reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Zobaczcie to! :-(
[video=youtube;XlR5ON6wAVk]http://www.youtube.com/watch?v=XlR5ON6wAVk[/video]

Ola..... no niestety matka nie nauczyla ze trzeba podac herbate jak sie zle czuje bo ona nigdy nikogo o pomoc nie prosila wolala sama wsio robic i 5x szybciej to robila od innych! i moj tak tym przesiakl ze jak jakas kobieta cos tam powie ze zle sie czuje czy cos to kwituje ze sie piesci! :no: dobrze ze do mnie podchodzi tak pol na pol!
 
reklama
WITAM:-)
Ja zaraz mykam pomywać ale jeszcze do was napisać chce:-)

KROPECZKA witaj to super że wypad się udał tak jak i ZAJĄCZKU ciesze się bardzo:-)
LOREE super że czujesz ja także wtedy takie coś czułam az wkońcu kopniaczki są:-)a brzusia kurka nie widziałam chyba myknełam posty za szybko i niezauważyłam ale na pewno fajniusi:tak:
ROMKA EVE to ja czekam na wyniki testowanka:-)
MARZENIX oj ty niedobra kobitko:-D:-D żartuje oczywiście;-)ja z M także myślimy o tym wynalazku co na pewno przyjdzie taki czas że sobie zakupimy:zawstydzona/y::-p:rofl2:
Kurka i już nie wiem co miałam napisać:zawstydzona/y:dlatego wszystkim buziole przesyłam:-)
 
Dziewczynki poruszałam dziś już ten temat, le mam jeszcze pytanko- czytam teraz o tym w necie i znalazłam wypowiedz, że obserwując plamienie okołoowulacyjne można nawet co do godziny określić gotowość jajeczka. Czy któraś o tym coś wie bliżej??
 
Zobaczcie to! :-(
YouTube - FEDERICO VILLAGRA HIT HORSE

Ola..... no niestety matka nie nauczyla ze trzeba podac herbate jak sie zle czuje bo ona nigdy nikogo o pomoc nie prosila wolala sama wsio robic i 5x szybciej to robila od innych! i moj tak tym przesiakl ze jak jakas kobieta cos tam powie ze zle sie czuje czy cos to kwituje ze sie piesci! :no: dobrze ze do mnie podchodzi tak pol na pol!

Straszny ten filmik :-(

Ucz tego swojego, bo to nie moze tak byc, ze twierdzi, ze sie ktos piesci jak jest chory :baffled: A go to pewnie trzeba obslugiwac jak tylko ma 37C... U znajomej mojej mamy jest tak, ze ona wszystkich obsluguje (ma meza i dwoch synow), zaden nic w kuchni nie umie zrobic, a jak kiedys miala grype, to NIKT sie nie zainteresowal! Nawet maz LEKARZ nie poszedl goraczki zmierzyc czy przyniesc antybiotyk!!! Dopiero znajomy meza (ktory akurat go wtedy odwiedzal) jak zobaczyl w jakim stanie jest zona, powiedzial, ze trzeba isc po lekarstwa i zrobil herbate :baffled:
 
Wyczytałam również, że jest to spowodowane chwilowym spadkiem hormonów, nie wiem czy to prawda. Bo wtedy może któraś wie czy do tego spadku dochodzi po uwolnieniu jajeczka, czy jeszcze przed.
Spotkałam się również ze stwierdzeniem, że plamienie jest spowodowane, przeciskaniem się już uwolnionego jajeczka.
Nie wiem, co jest prawdą, może któraś mi to powie.
 
10 min :szok: Spoko, powiem Ci, ze moj M kiedys w 10 sekund :-D Ale to bylo raz kiedy sie z nim droczylam :-D Bawilam sie jego instrumentem ale jak juz juz mu bylo dobrze, to przerywalam - wkurzyl sie na mnie chlopak, zlapal mnie, przewrocil na brzuch i w 10 sekund bylo po sprawie[/COLOR] :szok::szok::szok::-D Zreszta powiem szczerze, ze czasem chce zeby juz bylo po wszystkim, szczegolnie jak mam problemy z nawilzeniem :baffled:

:szok::szok::szok::szok:


Z nieukrywana przyjemnosci przeczytalam Twoj wpis.... I jakos przykro mi sie zrobilo, ze moj M nie byl ze mna na zadnym usg jak mialam monitoringi cyklu (tzn nigdy nie wchodzil, pod drzwiami siedzial ze dwa razy) i na zadnym pobraniu (tez pod drzwiami siedzial z raz czy dwa) - a tak to sama wszedzie jezdzilam i nigdy by mu nie przyszlo do glowy zeby sie zerwac z pracy zeby ze mna pojechac... Najgorzej bylo jak jezdzilam do lekarza w publicznej przychodni i musialam o 6:50 wychodzic z domu zeby byc w miare wczesnie i ustawic sie w kolejce do rejestracji a pozniej do gabinetu - NIGDY zada nie ruszyl zeby mi towarzyszyc tylko spal do 8, a pozniej jechal do pracy!!! Plakac mi sie chce :-(

No widzisz mój zawsze taki był przewrażliwiony i nauczył mnie tego,że zawsze wszedzie ze mną jeździ. Teraz spróbowałby nie pojechać....

Z czego wynika u Ciebie kiepskie nawilzenie? U mnie niestety z tego, ze moj M wyobraza sobie przytulanki tak, ze sciaga majtki i ja na widok jego instrumentu ja mam sie nie wiadomo jak podniecic i od razu byc gotowa do przyjecia go w siebie :baffled: Musze sie dlugo opierac zeby zaczal mnie piescic - popiesci chwile i znowu probuje zapakowac :no: Wiec ja sie nie dziwie, ze u mnie kiepsko z nawilzeniem skoro nie jestem odpowiednio nakrecona
[/QUOTE]


JA PROTESTUJĘ!!! Ja się nie zgadzam!!!

A co on nie słyszał,ze sex jest dla dwojga? Chyba każda z nas miałaby problem z nawilzeniem bez gry wstępnej?
U mnie gra wstępna trwa czasem 15 minut, czasem pół godziny i dłużej. Zalezy od potrzeb. Dopóki nie jestem gotowa to nie ma szans na bzykanie- sorry.
My używamy różnych gadżetów i bawimy się sexem a nie skupiamy się tylko na tym,że M musi sobie włożyć. Jak ma takie potrzeby to niech sobie w kaloryfer wsadzi.
My oboje zawsze mamy orgazm. Jeśli nie w trakcie sexu to potem jakoś dokańczamy po....


Olapolap nie martw sie Loree po prostu wykopala skads dinozałra i niech sie cieszy


Może i dinozaur ale orgazm to ja mam zawsze :-D

Nie idź!!!!!
To ja juz wiem dlaczego nie chcesz się ujawnić. Boich się że chciałybyśmy męża sobie pożyczyć na te wszystkie wizyty i w ogóle:-D:-D:-D:-D
A tak serio, mój ma wady...wiele. ALe tez nie narzekam:-):-)

:-D:-D:-D:-D
Mój dla mnie zawsze miał jedną wadę- był domatorem a ja mam duszę rockendrollową. Ale teraz przy dzieciach ta jego wada jest zaletą.


mój zawsze wyczuł jak coś obcierało, zaraz język poszedł w ruch i nigdy nie mielismy problemu z nawilżaniem:-D:-D:-D

Tak jest! Dobrze gada! Ja się podpisuję i polecam!:-)

wow!!!! superasnie! i jak wczesnie! :-)

No właśnie wiem,że bardzo wczesnie. Ponoc tak jest w drugiej ciąży.


Loree...ty to mnie jednak znasz na wylot:-)
Ok-ide na taki kompromis...i czekam na ten porod z niecierpliwoscia:-)

Super, ze czujesz juz ruchy maluszka...ale to musi byc fajne:-))))
buziaki i nie placz tylko sie ciesz******

Dzięki!
Fotkę wyślę a teraz mam kilka miesięcy spokoju:-D
 
no wyniki sa dopeiro dowozone ok 12ej do labolatrium wiec wczesniej ich nima! a ja i tak pracuje do 15ej wiec wyskocze na 10 min :sorry2:
a pro po badania krwi to skierowania raczej nie dostanie bo badanie jest platne! tylko kobiety w ciazy maja refundacje na grupe krwi! moj M. robil w zeszlym roku placil 30zl! :sorry2:
tak sobie czytam i czytam.. moj M juz wczesniej mial zbadana krew ja nie mialam i wolalam sie dowiedziec czy mam ten - czy nie bo moj M ma Rh+.. wiec jak ja badalam krew to M razem ze mna bo wyrobilismy sobie krew karty i nosimy przy dowodach osobistych ze w razie W bedzie i placilismy za nie kazdy po 48zł.. takze ja mam B Rh-

Jesli chodzi o progesteron ja jakos w 10dpo miałam okolo 19,2.. i wydawało mi sie ze nie był od za wysoki jak na ten dzien.. (tym bardziej ze norma była 24,4-81,4 nmol/l ale lekarz jak widzial to powiedzial ze dobry wynik


JA PROTESTUJĘ!!! Ja się nie zgadzam!!!

