reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Witam!
Dzień upłynął w miarę spokojnie :sorry:, ale nastroju jeszcze nie mam :zawstydzona/y:.
diabliczko - fajne kreacje i obie w moim guście :tak:. Trzymam kciuki za udany zakup. Wiesz gdybyś była w Białymstoku poradziłabym gdzie zajrzeć ;-).
Aha - ja osobiście Warszawy nie lubię, jest za duża, szara i tam się gania, ale szwagierka zadowolona i mieszka tam od 11 lat, moja siostra od 3 lat i też sobie chwali, więc i może ty odkryjesz w niej coś ciekawego i zawsze to bliżej rodziny :tak:.
Dziś pierwszy raz wystawiałam rzeczy na allegro bo zostały mi 2 paczki mega pamperów 2, a moja już 6,5 kg waży - za dużo kupiliśmy :sorry2:.
Lecę na zamknięty i dobrej nocki.
 
aaa, już wiem - Ma_Dunia, a co najbardziej lubisz czytać?
Najbardziej lubię grubaśne, wielotomowe sagi fantasy, np. Roberta Jordana, Tada Williamsa, Kate Elliott czy Georga R.R. Martina. :tak:
Poza tym każdą dobrą i oryginalną prozę, np. Paulo Coelho czy Phillip Roth, z polskiego podwórka - Masłowska czy Toakrczuk. :tak:
No i uwielbiam Kapuścińskiego. :-)
Kurczę, ale numer!
W trakcie pisania z Wami, Ania znów wybudziła się z płaczem. Jest w swoim łóżeczku wiec ani się koło niej połżyć i przytulić, ani tymbardziej cycka dać zeby dalej zasnęła. I co zrobiłam? Dałam jej smoczka! Niby nic dziwnego, tylk że ona nigdy smoczka nie chciała, wypluwała, ryczała. Nie istniał dla niej. Do teraz. Już 15 minut go ssie... :-/
Bo czasem to nie jest głód, tylko potrzeba ssania i uspokojenia. :tak:

Aha – zazdroszczę fotek znad morza. :tak: Ja jakoś ani jedngo, z morzem w tle, podczas wizyty u rodziców nie zrobiłam. :dry:



Dzięki Dziewczyny. :-) Teraz spokojna będę, bo ta moja psica to już babuszka i co rusz jakieś dolegliwości ją łapią. :sorry2: Na szczęście nie zdarza się nic bardzo poważnego. ;-) Jutro jeszcze kontrola ucha, zresztą już jest prawie wyleczone, i będę do końca spokojna. :tak:

Ja dzisiaj wszystko poprasowałam i zrobiłam duuuże pranie, jutro powtórka z prasowania. :-p Część rzeczy już popakowana, jutro popakuję nasze ciuchy i Juliana, przed samym wyjazdem kosmetyki. :tak:

Uciekam do łóżka.
Dobranoc. :-)
 
Witam

u nas nocka jak zwykle, pobudka na jedzonko o 3 i dalej spanie do 7. Tylko strasznie nas komary męczą, młodemu na noc założyłam moskitierę na łóżeczko.

zuziunia współczuję niewyspania

diabliczka sliczne sukienki

Zmykam na razie bo młody marudzi, pa
 
Hej babki

Głowa mi pęka, gardło boli, ojjjj chyba staje się niewyraźna..... :-D Ale poważnie coś kiepsko się czuje, musze jakieś lekarstwo wziąć.

Lecę robić małej szamanko i sobie kawke

Miłego dnia
 
Witajcie
Ja jestem wypompowana. Marcel obudził się o 2 z gorączką i biegunką. Budził się i marudził co godzinę i nawet przez sen. Teraz temp mu spadła i odsypia nockę. Pogoda okropna wiec nawet nie myślę o tym by się szykować do użyteczności społecznej. Siedzę w dresach i kucyku.
ja osobiście Warszawy nie lubię, jest za duża, szara i tam się gania,
A ja myślę nawet tak o Białymstoku. Bo pochodzę z małego miasteczka na Suwalszczyźnie i jak przyjechałam tu na studia to brzydota i szarość Białegostoku mnie przerażała. Teraz z biegiem lat się przyzwyczaiłam. Ale nie powiem bym kochała te miasto.
 
Ma_Dunia, to polecam Stevena Eriksona i jego "Malazańską Księgę Poległych" - jest kawałek fajnej literatury do czytania.:tak:
Diabliczka, mi się bardziej podoba ta druga, jedwabna - po pierwsze o wiele bardziej szykowna;-), poza tym oryginalna i zwiewna, czyli to, co lubię:happy2:

u nas nocka do kitu, ale przynajmniej dzieć ją teraz nadrabia. mam tajny plan, zeby go odbudzić za chwilę - według rad z "usnij wreszcie" powinno mu to dac do zrozumienia, że spi się w nocy, a nie zawsze, tylko ie wtedy:-D
no zobaczymy, może się to jakoś wyklaruje.

na weekend miała przyjechać moja Mama, ale rozwaliła sobie nogę, więc nic z tego. trochę za późno, zeby zrobić jakieś plany na dłuższy weekend w ostatniej chwili, zwłaszcza bez samochodu, więc chyba jesteśmy uziemieni. no, może nas jeszcze coś nas oświeci.:cool:
 
Witajcie!!!
Chce ktoś deszczu trochę? Bo mam go w nadmiarze. Cena promocyjna! ;-)

Marys - to współczuję nocki. A skąd u Marcelk ta gorączka i biegunka?
Ania zaczyna mi coś kichać, mam nadzieję, ze nic się z tego nie rozkręci...

Nadii - kuruj się! Szybkiego powrotu do zdrowia i wyraźnej formy życzę!

Szwedka - no właśnie w moim guscie też. Niestety, z wymiarów podanych na aukcjach obawiam sie, ze bym się z cyckami nie wcisnęła :sorry: Na dodatek u mnie problem z tą asymetrią i najlepiej zebym mogła pod sukienkę stanik ubrać, w tę mniejszą pierś wkłądke i trochę to zatuszować. Poza tym sukienka powinna się jakoś tak rozpinać, żebym mogła łątwo nakarmić Anię bez konieczności neglizu całkowitego :sorry: Coś czuję ze moje wymagania mogą przewyższyć oferty sklepowe, a czas leci... :sorry2:
A do Białegostoku jeździłam kilka razy na leczenie z moją Mamą. Fajne cerkwie tam macie, jedną udało mi się zwiedzić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry