reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
no nic- ja musze sie za cos wziac- przynajmniej naczynia juz pozmywałam i piecyk umyłam- zawsze juz jakis krok do przodu- teraz musiałabym sie za podłogi wziac... ale mam na to ochote:sorry2:
 
cześć dziewczyny, znowu mam zaległości ale już się tłumaczę: w niedzielę Mika miała zatrucie pokarmowe i cały dzień wymiotowała, nie miałam już siły na bb zwłaszcza, że mieliśmy gości na obiedzie więc totalne urwanie głowy:baffled::baffled::baffled::baffled:
wczoraj jeszcze Misia siedziała w domu bo była strasznie słaba i przyjechała do niej moja mama a jak wieczorej ją m odwoził do domu moim samochodem to miał wypadek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na szczęście nic nikomu sie nie stało ale ja na tej swojej wsi bez samochodu jak bez ręki, dojazd do mamy żeby przywieźć Misię zajmuje mi godzinę a potem jeszcze muszę się dostać do pracy a to jest po drugiej stronie miasta:szok::szok::szok::szok::szok:masakra normalnie, do tego mamy mandat za wczoraj 300 zł:szok::szok::szok::szok:do zapłacenia w ciągu 7 dni i remont samochodu a kasy 0:-:)-:)-:)-:)-(już nie wiem co mam robić:no:
 
troche się wyżaliłam ale teraz jestem w pracy i nie bardzo moge dalej gadać bo mnie burak oberwuje, jestem już na umowie więc rozumiecie:-:)-:)-:)-(

może wieczorkiem zajrzę, do potem
miłego dnia
 
cześć dziewczyny, znowu mam zaległości ale już się tłumaczę: w niedzielę Mika miała zatrucie pokarmowe i cały dzień wymiotowała, nie miałam już siły na bb zwłaszcza, że mieliśmy gości na obiedzie więc totalne urwanie głowy:baffled::baffled::baffled::baffled:
wczoraj jeszcze Misia siedziała w domu bo była strasznie słaba i przyjechała do niej moja mama a jak wieczorej ją m odwoził do domu moim samochodem to miał wypadek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na szczęście nic nikomu sie nie stało ale ja na tej swojej wsi bez samochodu jak bez ręki, dojazd do mamy żeby przywieźć Misię zajmuje mi godzinę a potem jeszcze muszę się dostać do pracy a to jest po drugiej stronie miasta:szok::szok::szok::szok::szok:masakra normalnie, do tego mamy mandat za wczoraj 300 zł:szok::szok::szok::szok:do zapłacenia w ciągu 7 dni i remont samochodu a kasy 0:-:)-:)-:)-:)-(już nie wiem co mam robić:no:
oj to nieciekawie:-( a to cóż ten Twoj małż wyprawiał na tej drodze?:-p:-p:-p:-p
 
mamita aby zacytować parę osób w jednym poscie musisz naciskać na plusiki te posty na które chcesz odpowiedzieć ,jak już tak pozaznaczasz tymi plusikami to daj na odpowiedz i odpowiadasz a potem zatwierdzasz odpowiedź i już :-):-):-):-)

Dzięki -chyba się udało:-):-):-)

Witam
Ja tez niewyspana:no:W nocy u nas tez była burza:szok::no:a mlodzi od rana mi buszuja :no:Teraz wywalilam Ich na bajki wiec sobie jeszcze troszke leze;-):-)

U nas nad ranem burza była -kompa wyłączyłam i potem go włączyc nie mogłam-wsztstko się poprzestawiało(data, godz.):baffled:

Gardło mnie boli i kaszlałam w nocy tak że musiałam wychodzić z pokoju żeby nie obudzić A. i Zuzi.:no: Mam tantum ale coś na kaszel musze kupić. W ogóle łeb mnie napierdziela. Idę kawe zrobić.A lenia mam takiego że na obiad chyba tyylko sadzone i sałata w smietanie.:confused:
 
cześć dziewczyny, znowu mam zaległości ale już się tłumaczę: w niedzielę Mika miała zatrucie pokarmowe i cały dzień wymiotowała, nie miałam już siły na bb zwłaszcza, że mieliśmy gości na obiedzie więc totalne urwanie głowy:baffled::baffled::baffled::baffled:
wczoraj jeszcze Misia siedziała w domu bo była strasznie słaba i przyjechała do niej moja mama a jak wieczorej ją m odwoził do domu moim samochodem to miał wypadek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na szczęście nic nikomu sie nie stało ale ja na tej swojej wsi bez samochodu jak bez ręki, dojazd do mamy żeby przywieźć Misię zajmuje mi godzinę a potem jeszcze muszę się dostać do pracy a to jest po drugiej stronie miasta:szok::szok::szok::szok::szok:masakra normalnie, do tego mamy mandat za wczoraj 300 zł:szok::szok::szok::szok:do zapłacenia w ciągu 7 dni i remont samochodu a kasy 0:-:)-:)-:)-:)-(już nie wiem co mam robić:no:
A to żeczywiście masakra.:szok::szok::szok:

U mnie też ak jest że jak niema auta to niemam jak się gdziekolwiek dostać.
 
