reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
O matko! Koszmarnie drogo macie z mieszkaniem w Pruszkowie!!!

Ja za 52 m kw na Żoliborzu płacę ok 510 zł za 4 osoby! No w przyszłym roku dojdzie nam 5ta osoba... to pewnie z 550 zł wyjdzie...

Jagoda! Trzymam kciuki! Myśle że będą chcieli Cię na oddziale przetrzymać do momentu kiedy cc będzie bezpieczne. I będą monitorowali codziennie wyniki wątrobowe...
Moja znajoma (urodziła 11 sierpnia) miała aminotransferazy powyżej 450! LEżała tydzień w szpitalu i zrobili cc. U niej najgorsze było to, że była jednym z niewielu kobiet które nie mają objawowego swędzenia, więc diagnoza przyszła późno. Mały urodził sie zdrowiutki i silny.
Mam nadzieję że u Ciebie szybka diagnoza pozwoli zapobiec rozwojowi choroby.
 
Na obiadek były mielone z indyczego mieska z makaronem (pod dzieci) i kalafior (pode mnie :-D). Zupkę mam od wczoraj - krem z cukini, ale dzieci nie chca wiec chyba ogorkowa jeszcze zrobię.

Ja prognozy pogody nigdy nie ogladam - a chcielismy na grzyby w niedziele wyskoczyc do znajomych pod wawe. Wiec mnie Iza zmartwiala tym deszczem.

Czynszu na Ursynowie to ja 1000zl place za 4osoby plus oplaty - z torbami mozna pojsc ... a Julci na razie w spoldzielni nie zglosilam:ninja2::-p

J@goda nie upadaj na duchu. Ja wierze, że wszyskto skonczy sie pomyslnie - trzymam kciuki a i pomodle sie za Twojego maluszka...
 
reklama
dzieciakom powinno się podobać, ja cały czas się kręciłam i nie za bardzo wtedy się czułam. Mężowi się podobało :))) Dziś chcę na coś sie wybrać, ale nic nie ma ciekawego... :(
 
Do góry