reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
tak, z ostatniego usg miałam praktycznie tak samo, z różnicą 2 dni

opuszczam was na razie idę spać znowu się pocę mam już szczerze dość
 
Anusia gratuluje!!!!no to chyba mamy kolejna dziewczynke w styczniowkach;) heheh . 385g w 22tc?hmm to moja chyba jakas duza kobita rosnie bo w 21tc wazyla 480g;-) i lekarz stwierdzil ze to juz 22 tc ale tu akrat ja wiem lepiej;-)

wiesz rownowaga w przyrodzie musi byc moj synek wazyl 4,070 kg i mial 60cm wiec do malych nie nalezal to moze drugiie dzidzi bedzie male:-)
 
Jestem po usg!!!Dziewczyny czy ktoras z was tez ma polozenie miednicowe podłużne?????zastanawiam sie czy dzidzia sie jeszcze ułoży główkowo....malenstwo wazy 385gram termin mam na 17 stycznia:-) lekarka stwierdzila ze wydaje jej sie ze to dziewczynka ale nie jest 100%pewna...ale to juz cos;-)


gartuluje córci:-)

Ide zabrać się za obiadek ;-)
 
Serdecznie Wam wszystkim dziękuje za gratulacje:tak::-)
AGA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Spoznione ale szczere!:-)
Evi gratuluje coreczki!!! Moje malutkie waza: jedna 325g a druga 310g. Wiec ida prawie rowno z Twoja narazie:tak:
Jestem po usg!!!Dziewczyny czy ktoras z was tez ma polozenie miednicowe podłużne?????zastanawiam sie czy dzidzia sie jeszcze ułoży główkowo....malenstwo wazy 385gram termin mam na 17 stycznia:-) lekarka stwierdzila ze wydaje jej sie ze to dziewczynka ale nie jest 100%pewna...ale to juz cos;-)
Anusia moje maleństwa sa ulozone jedna glowkowo druga miednicowo..to chyba moze sie zmieniac jeszcze wydaje mi sie..u mnie pani dr byla na 99% pewna ze sa dziewczynki ale ja jej i tak do konca nie wierze bo na zywklym usg zbyt wyraznie nie widac..i znajoma mi mowila ze jej po zwyklym powiedzieli ze corka, ona sie cieszyla jak nie wiem co, a zrobila 3D i wyskoczyl pisiorek!!!:-D:tak:
czy wasze dzieciaczki też ruszają się zwykle z jednej strony? Mój upodobał sobie prawą dolną część brzucha i tam najczęściej czuję i widzę ruchy maleństwa (tam powinien teraz mieć nóżki o ile się nie obrócił od czasu usg)
Ja tez czuje ostatnio ruchy w dolnej prawej czesci brzucha. I jak usg dr robila to caly czas tylko tam jezdzila i az mnie juz brzuch tam bolal..bo obie malutkie tam siedzialy i przeskakiwala z jednej na druga:tak: i dzisiaj tez czuje ruchy w tamty miejscu.:-)
 
Ostatnia edycja:
Beti na allegro znalazłam jest tego trochę:tak:
Czechow, chodziło mi o to, że mamy obie 20 tydzien i 4 dni:-D

Hej :)
ja tez mam psa i wielki problerm z sierścią, codzienne zamiatanie a po dwóch godzinach już sierść się wala po domu :( Możesz podesłać link od kogo kupiłaś furminator? Szczerze mówiąc nigdy o tym nie słyszałam, na tym forum rzeczywiście można się wiele nauczyć :)

Ja mam w domu Goldena, czy na jego sieść to tez działa?
 
Evi, Anusia gratuluję Córeczek :-)

U nas w domu też trzy psy i można codziennie odkurzać,a i tak wszędzie pełno sierści :tak:Ale co tam, mają te nasze łobuziaki wybaczone :-) Nie da się ukryć, że traktujemy ich jak ludzi :-)

Ale się dzisiaj z rana wkurzyłam,wszystko miałam na przenośnym twardym dysku i dzisiaj ten dysk siadł :wściekła/y: Nie wiem czy da się cokolwiek z niego ocalić, dobrze, że wczoraj coś mnie tknęło i zrzuciłam fotki Olisia na Picassę :tak:

Miłego dzionka Dziewczynki :-)
 
Serdecznie Wam wszystkim dziękuje za gratulacje:tak::-)
AGA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Spoznione ale szczere!:-)
Evi gratuluje coreczki!!! Moje malutkie waza: jedna 325g a druga 310g. Wiec ida prawie rowno z Twoja narazie:tak:

Anusia moje maleństwa sa ulozone jedna glowkowo druga miednicowo..to chyba moze sie zmieniac jeszcze wydaje mi sie..u mnie pani dr byla na 99% pewna ze sa dziewczynki ale ja jej i tak do konca nie wierze bo na zywklym usg zbyt wyraznie nie widac..i znajoma mi mowila ze jej po zwyklym powiedzieli ze corka, ona sie cieszyla jak nie wiem co, a zrobila 3D i wyskoczyl pisiorek!!!:-D
Dziękuję bardzo za życzonka. :-)
U mnie podczas pierwszego usg w 17tc też dok powiedział że prawdopodobnie dziewczynka:tak::tak:, ale nie może powiedzieć na 100%. Nie chwaliłam się bo czekam cierpliwie na usg tu na 10 września,może się potwierdzi. Opis który mi dał doktorek mówi: płód pojedynczy w położeniu zmiennym, czynność serca prawidłowa, FHR 150/min. Łożysko w dnie i na ścianie tylnej, prawidłowo usadowione, zarysy kości czaszki i kręgosłupa prawidłowe, struktury wewnątrz czaszkowe prawidłowe. :-):-):-) Wydaje mi się że wszystko oki. Może nie zobaczę siusiaka w czwartek, fajnie by było mieć parkę;-);-) Ale z dwoma chłopakami też będzie fajnie.
 
reklama
Ja to nie wiem... Nigdy nie mogę dobrze zrobić kapusty zasmażanej zawsze wychodzi mi jakas ciapa bez smaku, a mąz tak lubi. Już próbowałam tyle razy i nigdy mi nie wyszła :(

Smaczny ten Twój obiad :-)

Mnie wzięło na bigos i krupnik :-) Choć powinnam leżeć jest to raczej nierealne.


Jutro ma USG 3 d ;-)
U mnie te krupnik:tak:
A czemu powinnaś leżeć?

leżenie w łóżku ma swoje plusy :-)co jakiś czas jak Tymek się budzi, to okrywam sobie brzuszek i patrzę co tam wyprawia :-D
czy wasze dzieciaczki też ruszają się zwykle z jednej strony? Mój upodobał sobie prawą dolną część brzucha i tam najczęściej czuję i widzę ruchy maleństwa (tam powinien teraz mieć nóżki o ile się nie obrócił od czasu usg)

A ja zjadłam "mieszakę wybuchową"... napisałam się naparu z miodem, cytryną i czosnkiem i mój organizm chyba mi sugeruje wizytę w kibelku:eek::eek:
Mój Miś też z jednej strony się rusz przeważnie:tak:
Zaprowadziłam małego do szkoły teraz obiadek i leżenie:-)
Ogólnie leń gigant:tak:
Czy wy tez macie taki apetyt?bo ja przerazona jestem normalnie,cały czas bym żarła,a pózniej sie boje lekarza na wage wchodzić:-)Co do sierści to już sieprzyzwyczaiłam ,ze zawsze gdzieś do ubrania sie przyczepi:tak:mam owczarka niemieckiego długowłosego:tak:
 
Do góry