Ja juz sie wykapałam,ale super się czuję :tak::tak::tak::tak::tak:



wychodzi na to ze ja na pierwszy odstrzał :-D:-D:-D:-D:-D



dzięki,miejmy nadzieję bo mam pietra strasznego:tak::tak::tak::tak:



a może za dużo zjada?:baffled:



Asia to wszystkiego naj naj z okazji rocznicy.Świętujcie świętujcie.dobrej zabawy :tak::tak::tak::tak::-)

hej hej
dopiero dotralam.
najmlodsza walsnie usnela,ja juz wykapna;)




bo ja ma co robic to mu glupoty do glowy nie przychdza:-D:-D:-D:-D

a co do oczka to przemywaj tez zwykla sola fizjologiczna




hehe ja juz nie mam klopotu z prawym jajnikime bo go nie mam:-D:-D:-D:-D:cool2::cool2:
tyle ze jezeli lewy cos mi szwankuje to nie dobrze:no:
do gina 3 suierpnia wiec jeszcze

wlasnie sie dopatrzylam ze do dentysty tez mam na 3 sierpnia:baffled::baffled::baffled::baffled:
2 otwory jednego dnia?????????????????????
o nie:no::no::no::no::no:
trzeba bedze dentyste przelozyc:cool2:

a co do sadysty-kolejne zatrucie ale juz prawie dobrze.a bol zeba-jednak wylazaca 8 i mi usciska na sasiednie zeby,czyli to samo co na dole:baffled:
jak mi ja macala to ukruszyla mi kawalek zeba i teraz mam zadre od strony policzka:baffled:
powiedziala ze jak sie zrobi chlodniej to lepiej usunac te 8 bo ja ta jedna mam na samym koncu szczeki i juz miejsca nie ma i moze byc nieciekawie



polecma fenistil-moja mala ostatnio miala niezle noge napuchnieta ze stanac na ni anie mogla.2 dni z fenistilem i sludu nie bylo.sama tez stosuje:-)




no widzisz w koncu ktos od Ciebie:-):-):-):-)
co pralki to jest na gwarancji jeszcze bo to polar i na 2 lata.ale poczekam i zobacze jeszcze pare dni czyy cos sie bedzie dzialo




dobrze bedzie.trzymam kciuki




no to kochana czeka Cie stawianie systemu,ale wtedy ruszasz tylko dysk C a inne zostaja bez zmian.wiec jak masz cos waznego an C to przerzuc na D i wtedy lecisz z tym koksem




ja mam z prawej strony brody-kiedys mialam tylko plamke ale rosnie ze mna i juz lekko odstaje.moja mama,siostra,mamy siostra i mamy babcia maja po w tym samym miejscu co i ja:-)




ja karmilam cycem i zawsze bralam do odbicia.i wlasnie pozniej znow tez odbijala.teraz tez tak ma.ja tez nieraz bekam na raty:-)
a to ze sie uleje albo jest "mokre" bekmiecie to znaczy ze ma refluks.wieszkosc dzieci z niego wyratsa.jezeli silnie ulewa-wrecz wymiotuje to lepiej pogadac z lekarzem o zmoanei mleka,albo mleko zageszczac czyms.
ukladaj glowke dziecka ciut wyzej(albo ksizaki pod lozeczko z jednej strony),to mniej sie bedzie ulewac.i nie kladz dziecko na brzuch zaraz po jedzeniu




STO LAT STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!
mialam nadzieje ze zdaze z zyczeniami ale nie udalo sie:zawstydzona/y:
a dziewczyny czemu kalendarza nie pilnuja co????????

