reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

witam
chciałabym do was dołączyć choć moje staranka zostały odłożone na trzy miesiące ale od początku
mam 8 letnią córkę Weronikę która urodziła siię z zespołem wad wrodzonych cierpi na przepukliną oponowo-rdzeniową wodogłowie i mnóstwo innych związanych z tym cholerstwem rzeczy ale jest wesołą ciągle uśmiechniętą dziewczynką
w lutym zakończyliśmy nasz małżeński kryzys i postanowiliśmy że uwieńczeniem tej decyzji będzie dzidziuś długo nie musieliśmy czekać bo jeszcze w lutym udało nam się za pierwszym razem 3 marca już wiedzieliśmy że mamy fasolkę
nie cieszyliśmy się jednak długo bo 7 kwietnia gin nie stwierdził akcji serduszka a 14 kwietnia miałam zabieg
fizycznie doszłam do siebie bardzo szybko psychicznie-ciągle nad tym pracuję
po trzeciej @ zaczęliśmy kolejne staranka niestety w ostatnim cylku nie wyszło choć miałam wszystkie typowe objawy zgagę, nudności,senność testy jak wariatka robiłam od połowy cyklu ale 10 sierpnia przyszła kolejna @ a mnie nadal pobolewa brzuch piersi ciągle spać mi się chce 11 sierpnia robiłam beta hcg i wyszlo <0.100
dodam tylko że dwa lata temu miałam usuniątą całkowicie tarczycę i w ciązy tsh bardzo podskoczyło teraz jest w normie
sama się zastanawiam niby chemy tego dzidziusia ale przynajmnie te trzy miesiące musimy zrobić przerwy bo w maju Wercia idzie do komunii a w czerwcu wyjeżdża na turnus rehabiltacyjny i oczywiście beze mnie nie pojedzie a nie mogę jej tego zrobić żeby nie pojechała bo dzidzia to byłby najwiekszy powód do zazdrości i niepokochania przez nią rodzeństwa
wydaje mi się że chyba jednak ta @ i beta hcg świadczą o tym że ciąży nie ma
gdyby któraś z was mogła podpowiedzieć co się może dziać ze mną była bym wdzięczna
pozdrawiam
 
reklama
witam
chciałabym do was dołączyć choć moje staranka zostały odłożone na trzy miesiące ale od początku
mam 8 letnią córkę Weronikę która urodziła siię z zespołem wad wrodzonych cierpi na przepukliną oponowo-rdzeniową wodogłowie i mnóstwo innych związanych z tym cholerstwem rzeczy ale jest wesołą ciągle uśmiechniętą dziewczynką
w lutym zakończyliśmy nasz małżeński kryzys i postanowiliśmy że uwieńczeniem tej decyzji będzie dzidziuś długo nie musieliśmy czekać bo jeszcze w lutym udało nam się za pierwszym razem 3 marca już wiedzieliśmy że mamy fasolkę
nie cieszyliśmy się jednak długo bo 7 kwietnia gin nie stwierdził akcji serduszka a 14 kwietnia miałam zabieg
fizycznie doszłam do siebie bardzo szybko psychicznie-ciągle nad tym pracuję
po trzeciej @ zaczęliśmy kolejne staranka niestety w ostatnim cylku nie wyszło choć miałam wszystkie typowe objawy zgagę, nudności,senność testy jak wariatka robiłam od połowy cyklu ale 10 sierpnia przyszła kolejna @ a mnie nadal pobolewa brzuch piersi ciągle spać mi się chce 11 sierpnia robiłam beta hcg i wyszlo <0.100
dodam tylko że dwa lata temu miałam usuniątą całkowicie tarczycę i w ciązy tsh bardzo podskoczyło teraz jest w normie
sama się zastanawiam niby chemy tego dzidziusia ale przynajmnie te trzy miesiące musimy zrobić przerwy bo w maju Wercia idzie do komunii a w czerwcu wyjeżdża na turnus rehabiltacyjny i oczywiście beze mnie nie pojedzie a nie mogę jej tego zrobić żeby nie pojechała bo dzidzia to byłby najwiekszy powód do zazdrości i niepokochania przez nią rodzeństwa
wydaje mi się że chyba jednak ta @ i beta hcg świadczą o tym że ciąży nie ma
gdyby któraś z was mogła podpowiedzieć co się może dziać ze mną była bym wdzięczna
pozdrawiam

Skoro bhcg wyszło tak nisko to ciąży nie ma na 100%, za to ze względu na aniołka możesz mieć problem na tyle poważny z psychiką, że twoje objawy mogą wskazywać na ciążę urojoną.
Jeśli chodzi o resztę, to lepiej udaj się do dobrego gin. który prócz tego ma specjalizację z endokrynologii. Z resztą sama możesz sprawdzić część hormonków sama. Są fajnie wymienione na forum dotyczącym tego tematu.
Jeśli chodzi o przerwę w staraniu, to zrobisz jak zechcesz, ale my tu się spotykające dobrze wiemy, że zafasolkować nie jest tak hop siup- i nie do końca można wszystko zaplanować.
 
oczywiscie zgodze sie ze slowo choroba w tym przypadku nie pasuje.. wada juz lepiej.. mam juz namiar na ortodonte i mam zamiar sie umowic, dzis sie nie dodzwoniłam..

j tak na chłopski rozum tak mi sie wydaje ze jesli chodzi o owu bez skoku raczej nie mozliwe a jesli byłaby to wtedy chyba niewydolnosc cialka zoltego co za tym idzie niemoznosc zagniezdzenia.. itd..
ile ma prawidlowy cykl? hmm jedni pisza 28 +-8 inni jeszcze inaczej.. trudno orzec.. jedna kobieta jest taka druga inna jesli chodzi o cykl bezowulacyjny idz do gina niech da luteine na wywolanie.. szkoda czekac..


tu nie chodziło mi o to ze taka czy owaka jest temperatura w ciazy tylko o to ze Pajka ma od poczatku cyklu wysokie temperatury i mozna rzec ze sa jakieś nierealne dla fazy przed owu..
zerknij na moj wykres (w sygnaturze link.. na ten drugi)
są temperatury niskie powiedzmy do 36,5 i powyzej okolo 36,8-9 i widac gdzie owulacja jesli chodzi o Pajke miala jeden dzien @ poten od 4dc zaczela mierzyc i od razu 36,9 i na moje albo to bylo plamienie srodcykliczne i jeszcze cykl sie nie skonczyl albo po prostu jest juz w ciazy bo ma iles tam dni wysokich tenperatur a ten spadek ja moge objasnic "zamieszaniem z termometrami" no chyba ze ma uszkodzone termometry..

wychodzi na to ze moje temperatury po owu sa takie same jakie ma pajka przed owu.. ja wiem kazda z nas inna ale wydaje mi sie ze cos tu jest nie tak..

no ale z drugiej strony przeciez chodzi do gina wiec gin powinien/powinna juz cos wykryc.. eee sama nie wiem.. moze Pajka ma podwyzszoną temperature ciala i dlatego takie temperatury


Dzięki za wyjaśnienia prawde mówiąc dopiero sie dokształcam w tym wszystkim ja jestem bardzo nie regularna i trudno mi określić kiedy owulacja itd.oczywiście znam swoje ciało i sie orientuje kiedy ale nie zawsze pierwsza dzidzia byla nie planowana i nie interesowało mnie to wszystko o czym tu piszemy a teraz jest inaczej bo siś tsaramy i powinnam co nieco wiedzieć :confused::confused::confused::confused:
 
