reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Kurna dziewczyny gratuluje !!:tak::-D
Ja na razie z mężemy fikam i zobaczymy w maju czy ujrze dwie kreski:-p
Nie nastawiam się zbytnio bo jak sie myśli wkółko o jednym to dupa a nie bejbik:tak::-D
Jeszcze raz gratuluję!!:tak:
 
Witam dziewczyny :-)

Tak sobie zagjrzalam do was choc mi sie co m iesiac od kilku lat wydaje ,ze mam pierwsze objawy , niestety tylko wydaje mi sie :crazy:.

No nic . Apropo tych przytulanek ,to wlasnie nam niektorzy lekarze mowili ,ze czest nie mozna ,bo musza sie zregenerowac plemniczki , niektorzy nawet sugerowali by czekac 3-4 dni przed przytulaniem . No ale u nas to nie mozliwe moj by wybuchl chyba gdyby mial czekac 4 dni
g030.gif
:tak:.

Dlatego chyba najlepiej zeby to naturalnie bylo ,jak jest ochota i plemniczki chca sie wydostac to im pozwolic na to;-).

Choc jakm wynika z mojego starzu staraczki to ja specjalistka nie jestem , niestety :no::-(.

Pozdrawiam . A Loli zycze ,by to byla fasolka jednak i dalej ladnie sie rozwijala :tak:

I gratuluje wszystkim ,ktore zafasolkowaly :-D
 
Ostatnia edycja:
witajcie :)
moni_ika mnie lekarz zalecił przytulanka co dwa dni :) ale jak widzę codziennie też działa :) gratulacje :) u mnie nie było zmiłuj :) już się bałam że mój M zacznie przede mną uciekać :) ale efekt jest :) 13 tydz. upragnionej ciązy :)

gratuluje 13 tygodnia i zycze zdrowka przez kolejne 27, a na koniec zdrowego bejbika :-)
 
WItam.. ja nie z tego wątku ale postanowiłam, że zapytam bo juz naprawde się denerwuje.
Dziś rano w łazience na majteczkach zobaczyłam brązowa plamkę. Na @ to za wczesnie bo jeszcze 9 dni do niej. A żeby to było zagnieżdżenie małego "Tomusia" to tez jakoś mi cięzko w to uwierzyc, gdyż z M serduszkowaliśmy tylko w 11dc i 13dc...
 
Agniesiak85 my serduszkowaliśmy :) (ładnie to nazwałaś) w 5 i w 9 dniu cyklu i widzisz i jest. Jestem w ciąży. Także wszystko może się zdażyć. Teraz jestem w 2-3 tyg ciąży i też na samym początku miałam takie brązowe plamki na majteczkach. Także pewnie będziesz musiała zrobić test.
Oh.. to ciekawe czy nam sie udało..;-)
No nic trzeba czekac do maja..:tak:
 
Hej wszystkie mamusie :)
szukam pomocy poniewaz naczytalam sie troche o objawach ciazy ale nigdy nie uzyskalam pelnych odpowiedzi prosze o rade
od 5 tygodni czuje sie fatalnie zasypiam na stojaco non stop ziewam jestem przemeczona a nigdy tak nie bylo przedtem bola mnie krzyze brzuch i mam klucie w jajnikach a takze bola mnie piersi i sutki przyczym nawet moj narzeczony stwierdzil ze mi urosly sutki. mam mdlosci lekkie a czasem nie do wytrzymania rowniez zaczely mnie bolec strasznie nogi... mam tez ogromny apetyt ale jak sie najem to mysle tylko zeby tego nie zwrucic.. zawsze mialam plaski idealny brzuszek a gdy zrobie kes czego kolwiek to dostaje mega wzdec a tak nigdy nie bylo... chodze czesto siusiu no i glowa mi peka :-( mialam okres ale taki ledwie na 2 dni chociaz brzuch bolal mnie nieziemsko dlatego czekam na kolejny okres jak mi sie spozni od razu robie test bardzo bym chciala miec dzidzie dlatego prosze o rade
 
Hej wszystkie mamusie :)
szukam pomocy poniewaz naczytalam sie troche o objawach ciazy ale nigdy nie uzyskalam pelnych odpowiedzi prosze o rade
od 5 tygodni czuje sie fatalnie zasypiam na stojaco non stop ziewam jestem przemeczona a nigdy tak nie bylo przedtem bola mnie krzyze brzuch i mam klucie w jajnikach a takze bola mnie piersi i sutki przyczym nawet moj narzeczony stwierdzil ze mi urosly sutki. mam mdlosci lekkie a czasem nie do wytrzymania rowniez zaczely mnie bolec strasznie nogi... mam tez ogromny apetyt ale jak sie najem to mysle tylko zeby tego nie zwrucic.. zawsze mialam plaski idealny brzuszek a gdy zrobie kes czego kolwiek to dostaje mega wzdec a tak nigdy nie bylo... chodze czesto siusiu no i glowa mi peka :-( mialam okres ale taki ledwie na 2 dni chociaz brzuch bolal mnie nieziemsko dlatego czekam na kolejny okres jak mi sie spozni od razu robie test bardzo bym chciala miec dzidzie dlatego prosze o rade
Rób test ciążowy:tak:
 
reklama
wróciłam i 2 godziny zajęło mi przeczytanie wszystkiego co popisałyście. mega produkcji w Paryżu nie było bo wykończona byłam tym zwiedzaniem :) no ale co tam. wzięłam się na przetrzymanie :)
 
Do góry