A co on nie słyszał,ze sex jest dla dwojga? Chyba każda z nas miałaby problem z nawilzeniem bez gry wstępnej?
na poczatku znajomosci z moim M przy całowaniu juz sie robilam tak mokra ze spokojnie mozna było przechodzic do rzeczy.. to chyba zawsze tak jest ze na poczatku czlowiek człowieka poznaje i jesli ktos komus sie podoba to sie robi przyjemnie:)
 
Ostatnia edycja:
Zajączek- ja zauważyłam poprawę śluziku i znacznie bardziej wyczuwam owulację. Tylko po nim tak naprawdę napi..... mnie brzuch i nawet są skrawki krwi w śluzie. Mam niezbyt regularne miesiączki, a dzięki temu wiem, że coś się dzieje.
Agniesiar, nie wiem czy któraś z nas się aż tak bardzo wczytywała....no może Lolitka,a le ona się jakoś nie pokazuje ostatnio (pewnie odpoczywa psychicznie przed ISCI)
LOLITKO, zajrzyj czasem do nas!!!!!
Kurka i już nie wiem co miałam napisać:zawstydzona/y:dlatego wszystkim buziole przesyłam:-)
Dzięki, odsyłam:-)
jak się czujecie??

Ucz tego swojego, bo to nie moze tak byc, ze twierdzi, ze sie ktos piesci jak jest chory
, jak kiedys miala grype, to NIKT sie nie zainteresowal! Nawet maz LEKARZ nie poszedl goraczki zmierzyc czy przyniesc antybiotyk!!! Dopiero znajomy meza (ktory akurat go wtedy odwiedzal) jak zobaczyl w jakim stanie jest zona, powiedzial, ze trzeba isc po lekarstwa i zrobil herbate :baffled:
:szok::szok::szok::szok: no natrzepać po prostu łbie:crazy:
Wyczytałam również, że jest to spowodowane chwilowym spadkiem hormonów, nie wiem czy to prawda. Bo wtedy może któraś wie czy do tego spadku dochodzi po uwolnieniu jajeczka, czy jeszcze przed.
Spotkałam się również ze stwierdzeniem, że plamienie jest spowodowane, przeciskaniem się już uwolnionego jajeczka.
Nie wiem, co jest prawdą, może któraś mi to powie.
najlepiej spytać gina po prostu. My jeśli cos wiemy to tez wyczytałyśmy pewnie na necie:-)
:szok::szok::szok::szok:
JA PROTESTUJĘ!!! Ja się nie zgadzam!!!
A co on nie słyszał,ze sex jest dla dwojga? Chyba każda z nas miałaby problem z nawilzeniem bez gry wstępnej?
U mnie gra wstępna trwa czasem 15 minut, czasem pół godziny i dłużej. Zalezy od potrzeb. Dopóki nie jestem gotowa to nie ma szans na bzykanie- sorry.
My używamy różnych gadżetów i bawimy się sexem a nie skupiamy się tylko na tym,że M musi sobie włożyć. Jak ma takie potrzeby to niech sobie w kaloryfer wsadzi.My oboje zawsze mamy orgazm. Jeśli nie w trakcie sexu to potem jakoś dokańczamy po....
:-D:-D Trzeba to wydrukować i porozdawać wśród znajomych facetów. :-D:-D
tak sobie czytam i czytam.. moj M juz wczesniej mial zbadana krew ja nie mialam i wolalam sie dowiedziec czy mam ten - czy nie bo moj M ma Rh+.. wiec jak ja badalam krew to M razem ze mna bo wyrobilismy sobie krew karty i nosimy przy dowodach osobistych ze w razie W bedzie i placilismy za nie kazdy po 48zł.. takze ja mam B Rh-
Jedyny pozytyw mojego pobytu w szpitalu był taki że zrobili mi za free grupę krwi. Mam Rh + (chyba, albo - ;-)). Muszę jeszcze swojego zmobilizować:-)
Bo to kurcze naprawdę ważne, gdyby nie daj Boże coś się stało...
 
reklama
Do góry