reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Tak...mam jednak malenka nadzieje,ze to TO :-( a jak nie to najblizszy miesiac bede sie bzykac z facetem kazdego dnia po min 2 razy:szok: cos musi pomoc!!! Dziekuje za odpowiedzi.Jestem tutaj swieza i milo,ze ktos odpowiedzial:-) Pozdrawiam!
 
reklama
Tak...mam jednak malenka nadzieje,ze to TO :-( a jak nie to najblizszy miesiac bede sie bzykac z facetem kazdego dnia po min 2 razy:szok: cos musi pomoc!!! Dziekuje za odpowiedzi.Jestem tutaj swieza i milo,ze ktos odpowiedzial:-) Pozdrawiam!
LolaT ta zawrotna częstotliwość tez nie jest do końca dobra....:eek:
 
mojemu odbiło i namawia mnie codziennie przytulanki :) a ja już wysżłam z zalożenia że poczekam do wizyty za miesiąc w Polsce, zrobię sobie badania i wyjdzie co jest nie tak :) zapowiada się sexualny weekend w Paryżu :) może i bezowocny ale co tam :)
 
Tak...mam jednak malenka nadzieje,ze to TO :-( a jak nie to najblizszy miesiac bede sie bzykac z facetem kazdego dnia po min 2 razy:szok: cos musi pomoc!!! Dziekuje za odpowiedzi.Jestem tutaj swieza i milo,ze ktos odpowiedzial:-) Pozdrawiam!
Jeśli jeszcze tydzień do okresu to zrób test jeszcze za tydzień, żeby mieć pewność, wtedy kreseczka powinna być ciemniejsza... często sie zdarza że po odstawieniu tabsów dziewczyny zachodzą... :)) co do bólów podbrzusza to takie same są w początkach ciąży... wiem coś o tym bo nie dawno to przechodziłam. Nie jesteś w stanie odróżnić bólów ciążowych od okresu :))
A co do częstego seksu są różne opinie. Ja słyszałam że zaleca się co 2 dzień w trakcie owu, ale to głównie z tego powodu że gdy kobieta się obserwuje, śluz itp, to żeby miała 1 dzień przerwy żeby się śluz unormował. Gdzie indziej słyszałam że im częściej uprawia się seks tym plemniczki partnera są mocniejsze, bo ciągle są świeżo produkowane. Ja polegałam na tej drugiej opini i bzykaliśmy się przed, w trakcie i po owu codziennie a nawet czasami rano i wieczorem.
Jak widać przyniosło to skutek :))
przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
A wiec ...hmmm generalnie to nie ma sposobu a wiec co tam,troszke przyjemnosci nie zaszkodzi:-p
Powaznie,tez slyszalam,ze uprawianie sexu 24na dobe nie musi oznaczac wcale dzidzi,coz,zobaczymy.
Najgorsze jednak,ze po 2dniach wpadne w dolek i odechce mi sie nawet tego:wściekła/y:
Ale bedzie fajnie kiedy bedzie wiadomo,ze ma sie ta malenka iskierke w srodku:-)
Zycze wszystkim aby ten weekend byl dla nas najbardziej plodnym !!!!
 
Ostatnia edycja:
mojemu odbiło i namawia mnie codziennie przytulanki :) a ja już wysżłam z zalożenia że poczekam do wizyty za miesiąc w Polsce, zrobię sobie badania i wyjdzie co jest nie tak :) zapowiada się sexualny weekend w Paryżu :) może i bezowocny ale co tam :)
Krufka...ale ci zazdroszczę:-):-) Tego Paryża i tego seksu... moje Kochanie wyjeżdża w sobotę :-:)-(
Jeśli jeszcze tydzień do okresu to zrób test jeszcze za tydzień, żeby mieć pewność, wtedy kreseczka powinna być ciemniejsza... często sie zdarza że po odstawieniu tabsów dziewczyny zachodzą... :)) co do bólów podbrzusza to takie same są w początkach ciąży... wiem coś o tym bo nie dawno to przechodziłam. Nie jesteś w stanie odróżnić bólów ciążowych od okresu :))
A co do częstego seksu są różne opinie. Ja słyszałam że zaleca się co 2 dzień w trakcie owu, ale to głównie z tego powodu że gdy kobieta się obserwuje, śluz itp, to żeby miała 1 dzień przerwy żeby się śluz unormował. Gdzie indziej słyszałam że im częściej uprawia się seks tym plemniczki partnera są mocniejsze, bo ciągle są świeżo produkowane. Ja polegałam na tej drugiej opini i bzykaliśmy się przed, w trakcie i po owu codziennie a nawet czasami rano i wieczorem.
Jak widać przyniosło to skutek :))
przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Cześć Niunians:) Jak się ty w ogóle czujesz Kochana?? Nie wpadasz już do nas na "wątpliwości" zeby sie z nami podzielić fluidkami:-)
U mnie jest sam początek. 2-3 tydz. Bolesność sutków bardzo duża, a poznałam ciążę po tym, że napuchły mi bardzo nogi. Tak puchły mi tylko jak byłam w ciąży z Dominiką. Zrobiłam test i bingo. Tylko boję się, że za wcześnie się cieszę. Planowany termin @ jest za 10 dni. Biorę Duphaston 2 razy dziennie.
Poza tym, zmęczenie i nerwowość.
Miesionetka, a powiedz nam troszkę więcej np. jak długo się staraliście, itp??
Przede wszystkim OGROMNE GRATULACJE:tak::tak::tak::tak:
 
A co do częstego seksu są różne opinie. Ja słyszałam że zaleca się co 2 dzień w trakcie owu, ale to głównie z tego powodu że gdy kobieta się obserwuje, śluz itp, to żeby miała 1 dzień przerwy żeby się śluz unormował. Gdzie indziej słyszałam że im częściej uprawia się seks tym plemniczki partnera są mocniejsze, bo ciągle są świeżo produkowane. Ja polegałam na tej drugiej opini i bzykaliśmy się przed, w trakcie i po owu codziennie a nawet czasami rano i wieczorem.
Jak widać przyniosło to skutek :))
przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

no to ja jestem pozytywnej mysli :-)
w tym cyklu tez kochalismy sie codziennie, a dzien przed owu rano i wieczorem
tak lekarz "zalecil", ze niby takie sa najnowsze badania amerykanow
a tu widze ze to dziala - gratuluję niunians i czekam na swoje II kreseczki w calkiem pozytywnym nastroju :-D
 
witajcie :)
moni_ika mnie lekarz zalecił przytulanka co dwa dni :) ale jak widzę codziennie też działa :) gratulacje :) u mnie nie było zmiłuj :) już się bałam że mój M zacznie przede mną uciekać :) ale efekt jest :) 13 tydz. upragnionej ciązy :)
 
reklama
Do góry