reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

no kurde a ja nie mam kogo wyslac! tylko Rozalke mam w domu.
i tak juz najadlam sie za piec osob! pierwszy raz mialam taki napad glodu. co dziwne nawet zolodek mnie nie boli. ale mam nadzieje ze to pierwszys i ostatni raz, az mi wstyd.
Ty daj następny napad mi.
Ja za 2 dni idę do lekarza i jak ja mu powiem, że znowu schudłam :zawstydzona/y:
Zagryzie mnie ;-)
 
reklama
no kurde a ja nie mam kogo wyslac! tylko Rozalke mam w domu.
i tak juz najadlam sie za piec osob! pierwszy raz mialam taki napad glodu. co dziwne nawet zolodek mnie nie boli. ale mam nadzieje ze to pierwszys i ostatni raz, az mi wstyd.
NIe wstydz sie :) ja mam tak cały czas ...hahaha ...juz zapomialam co to wstyd jezeli chodzi pozerania wszystkiego w zasiegu mojej reki :p
 
Ozzzz ty !!!!!!!!!!!!!!!! A ja umieralam z glodu wieczorem ...opilam sie wodyyyyyyyy i poszlam spac ....szybko zasnelam o dziwo ..n o i spalam do 8 :20 !!!!!! Nawet glod mi nie przeszkadzal ahahahahaha ....najgorsze ze o 8 mialam byc z glukoza u poloznej mojej ahahah !!zerwalam sie ,zaszlam do apteki po glukoze i o 9 dopiero lyknelam !pani msiala niestye czekac razem ze mna dodatkowa godzinke hahaha :) 75 bylo jeszcze gorsze niz 50 chyba ...bo tak mnie w gardlo drapalo od slodkiego ze szok !!!
Wiec tym razem napewno bylam na czczo jak o 20 zjadalm kolacje ahahhaha !!!
Pozniej tak sie zamulilam ze o 11 dopiero cos zjadlam :) ...Teraz juz zaczynam nadrabiac ....ale jakos slodkiego sie boje teraz :baffled: nawet odpuscialm sobie cole ...bo tak mi sie chcialo !!!!
Jutro z rana mam zadzwonic i poda mi pani wynik .mam nadzieje ze bedzie dobry :baffled:
no to czekamy do jutra na twoje wyniki oby były dobre a narazie gofy to sobie odpuść
no kurde a ja nie mam kogo wyslac! tylko Rozalke mam w domu.
i tak juz najadlam sie za piec osob! pierwszy raz mialam taki napad glodu. co dziwne nawet zolodek mnie nie boli. ale mam nadzieje ze to pierwszys i ostatni raz, az mi wstyd.
to nie wstyd ja też mam takie napady tylko później nie moge sie ruszać:-D
 
Ty daj następny napad mi.
Ja za 2 dni idę do lekarza i jak ja mu powiem, że znowu schudłam :zawstydzona/y:
Zagryzie mnie ;-)
Ja przytylam przez ostatni miesiac 5 kg !!! To jest wyczyn ! Lekarz rzekl ze "troszke za duzo" ...pytal sie czy duzo jem ...powiedzialam ze TAK !!! ..."no to nie ma sie co martwic ,gorzej jak bym malo jadla i puchla"
Ale sie wstydzilam ahhahahah bo wiem ze za duzooooo przytylam .Jednak ze dobilam do 60 kg ,10 kg od poczatku ciazy mam na plusie ...powiedzial ze w NORMIE :baffled:,nastepna 5 w miesiacu to juz nie bedzie w normnie ahhaha
 
Ja przytylam przez ostatni miesiac 5 kg !!! To jest wyczyn ! Lekarz rzekl ze "troszke za duzo" ...pytal sie czy duzo jem ...powiedzialam ze TAK !!! ..."no to nie ma sie co martwic ,gorzej jak bym malo jadla i puchla"
Ale sie wstydzilam ahhahahah bo wiem ze za duzooooo przytylam .Jednak ze dobilam do 60 kg ,10 kg od poczatku ciazy mam na plusie ...powiedzial ze w NORMIE :baffled:,nastepna 5 w miesiacu to juz nie bedzie w normnie ahhaha
ja mam 8+ i waze juz 66kg. ale dopiero teraz zaczynam jesc wiecej. do tej pory apetyt byl prawie zaden. az sie boje myslec co to bedzie.
w ciazy z Rozalka przytylam 10kg!!!i od 20 tyg lezalam plackiem. teraz przytyje 20!
 
ja mam 8+ i waze juz 66kg. ale dopiero teraz zaczynam jesc wiecej. do tej pory apetyt byl prawie zaden. az sie boje myslec co to bedzie.
w ciazy z Rozalka przytylam 10kg!!!i od 20 tyg lezalam plackiem. teraz przytyje 20!
Ja z Patrykiem tez przytylam 10 kg hahahah .....no i tez mam przeczucie ze tym razem bedzie ok 20 kg !!! Hymmm jak nie wiecej :sorry2: bo zrem wsio !!!!
 
reklama
U mnie właśnie lody przyjechały i zrobiłam zapas na tydzień ;-) Nie wiem zupełnie jak to mozliwe, że pochłaniam straszne ilości i nie tyję... Czyżby Młoda jadła jeszcze więcej niż ja?! ;-)
Za to zupełnie nie mam pomysłu co na obiad zrobić a nie mam sumienia prosić Marcina o kolejny obiad z kolei...
 
Do góry