reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja juz sie wykapałam,ale super się czuję :tak::tak::tak::tak::tak:


Mi non stop pojawiają się nowe pieprzyki. A o badaniu nic niewiem jutro nam zda relację Agnes123
wychodzi na to ze ja na pierwszy odstrzał :-D:-D:-D:-D:-D

ok, agnes trzymam kciuki, na pewno bedzie wszystko dobrze!!!

dzięki,miejmy nadzieję bo mam pietra strasznego:tak::tak::tak::tak:

Mam pytanko. Sebek zje wezmę go do odbicia i go położę. A po jakimś czasie wezme go w pionie i znowu mu się odbija i jakby rzygnie ale ani przy tym niepłacze tylko się potem śmieje. Co mu jest to moje mleko jest niedobre czy co?
Idę robi chłopom kolacje bo mój m przyszedł z Sewerynem

a może za dużo zjada?:baffled:

no trochę spokoju ;-)
JADZKA przepis na salatkę na wątku z przepisami :tak:
Wybaczcie ze nie popisze z Wami dzis mamy z mężem 13 rocznice ślubu wywiezlizmy starszaki do babci Gabi spi wiec moze zajmiemy sie troche sobą :zawstydzona/y::-ppiwko moze jakieś masaz no potem to sie zobaczy
Milego wieczorku do jutra :-D:-D

Asia to wszystkiego naj naj z okazji rocznicy.Świętujcie świętujcie.dobrej zabawy :tak::tak::tak::tak::-)
 
reklama
Ja bym poczekała, osatnio Helena miala rzęsę na środku oka, następnego dnia już jej nie było :tak:
Tylko że ja już zauważyłam to w sobote wieczorem:baffled: I to nie jest luźna rzęsa tylko normalnie rosnąca-że tak powiem:confused:

Muszę sie pochwalic bo pierwszy raz cos na działce rośnie innego niz zielsko- dzis zerwałam już marchewke -jutro Zuzce zrobię na obiad:-):-):-)

luna665 w szoku:szok: jestem że ktoś z moich okolic bo jak czytam to albo Wrocław, Wa-wa, Kraków i Poznań!!;-);-)

a teraz podpowiedzcie mi jak cytować w jednym poście kilka osób bo mnie coś strzeli:wściekła/y::wściekła/y:
 
mamita aby zacytować parę osób w jednym poscie musisz naciskać na plusiki te posty na które chcesz odpowiedzieć ,jak już tak pozaznaczasz tymi plusikami to daj na odpowiedz i odpowiadasz a potem zatwierdzasz odpowiedź i już :-):-):-):-)
 
hej hej
dopiero dotralam.
najmlodsza walsnie usnela,ja juz wykapna;)


Chłop na dwa etaty robi, a ty go jeszcze pokur... Nie ładnie ;-):cool2:

Ja w między czasie robię obiad i pakuje ogóry w słoiki :tak:

bo ja ma co robic to mu glupoty do glowy nie przychdza:-D:-D:-D:-D

a co do oczka to przemywaj tez zwykla sola fizjologiczna


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

jestem za:tak:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ale masz nerwa wrrrr....oj bywają takie dni:tak::tak:kochana a jajnik nawet mi nie mów ja sie z jajnikiem juz wycierpiałam zresztą jeden mam nie czynny:no::no:zreszta ty tezmiałaś przeboje z jajnikiem :-(ale niedługo idziesz do gina z tego co pamiętam:confused:
tylko tyle nadrobiłam i muszę mykać bo do pracki czas:tak::tak:
aaaaAGNES GRATKI ZA ZĄBKA:tak::tak: naczekaliście się na ta 2:tak::tak:
papatki kochane;-)

hehe ja juz nie mam klopotu z prawym jajnikime bo go nie mam:-D:-D:-D:-D:cool2::cool2:
tyle ze jezeli lewy cos mi szwankuje to nie dobrze:no:
do gina 3 suierpnia wiec jeszcze

wlasnie sie dopatrzylam ze do dentysty tez mam na 3 sierpnia:baffled::baffled::baffled::baffled:
2 otwory jednego dnia?????????????????????
o nie:no::no::no::no::no:
trzeba bedze dentyste przelozyc:cool2:

a co do sadysty-kolejne zatrucie ale juz prawie dobrze.a bol zeba-jednak wylazaca 8 i mi usciska na sasiednie zeby,czyli to samo co na dole:baffled:
jak mi ja macala to ukruszyla mi kawalek zeba i teraz mam zadre od strony policzka:baffled:
powiedziala ze jak sie zrobi chlodniej to lepiej usunac te 8 bo ja ta jedna mam na samym koncu szczeki i juz miejsca nie ma i moze byc nieciekawie

Wybaczcie,ale przeczytałam po łebkach,i za bardzo nie mam czasu na cytaty,bo M w domu:sorry2:.Ale jak pojedzie (tylko nie wiem kiedy) to na bieżąco będę:tak:,słowo skauta(bo się zacznie pluć i po co mi to);-):tak::-D.
Na działeczce (ale nie tej co mamy kupić tylko co po rodzicach na Żółtańcach mam) to Mirek miał trochę pracy bo chaszcze musiał wykosić a ja 15litrowe wiadro wiśnie narwałam.Dobrze,że aparat wzięłam,bo kuzyn przez płot wyrzuca odpadki,typu kapusta,rzodkiewka,bukiet kwiatów,jabłka pogniłe i fotek nacykałam i do gminy ze skargą pójdę i żeby mi tabliczkę dali,że składowanie odpadów zabronione:angry::wściekła/y::wściekła/y:.Potem pojechaliśmy nad zalew i ze 2 godzinki pochlapaliśmy się.Plecki czerwone ale jeszcze nie pieką;-):-D.
Jula znowu mecha pogryzła i całą prawa łapka spuchnięta.

polecma fenistil-moja mala ostatnio miala niezle noge napuchnieta ze stanac na ni anie mogla.2 dni z fenistilem i sludu nie bylo.sama tez stosuje:-)


To może kiedyś na kawuche się umówimy, ja z Inowrocławia
No alleluja, w kńcu ktoś z moich okolic, matko i się doczekałam!!!

Ale lipa kochana, dnia nie pozazdroszczę. Co do palki-chyba jeszcze na gwarancji, co? Szybko sprawdź i działaj!

no widzisz w koncu ktos od Ciebie:-):-):-):-)
co pralki to jest na gwarancji jeszcze bo to polar i na 2 lata.ale poczekam i zobacze jeszcze pare dni czyy cos sie bedzie dzialo


M


jutro idę dziewczyny do poradni onkologicznej.Mam na plecach takiego sporego odstającego pieprza, i idę to zbadać i zobaczyć co to jest bo tyle sie słyszy o tych czerniakach.więc lepiej dmuchać na zimno.

trzymajcie kciuki dziewczyny aby wszystko było ok.
mam tam być między 11.00-12.00,boję się strasznie,niby to tylko badanie ale mam stracha.także bąźcie ze mna myslami.:tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)

dobrze bedzie.trzymam kciuki


meduska mam tylko jeden dysk główny, próbowałam przez pomoc i bsługe tecniczna ale opcja formatoania nie jest dostępna, z tego co wyczytałam wolumin rozruchowy lub prtycję systemową nie da rady zformatować, ale ja sie nie znam, (te wyrażenia spisałam z pomocy :p) Anabubka mam antywira ale niestety za późno go zainstalowałam i nawet to mi zainfekowało, (chyba) bo znajdzie mi uszkodzone pliki ale nie wyleczy juz ich :( a tak na marginesie moja zmywarka nadal czeka :p

no to kochana czeka Cie stawianie systemu,ale wtedy ruszasz tylko dysk C a inne zostaja bez zmian.wiec jak masz cos waznego an C to przerzuc na D i wtedy lecisz z tym koksem


witaj jadzia, ja też mam dużo pieprzyków, m zawsze sie smieje ze jestem popieprzona :p ale dwa mam mega, jeden na lewej łopatce, ma średnice 1.5 cmi jest wypukły, a drugi mam na brzuchu z boku, ma 1 cm średnicy, a wystaje na 3 mm nie raz sie pytałam o to lekarki ale mówi że to nic groźnego, musze dodać że rosną razem ze mną od kąd pamiętam, raz jak byłam młodsza babcia chciała mi go strzepnąć bo myślała że to jakaś wielka biedronka :)))

ja mam z prawej strony brody-kiedys mialam tylko plamke ale rosnie ze mna i juz lekko odstaje.moja mama,siostra,mamy siostra i mamy babcia maja po w tym samym miejscu co i ja:-)


Mam pytanko. Sebek zje wezmę go do odbicia i go położę. A po jakimś czasie wezme go w pionie i znowu mu się odbija i jakby rzygnie ale ani przy tym niepłacze tylko się potem śmieje. Co mu jest to moje mleko jest niedobre czy co?
Idę robi chłopom kolacje bo mój m przyszedł z Sewerynem

ja karmilam cycem i zawsze bralam do odbicia.i wlasnie pozniej znow tez odbijala.teraz tez tak ma.ja tez nieraz bekam na raty:-)
a to ze sie uleje albo jest "mokre" bekmiecie to znaczy ze ma refluks.wieszkosc dzieci z niego wyratsa.jezeli silnie ulewa-wrecz wymiotuje to lepiej pogadac z lekarzem o zmoanei mleka,albo mleko zageszczac czyms.
ukladaj glowke dziecka ciut wyzej(albo ksizaki pod lozeczko z jednej strony),to mniej sie bedzie ulewac.i nie kladz dziecko na brzuch zaraz po jedzeniu


no trochę spokoju ;-)
JADZKA przepis na salatkę na wątku z przepisami :tak:
Wybaczcie ze nie popisze z Wami dzis mamy z mężem 13 rocznice ślubu wywiezlizmy starszaki do babci Gabi spi wiec moze zajmiemy sie troche sobą :zawstydzona/y::-ppiwko moze jakieś masaz no potem to sie zobaczy
Milego wieczorku do jutra :-D:-D

