reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dobry wieczór :tak:
Bylismy dzis u lekarza i Ksawi zdrowy. Mamy jeszcze przez miesiac brac Zyrtec.

Która mała dama chętna dla Ksawerka? :-D Niewiem ktore jeszcze sa wolne zeby nie odbic nikomu;-)
 
reklama
hej !!!

a ja znów zaległości tu ......

u nas zaczeły sie komunie wiec cały dzień siedze w zakładzie. Lenka niestety tez musi ze mną chodzić tyle co przejde sie z nią rano aż zaśnie a potem teściowa bierze ją na spacer a potem troche w pracy ze mną i tak w kółko ! Dzis wyjątkowo byłam do 13 w domu bo trzeba było odgruzować mieszkanko !
no ale cóż trzeba pracować tym bardziej że nie należy mi sie wychowawczy !!!

a co Wy takie swatki sie bawicie ! mojemu to sen z powiek spędza jak pomyśli co to bedzie ! powiedział że pierwszego zakopie na podwórku w imie zasad !
 
Teściowa, jak teściowa hehehe, fajne chopaki, to to se trzeba zaklepać za wczasu, dziewuszki by mi nie wybaczyły, gdyby ich ktoś im sprzątnął sprzed nosa!
 
witam mamuski

ostatnio bardzo duzo jest do nadrobienia:-D, tyle piszecie
u nas nic sie nie zmieniło .... praca -dom:-(, lodówka pusta nie mam kiedy na zakupy wyskoczyc:zawstydzona/y:.

Dunia, Dorotka a gdzie wy kobitki sie podziewacie?
 
Ostatnia edycja:
Ja sie szybciutko melduje w sobotni ranek, zeby zdążyc przed krzyczącą kokusią :-D:-D:-D:-D
Wczoraj humor wisielczy miałam wieczorem i ogólnie wieczorami marnie czekam jak Mariusz z pracki wróci i nerwy mi puszczają i rycze z małą, chyba faktycznie ten skok rozwojowy nas dopada tzn strach przed rozłąką wiec wszedzie razem nawet w wc:sorry2:a do tego nasza ulubiona zabawa czyli przebieranie i gimnastyka przy okazji, przestała sie małej podobac tak jak napisali o tych skokach, nagle jak proboje jej raczke w bodziaka wsadzic wielki ryk, juz nie mowiac o przekładaniu czegos przez głowe :no: a wszystko tak samo jak zawsze robię:sorry2:
Dziś jak na zlosc pogoda paskudna a my sie wybieramy na błonia bo Tomek biegi ma miec, miał byc przy okazji spacerek i wogóle fajny dzien ale d..a:wściekła/y::-(
Ja tez czekam dla mojej charakternej Patusi na adoratora, poniewaz spora przewaga dziewczyn u nas to trzeba bedzie chyba o jakims odbijaniu pomyslec:cool2::-D
Mam nadzieję ze Wam chociaz pogoda dopisze
Buziaczki
 
Witam i ja w sobotni poranek:)))

Myszko.....kurcze no szkoda,ze dwóch Mariczke nie mam to bym rozdzieliła....:) Dunia malutka sobie już zaklepała dla Krystianka jak tylko się urodziła:p hahahha tak nazapas.... hahah no,ale moze kiedys postaramy sie o jeszcze jedną to jak co to dam znać:)))) Kurcze to ja nie mialam tylu adoratorów;)

Dunia kochanie Ty moje najdroższe....:*:*:*:* no ja mam nadzieje,ze bedziesz częściej....ale ja sie za Toba stęskniłam:) nio w końcu sie zmobilizowałaś....NO!!!!!

Swaty widze idą pełną parą... Misiówka i Cyprysiowa ja tak włąśnie sobie myślałam,ze Wasze maluszki to takie 2 parki mogłyby byc...a tutaj juz dawno są:) hahah

Oki uciekam troskzę ogarnąć....misiek śpi, niunia tez...:)

A i Mopku nie przejmój sie moja malutka też tak ma.....zawsze robilismy a kuku i takie tam i szło jak z płatka teraz przełóż rączkę,a z raczki dostaniesz:p haah nerw od razu jak nic....
 
Cześć Dziewczynki ;-)
My ostatnio całe dnie spędzamy na dworze, bo jest naprawdę cieplutko i słonecznie i szkoda marnować taką pogodę siedząc w domku:tak:
Ostatnio cały czas imprezujemy :-D tydzień temu byliśmy na weselu, a jutro wybieramy się na komunię. I w związku z tym mam do Was może trochę głupie pytanie. Zdecydowaliśmy, że damy kasę w prezencie, tylko nie mam pojęcia ile daje się dziecku na komunie. Mówi się, że daje się tyle na ile kogoś stać, ale pytam o taką średnią kwotę. Dodam, że to dziecko to mój brat:tak: Bardzo byłabym wdzięczna za wszelką pomoc;-)
 
reklama
Dzień radosny, dzień jedyny, dziś są Twoje urodziny,
Z serca składam ci życzenia, dużo szczęścia, powodzenia
gości miłych, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.

Misiówka wszystkiego NAJ NAJ NAJ
100 lat;*:*:*:*

 
Do góry