reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
nie, musiałam wybijać szybę w drzwiach do jej pokoju, bo nie chciała mnie wpuscić, a miała na rękach Krzysia. Dodam jeszcze, że mój krzyk na Krzysia był uzasadniony, a ona się wcięła nie wiedząc co jest grane i taki był efekt
kurcze jak ja bym mieszkała z rodzicami i siostrą to jest dużo prawdopodobieństwo awantur:baffled: moja siostra bardzo wybuchowa ja znów spokojna:tak: ale wtrącania do wychowania dziecka bym nie zniosła:angry:
 
roksi ja znoszę kilka osób które wtrącają się między mnie a Krzysia, czego efekt jest taki, że mały mnie nie słucha. ale juz żeby mnie młodsza siostra pouczała to na pewno nie zniosę!!
 
No u nas właśnie nie przynosi. Ja mówie " idę Wojtuś, papa. " A on na to " ić" i się zaczyna zajmować swoimi sprawami..


no, u nas takie straszenie tez nie działa:no::baffled:
kiedyś jedna zyczliwa pani chciała mi pomóc (bo słyszała jak szarpie sie z Piotrkiem) i zawołała go, że zabierze go do siebie - myslała że się wystraszy i pójdzie grzecznie ze mną, a ten przyjął łobuzerski usmiech i dał rączkę tej pani:szok::baffled:, pani się szybciutko wycofała:-D

a co do różnicy wieku, to ja mam siostrę 6 lat młodszą i dobry komtakt miałysmy dopiero, jak ja byłam na studiach, a ona w liceum, a wczesniej katastrofa:zawstydzona/y:, ale za to ze starszym2-lata bratem moglismy "konie kraść":tak:, wszędzie się razem włóczylismy aż do czasu założenia rodzin, mój M to jego przyjaciel;-),

Magda, masz prawo bronic swoich racji, ale wierzę tez że siostra sie zmieni i jeszcze nie raz ci pomoże pilnując np. Krzysia:tak:
 
reklama
Do góry