Hello! :-)
Witam!
Eva jak progesteron będzie wysoki to powiem ci że możesz się już cieszyć...bo to ciąża...znam kilka takich przykładów i zawsze wysoki progesteron oznaczał dzidziusia...więc kciuki mocno zacisinięte!:-)
A u mnie chyba coś się ruszyło bo jajniki zaczynają ćmić...ok godz. temu zrobiłam 3 zastrzyk!Pozdrawiam wszystkie!:-)
:sorry2: ahhhh ... fajnie by bylo ale ja sie modle zeby byla chociaz wartosc z normy bo ja mialam kiedys problemy z progesteronem .. niby patrzac na wykres to cos ta temp musi trzymac wysoko wiec byc powinien :sorry2: ale na gigantyczne wyniki sie nie nastawiam! :dry:
fajnie ze jajniczki zaskoczyly :-) a jak z tymi zastrzykami ci idzie!? musialas sie jakos przemuc czy łatwo poszlo?:confused:
Witam sie po powrocie z obozu koncentracyjnego :baffled:
1.trzymam kciuki...ja sie Tobie nie dziwie,ze sie nakrecasz,ale ja?! chyba mam nie po kolei w glowie!cykl bezowulacyjny,a ja sobie zaczynam cos wmawiac...chyba dlatego,ze z dnia na dzien szyjke mam coraz twardsza i coraz wyzej,ehhhhh
2.krzyknij Ewus na moja @ bo ona sie nie slucha :sorry2: miala dzis przyjsc..
a co to za oboz????????????????//
@ szafirka masz NIE przyłazić! :-D:-D:-D
mam pytanko: czy mozliwa jest owulacja bez skoku temp? czy to raczej nie wchodzi w gre?
skarbie osobiscie widzialam takie wykresy na 28dni.pl niby bez skoku Prawie plaska linia a na koncu +!!!! dawaj nam tu swoj wykres! :sorry2:
Oj dziekuje Wam wszystkim dziewczynkom za piękne zyczonka oby sie one spełniły:tak:;-):-)
i ja gapa sie dołnczam do zyczeń!
Samych pieknych chwil we dwoje a juz niedlugo w troje! :-) wiele troski zrozumienia i milosci! :sorry2:
siema,ja pijana pisez takze sorki za bleby,poczytalam was troche dzieki za kciuki,przydadza mi sie testuje jutro o ile jest juz po polnocy haha...koncze bo niejestem w stanie pisac.
ehhh... kopa chcesz ... w ciazy sie nie pije! :-) i jak tam tescior! :confused:
witam
chciałabym do was dołączyć choć moje staranka zostały odłożone na trzy miesiące ale od początku [...] pozdrawiam
Witaj! jak betka - to juz nie ma bata chyba ze sie za wczsnie ja wykonalo najlepiej 10dni po owu! :sorry2: a teraz masz 3 miechy na wdrozenie sie a potem bedzie hop i fasolka! zobaczysz! :sorry2:

spac! :rolleyes:
 
Eve o ktorej wyniki??

:szok:
Olapolap - jak Twoje bóle - przeszło?


W ciagu dnia juz nie czulam, ale od rana znowu czuje :-( W ogole czuje sie kiepsko, wczoraj caly czas mnie mdlilo, dzisiaj wyglada na to, ze nie bedzie lepiej, a jak wstalam w nocy siusiu, to myslalam, ze nie wytrzymam i naprawde zwymiotuje - kurcze w nocy to sie wszystko czuje jakos o wiele mocniej, chyba przez to, ze czlowiek jest zaspany, to mniej sie kontroluje :baffled:

mam pytanko: czy mozliwa jest owulacja bez skoku temp? czy to raczej nie wchodzi w gre?

Ja tak mialam, bo moje cialko zolte kiepsko pracowalo. Gin potwierdzil owu, bo byl plyn w zatoce douglassa, a trzy dni pozniej inny gin widzial juz wieeeelkie cialko zolte - wtedy zaczelam brac luteine zeby wspomoc to cialko (bo skoku tempki nadal nie bylo) no i po dwoch dniach byl skok (od luteiny). A teraz sa II
:-D USG mialam 14 i 17dc, popatrz na moj wykresik (link w sygnaturce). Tam gdzie jest ten granatowy krzyzyk byla owu potwierdzona na usg.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry