reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

dziewczyny co na rozstepy zeby je wybielic? chce sobie coś kupić i nie wiem co ;/
jestem cala w paski mimo ze smarowalam sie w ciazy ziajka, pharmaceris i przez całą ciąże nie mialam rozstepow ale za to przez ostatni miesiac ciąży namnażały mi sie w gigantycznym tempie i sa naprawde bardzo duze,czerwone i głębokie szczegolnie na brzuchu boczkach i po wewnetrznej stronie ud, az nie moge na siebie patrzec
wiem ze mustella jest skuteczna ale nie bylo mnie na nia stac za bardzo i raczej chyba nie bedzie;p
moze jest cos co chociaz troche je rozjaśni?
załączam fotke tego paskudztwa, bo nie chodzi tu o zwykłe rozstepy moje czasem mają nawet szerokosc do 1,5cm
moze troche niewyrazna bo robiona wieczorem ale zawsze coś
 

Załączniki

  • DSC00806.jpg
    DSC00806.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Gosiakma to spróbuj może jeszcze z AA "Ja i mama", nowe mi się nie pojawiły, a stare mniej widać. Ewentualnie uderz do dermatologa, miałam przepisaną maść zorac, ale nie zdążyłam zastosować, bo się zafasolkowałam. Efekt ponoć jest, ale najpierw się jakieś bąble robią a później wytwarza się nowy naskórek. Nie było to drogie, coś koło 20 zł:tak:
 
Dobra na rozstepy i wszelkiego rodzaju blizny jest masa perlowa no-scar.Ja ja mam a polecil mi ja moj lekarz chirurg-dermatolog...szczerze nie uzywalam jej dlugo(na blizne po zabiegu) ale od kilku osob juz slyszalam,ze jest dobra.
 
z innej beczki, to w moim tesco jest wyprzedaż ubranek dziecięcych typu 3 bodziaki 11 zł. ja się zaopatrzyłam w duże rozmiary, moze i któraś z Was się skusi :happy2:
 
dziewczyny co na rozstepy zeby je wybielic? chce sobie coś kupić i nie wiem co ;/

Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale najpiękniej wybiela rozstępy czas :tak: Mam ciemną karnację, u mnie każda rana po wygojeniu pozostawia brazowawe plamy które po b. dlugim czasie znikają, a rozstępy mialam po 1 dziecku - obecnie są mało widoczne. Nie stosowałam żadnych wybielaczy czy maści.
 
ja kupiłam sobie maść cepan na blizny ale śmierdzi cebulą i jakoś mi to nie pasuje. Pozostaje przy maśle kakaowym i nadzieji ze za jakiś czas mój brzuch nię będzie przypominał tygryska..
 
reklama
z innej beczki, to w moim tesco jest wyprzedaż ubranek dziecięcych typu 3 bodziaki 11 zł. ja się zaopatrzyłam w duże rozmiary, moze i któraś z Was się skusi :happy2:


U mnie w tesco też wyprzedaż i kupiłam 7-pak bodów za 8,90! I jak znajdę czas to znów się wybiore i też jeszcze zapas zrobie

A jeszcze musze się wam pochwalić, że udało mi się wygrać super aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=701628011
 
Ostatnia edycja:
Do góry