:;-)
Aniu dziś pytałam na Wałowej w sklepie i 65 nie mieli i pani mówiła, że nie dostają, ale 70C juz nawet niezły wybór - to i tak sukces!

U mnie też sie obiad robi w piekarniku, surówke juz zrobiłam, ziemniaki obrane - jak Pan Mąż wróci powinno byc gotowe :-D Miałam okna myć, ale mi się strasznie nie chce ... :baffled:
 
Super dziewczyny, że jesteście zadowolone:-):-):-) i przekażę Jackowi:-)
Crunch - to ja Cię może też zaproszę na urodziny:-):-):-) fajna ta pościel
dobrze, że dzieciaczkom się poprawia
a mój mąż w Rzeszowie, Amelka u babci - a ja mam wolne - ciekawe jak długo:-)
 
dodałam przepis na sałatkę i na rogaliki gdyby ktoś chciał:-) właśnie dojadam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie imprezowiczki :-)

A ja dziś pospałam z małym do 8.30 :szok: czuję się wspaniale dziś.
Ale to nie wszystko jak wstałam to standardowo poszłam sobie do kuchni zrobić kawkę patrzę a tu mój szanowny małżonek myje okna w kuchni :szok::szok: i informuję mnie że już w małym pokoju umył a kolejne dwa pokoje zostawił sobie na za tydzień :tak: także okna mam z głowy :-):-)
Byliśmy na chwilkę na polku na spacerku jest cudnie miło i ciepło :tak:
Crunch świetna ta pościel-fajne ma kolorki;-)
 
Super dziewczyny, że jesteście zadowolone:-):-):-) i przekażę Jackowi:-)
Crunch - to ja Cię może też zaproszę na urodziny:-):-):-) fajna ta pościel
dobrze, że dzieciaczkom się poprawia
a mój mąż w Rzeszowie, Amelka u babci - a ja mam wolne - ciekawe jak długo:-)
takiej to dobrze ;-)
 
Witajcie imprezowiczki :-)

A ja dziś pospałam z małym do 8.30 :szok: czuję się wspaniale dziś.
Ale to nie wszystko jak wstałam to standardowo poszłam sobie do kuchni zrobić kawkę patrzę a tu mój szanowny małżonek myje okna w kuchni :szok::szok: i informuję mnie że już w małym pokoju umył a kolejne dwa pokoje zostawił sobie na za tydzień :tak: także okna mam z głowy :-):-)
Byliśmy na chwilkę na polku na spacerku jest cudnie miło i ciepło :tak:
to super!!!!
wreszcie sei do czegos przydał hehe:-D:-)
 
reklama
Super, że spotkanie Wam się udało.

Ja nadrobiłam spotkania we W. Naprawdę super tak sobie pogadać. Powspominać i w ogóle. I do tego jeszcze, jak mężowie podsuwają smakołyki :-):-):-)
 
Do góry