STO LAT STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!
mialam nadzieje ze zdaze z zyczeniami ale nie udalo sie:zawstydzona/y:
a dziewczyny czemu kalendarza nie pilnuja co????????
 
zeszlo mi sei z tym odpisywaniem i juz myslaam ze zadnej nie ,ma



Tylko że ja już zauważyłam to w sobote wieczorem:baffled: I to nie jest luźna rzęsa tylko normalnie rosnąca-że tak powiem:confused:

Muszę sie pochwalic bo pierwszy raz cos na działce rośnie innego niz zielsko- dzis zerwałam już marchewke -jutro Zuzce zrobię na obiad:-):-):-)

luna665 w szoku:szok: jestem że ktoś z moich okolic bo jak czytam to albo Wrocław, Wa-wa, Kraków i Poznań!!;-);-)

a teraz podpowiedzcie mi jak cytować w jednym poście kilka osób bo mnie coś strzeli:wściekła/y::wściekła/y:

jaka Wawa???????ja do wawy mam kawalek....:cool2:
ja u siebie juz zjadlam rzodkiewek i zasialam druga.salata nie jest mocno wybujala ale bez nawozu,roznie tez koperek,buraki,pietrucha:-)
 
:(((((((((( czyż ja ci juz nie wystarczam?? :p

mie iwdzialm Cie sorki:baffled:

o matko 10gb dysk???????????????????????????????????????????????:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
to wspolczuje.nie dziwne ze Ci sie krzaczy bo sie szybko zapycha roznymi smieciami z netu.
teraz dyski nie sa drogie nie mozesz sobie jakiegos uzywanego wiekszego kupic ia ten 10gb przeznaczyc na C?
 
reklama
no trochę spokoju ;-)
JADZKA przepis na salatkę na wątku z przepisami :tak:
Wybaczcie ze nie popisze z Wami dzis mamy z mężem 13 rocznice ślubu wywiezlizmy starszaki do babci Gabi spi wiec moze zajmiemy sie troche sobą :zawstydzona/y::-ppiwko moze jakieś masaz no potem to sie zobaczy
Milego wieczorku do jutra :-D:-D
Za przepis już dziękowałam tylko nipisze jaka ilością wody zalać te zupki.
WSZYSTKIEGO NAJ

Jadźka, wydaje mi się że to normalne, w szpitalu pielegniarki powiedzialy mi ze po mleku matki nie trzeba wogole odbijac, coś im nie wierzylam, ale ok, i tak odbijałam, mój czarek po mleczku potrafił dwa razy ulać i przy tym bekać i pierdzieć bez umiaru, myślę że dziecko im wiecej beknie a nawet jesli mu sie uleje nic sie nie dzieje a nawet to jest lepiej bo jesli ma mu to zalegac w zoladku i pozniej z tego tytulu ma go bolec brzuch lub miec wzedecia, to lepiej zeby mu ton wszytsko wylecialo
Odbijanie mnie niemartwi tylko te wymioty przy odbiciu

Muszę sie pochwalic bo pierwszy raz cos na działce rośnie innego niz zielsko- dzis zerwałam już marchewke -jutro Zuzce zrobię na obiad:-):-):-)
Gratulację, same zdrówko
hej hej
ja macala karmilam cycem i zawsze bralam do odbicia.i wlasnie pozniej znow tez odbijala.teraz tez tak ma.ja tez nieraz bekam na raty:-)
a to ze sie uleje albo jest "mokre" bekmiecie to znaczy ze ma refluks.wieszkosc dzieci z niego wyratsa.jezeli silnie ulewa-wrecz wymiotuje to lepiej pogadac z lekarzem o zmoanei mleka,albo mleko zageszczac czyms.
ukladaj glowke dziecka ciut wyzej(albo ksizaki pod lozeczko z jednej strony),to mniej sie bedzie ulewac.i nie kladz dziecko na brzuch zaraz po jedzeniu
Na brzuszek nie kłade po jedzeniu a myślałam że przy refluksie dziecko jest niespokojne albo płacze. a on nic takiego niema a bardziej to wygląda jak wymioty niż ulewani

ale jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak sie tylko pojawiam czy to w dzien czy wieczorem to od razu pustki


ide siboe skor mnie nie lubicie:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
niepeniaj :-):-):-)
 
Do góry