Za przepis już dziękowałam tylko nipisze jaka ilością wody zalać te zupki.
WSZYSTKIEGO NAJ


Odbijanie mnie niemartwi tylko te wymioty przy odbiciu


Gratulację, same zdrówko

Na brzuszek nie kłade po jedzeniu a myślałam że przy refluksie dziecko jest niespokojne albo płacze. a on nic takiego niema a bardziej to wygląda jak wymioty niż ulewani


niepeniaj :-):-):-)

Moja trojca juz spi:tak:Wiktoria u siebie w lozeczku ,Klaudia mega rozwalona na moim wyrze a Dominik w salonie:-Dogladał ze mna tv i usnał

Ja jeszcze chwilke posiedze i tez ide spac


AGNES
Trzymam kciuki za jutrzejsze badanie:tak::tak::tak:
Napewno wszystko bedzie dobrze:tak:

JOANNA
Wszystkiego najlepszego Kochana:tak::tak::tak:
Swietujcie,swietujcie:-);-)

no i jestem i ja


dzis mialam zalatany dzionek
Rano wstalysmy pojechalysmy na plac zabaw zabralam kolezanke z corka.Kolezanke znam z internetu.Przyjechala w odwiedziny tu do Niemiec do mamy a ze mama mieszka naprzeciwko mnie to mamy okazje pogadac na zywca :D
A wiec pojechalysmy na plac po powrocie zjadlysmy wspolnie obiadek.Dziewczyny tak sie polubialy ze non stop sie ze soba bawia.Poznym popoludniem mialysmy jeszcze wybrac sie z dzieciaczkami na podowrkoi ale niestety zaczelo padac:baffled:
Dziewczyny bawialy sie u mnie do 21:szok:Laura byla 11h bez drzemki wiec jutro napewno wstanie o 10:-D
Ja poprasowalam bo mialam cale lozeczko odlozonych ciuchow.Dalam rade:-)


Agnes gratuluje zabka.Powodzenia na badaniach
Dowikla wpsolczuje tych 2 lat w odosobnieniu
Joannna wszystkiego dobrego
Mama Helenki piekna waga Aniki:tak:
Marta tak co ci skora nie bedzie schodzila:sorry2:
Anabuba miesiac czekac na wizyte:szok:
Mamita moze zakrop woda oko akutar moze wyplyna na zewnatrz:sorry2:A jak nie to lekarz tylko cie ratuje:baffled:

U mnie wszystko dobrze mało pisze bo brak mi czasu teraz jest ładna pogoda to na polku cały dzien jestem ostatnio z patykami robiłam i trafiłam sobie siekierą w noge ale nic powaznego mogło byc gorzej teraz prubuje Kamilka uspic ale nie chce spac :no:

cześć dziewczyny, znowu mam zaległości ale już się tłumaczę: w niedzielę Mika miała zatrucie pokarmowe i cały dzień wymiotowała, nie miałam już siły na bb zwłaszcza, że mieliśmy gości na obiedzie więc totalne urwanie głowy:baffled::baffled::baffled::baffled:
wczoraj jeszcze Misia siedziała w domu bo była strasznie słaba i przyjechała do niej moja mama a jak wieczorej ją m odwoził do domu moim samochodem to miał wypadek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na szczęście nic nikomu sie nie stało ale ja na tej swojej wsi bez samochodu jak bez ręki, dojazd do mamy żeby przywieźć Misię zajmuje mi godzinę a potem jeszcze muszę się dostać do pracy a to jest po drugiej stronie miasta:szok::szok::szok::szok::szok:masakra normalnie, do tego mamy mandat za wczoraj 300 zł:szok::szok::szok::szok:do zapłacenia w ciągu 7 dni i remont samochodu a kasy 0:-:)-:)-:)-:)-(już nie wiem co mam robić:no:



Dziękuje za wszystkie życzenia :-D nawet bylo miło :zawstydzona/y:
a wogole to WITAM :tak:
Caly balkon praniem zastawiony jutro składanie mnie czeka mycie okien i rozmrażanie lodowki :szok:
Jadżka zupki kruszymy do miski nie dajemy wody :no: makaron wyciągnie cala wilgoc z gotowanych warzyw(ja najbardzielj lubie mieszanke wiosenna Mrozna kraina z biedronki) i majonezu Ja zamierzam sprobowac zrobić z białym makaronem bo w biedronce sa takie zupki blyskawiczne http://a01.cdn.a.pl/Zdjecie-11427/Tao-Tao-wietnamska-zupa-60g-Full.jpg za 1.49


Wiktoria no dac Ci siekierę :baffled::sorry2:
Agunia jak pech to pech przytulam Cię mocno :tak:

Pewnie o czyms zapomnialam :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry