reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

LILKA no faktycznie niezła cena co jednak najpierw uzbieram i wtedy się wezme na to:baffled::-D a ogolone tylko hmm jak to powiedzieć hehe wachlażyki i ogólnie pochwa(błagam nieśmiejcie się bo niewiem jak to napiać i w miare tak ładnie:zawstydzona/y:)bo indziej mi nie rosną bo wiem że niektórym to nawet aż na nogi u góry zachodzi a mi nie;-)

ANDZIA jak się tak już goli to nie czuć że wogóle odrastają no i tez wtedy ogólnie się na nowo goli kwestia przyzwyczajenia;-)no a wole sama bo jednak mam wrazenie że to dokładniej zrobie i bez zacięcia;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć dziewczyny!
Dziękuję (Paulinaa, patrysia86, golanda, Kaja_10, anulka, jola.24)za miłe i ciepłe przyjęcie na forum!
Dziś znów mam mało czasu, więc się streszczam nim wróci do domu mój mąż - dzisiejszy solenizant…
Obiadek już się robi (ryba po grecku), Michaś śpi, a torcik już kupiony.

Dziewczyny – czy Wasze dzieciątka też są takie rozbrykane w brzuszku? Mnie Martynka potrafi całkiem celnie i mocno kopnąć w pęcherz… uff…

domark – w ciąży z Michasiem miałam ciemniejszą kreskę. W tym przypadku przyłączam się do wypowiedzi Gosi_k23.
Niestety nie jestem doinformowana, o co chodzi z Twoim mężem, ale najważniejsze, że jest zdrowy – to jest zawsze super wiadomość!
agagsm – rzeczywiście poczujesz ulgę po założeniu krążka (passera?). Życzę Tobie zatem miłego lenuchowania!
Gosia_k23 – widzę, że i Ty Gosiu masz już dzieciątko… pewnie i Tobie malutka nie da za bardzo odpocząć i poleżeć…?
ivi – piękna sprawa, gdy dzidzia daje o sobie znać!
kacha_wawa – do czego dostał Twój Oliverek takiej wysypki?
anulka – gratuluję bliźniąt! Uważam, że to piękna sprawa urodzić dwoje za pierwszym razem.
jola.24 – ja w ciąży z Michałkiem przytyłam… uwaga… aż 28kg i też niby nie było widać! Obecnie przybrałam na wadze 7kg.
^Joasia^ - niestety, co do powrotu do pracy, to musisz sama zdecydować… ciężko cokolwiek doradzić. A jeśli chodzi o monotonię (nie wiem, czy chodzi o taką z dzieckiem w domu, czy ogólnie…) polecam książkę. Jest też podobna dla przedszkolaka (widzę, że Twója córcia ma już skończone 3 latka).
dfdd4f9e7cc4d9609dc2b46bac306a22.jpg


Postaram się odpisać później…
#1048
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
LILKA no faktycznie niezła cena co jednak najpierw uzbieram i wtedy się wezme na to:baffled::-D a ogolone tylko hmm jak to powiedzieć hehe wachlażyki i ogólnie pochwa(błagam nieśmiejcie się bo niewiem jak to napiać i w miare tak ładnie:zawstydzona/y:)bo indziej mi nie rosną bo wiem że niektórym to nawet aż na nogi u góry zachodzi a mi nie;-)

ANDZIA jak się tak już goli to nie czuć że wogóle odrastają no i tez wtedy ogólnie się na nowo goli kwestia przyzwyczajenia;-)no a wole sama bo jednak mam wrazenie że to dokładniej zrobie i bez zacięcia;-)
Wiem, że to dużo może się komuś wydawać, ale dla mnie był to największy kompleks od dawien dawna, nie pozwalający na swobodne zachowanie przede wszystkim w sytuacjach intymnych nie wspominając o plaży, czy krótkich spodenkach w lecie. U nas mocne owłosienie jest chyba rodzinne, moja siostra też miała problem taki i skutecznie się go pozbyła w taki sam sposób jak i ja.
Jeszcze w liceum czekałam aż mnie będzie stać na taki zabieg i przyszedł moment w którym mogłam sobie na to pozwolić.
 
ANDZIA jak się tak już goli to nie czuć że wogóle odrastają no i tez wtedy ogólnie się na nowo goli kwestia przyzwyczajenia;-)no a wole sama bo jednak mam wrazenie że to dokładniej zrobie i bez zacięcia;-)

A ja wole z kolei oddac sie w rece malza;-)Ma praktyke hihi wkoncu co dzien sie goli.Jak sama sie golilam to sie zacinalam,a jemu sie nie zdarzylo jak na razie mnie zaciac:-)

A golicie "gabryśki " całe, czy coś zostawiacie?:confused:

Aaa to juz zalezy od fantazji mojego osobistego fryzjera;-)
 
Hej Dziołszki :-)
Andzia odpowiadając na Twoje pytanie to nic nie zostawiam, gabryśka łysa jak kolano ;-):-p:-)
Anna_ajra witaj po długiej nieobecności:-) Moja Jessi też nieźle sobie bryka, jak się rozszaleje to litości dla biednej matki nie ma;-):-)

My już po lekarzu, tak jak myślałam, reakcja alergiczna na antybiotyk. Lekarz stwierdził, że Młody za długo go brał, organizm już go nie potrzebował i nie przyswajał i stąd taka reakcja:tak: Na wszelki wypadek pobrali jednak Olisiowi krew i czekamy na skierowanie na testy alergiczne ze szpitala. Szefuńcio dostał syropek histaminowy i w ciągu kilku dni wysypka powinna zejść:tak:
I co najważniejsze: mam już zdrowe dziecko !!!!!! Olisiński został osłuchany i oskrzela i płuca są już czyste :-)

Miłego dzionka Babeczki :-)
 
Aaa to juz zalezy od fantazji mojego osobistego fryzjera;-)

mój fryzjer to się pojawi u mnie na końcu ciąży ale teraz daję radę sama jadę się na zero bo mam za słabe owłosienie by coś wyczarować :-D tzn jak mi mój mówi zostaw sobie paseczek to mi skóra prześwituje i to wygląda jakby się zapomniała tam opitolić do końca :zawstydzona/y::rofl2:

boszeeee co ja tu wypisuje :-D

Anna_ajra no jak to z dziećmi bywa energia je rozpiera nie da się leniuchować ;-)
i wszystkiego najlepszego dla męża :tak:

mój bąbelek w brzuszki fika co 2 godzinki już coraz solidniej :tak: dziś i wczoraj dostałam kilka bolesnych koniczków ale może niedługo złagodnieją jak miejsca na takie fikanie zabraknie :-D

Kacha no to teraz wszystko wiadomo oby teraz szybko wysypka zniknęła !!!
 
reklama
Hej baby:-)
co do golenia to troszkę sobie zostawiam ,nie lubie być całkiem łysa:-D
Kacha wawa ja po pencylinie miałam taką wysypke bo jestem uczulona:tak:
Andzia ja bym sie goleniem nie przejmowała jak ci bez niego dobrze,fajna sprawa z laserem ale mnie nie stać na taki luksus:szok:
Czy wy też macie kiepskie samopoczucie przy zmianie pogody?bo ja to dzisiaj jak pijana jestem:-(
Karoli naślij myszy pani doktor za te tłumaczenia:-D
Kaja daj znać czy ławeczki wygodne:-)
 
Do góry