reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
CHWALĘ SIĘ :
Klaudia najlepiej z całej szkoły napisała egzamin 6 klasisty na 37 punktów.
Pomimo ,że nie uzyskała kompletu 40 punktów to i tak jestem z niej MEGA DUMNA
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
oj pati pati :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: Ty zbereźnico :tak::tak::tak::tak::tak::tak:Ty jestes niewyzyta normalnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no dzisiaj jestem bo przez ostatni czas to wogole nie maialm ochoty :eek:
ale dzis mniam mniam .... pychotkowo sie robi :-p:-p:-p
a kuś się kuś:-D:-Da jakby odmawiał to pamiętaj przypomnij mu kobiecie w ciąży się nie odmawia i to niczego:-D

nie dam się:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:
no fakt nie odmawia sie bo jak nie to go ... zgwalce hihihih
ale tak na powaznie slyszalyscie o tym jak kobieta zgwalcila oralnie mezczyzne i pojdzie siedziec na 9 miesiacy?? czytalam to gdzies dzisiaj :tak:
CHWALĘ SIĘ :
Klaudia najlepiej z całej szkoły napisała egzamin 6 klasisty na 37 punktów.
Pomimo ,że nie uzyskała kompletu 40 punktów to i tak jestem z niej MEGA DUMNA
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no to brawo :-D:-D:-D:-D
 
.....no fakt nie odmawia sie bo jak nie to go ... zgwalce hihihih
ale tak na powaznie slyszalyscie o tym jak kobieta zgwalcila oralnie mezczyzne i pojdzie siedziec na 9 miesiacy?? czytalam to gdzies dzisiaj :tak:
no co ty patrysia:szok::szok::szok::szok::szok:jak nic pójde siedzieć:cool2::cool2::cool2:a to sobie chociaż troszku odpocznę:rofl2:byle by dostęp do neta był:-D:-D
 
reklama
Do góry