reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Mamusia 2008, mieszkam w wiosce 10km za Zalesiem Górnym.
no to prawie jak sasiadka, zapraszam na kawke:tak::tak::tak:
Mam za wysokie transaminazy, pod koniec tygodnia zaczęło mnie wszystko swędzieć, najbardziej dłonie i stopy, nasila się nocą i lekarz kazał zrobić badania krwi na bilurbinę i transaminazy i wyszło, że mam
za wysokie transaminazy.

Właśnie dostałam odpowiedź od gina: zgłosić się do szpitala do hospitalizacji, dzisiaj !
trzymam kciuki, badz dobrej mysli:tak::tak::tak:
 
reklama
Malina - ludzki prezes :-D a premię chociaż dali? ;-)
ja oprócz tego czynsu mam jesczze opłaty licznikowe :crazy:
no i gdy zastanawialiśmy się czy dom czy mieszkanie, to ceny działek były horendalne. Mieszkanie 100m2 kupiliśmy za pół ceny 1000 m2 działki budowlanej w Komorowie, w którym marzę, że kiedyś zamieszkam..
a jakbym miałą bliżniaki, to w sumie miałbym 5 dzieci.. no jak w Etopii jakiejś :nerd:
 
bry :-D

Jagoda kochana trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i do domku :-)

Ja mieszkam na Woli (przy Wola Parku) w blokowisku i za mieszkanie 54 m płacę czynszu 500 zł.
Nawet się nie spodziewałam że w Pruszkowie są takie kosmiczne ceny...:szok:

Jak samopoczucie Mamuśki przed weekendem ? Macie zaplanowane jakieś atrakcje ?
 
bry :-D

Jagoda kochana trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i do domku :-)

Ja mieszkam na Woli (przy Wola Parku) w blokowisku i za mieszkanie 54 m płacę czynszu 500 zł.
Nawet się nie spodziewałam że w Pruszkowie są takie kosmiczne ceny...:szok:

Jak samopoczucie Mamuśki przed weekendem ? Macie zaplanowane jakieś atrakcje ?

Pruszków jest koszmarny pod względem czynszów.. W spółzielni twierdzą, że to głównie woda jest bardzo droga, bo Pru nie ma swojego ujęcia, i ciągnię wodę z wisły!!! 25 km wodociągu z lat 60-tych wzdłuż Jerozolimskich ciągle odnotowuje jakieś awarie...

Jutro to ma padać niestety, więc będziemy grać w bilarda pewnie, może do kina pójdziemy, a pojutrze jedziemy do Lublina do mojego Taty :-) wspiął się na Elbrus, wrócił z Kaukazu tydzień temu i będziemy oglądać milion zdjęć :-D:-D

A Ty co planujesz?
 
cześć dziewczyny, widze pracowity poranek był na forum.
Jagoda trzymam kciuki, mam nadzieję, że zakończenie będzie pomyślne dla waszej dwójki.
IzaBK
apropo bliźniaków, wczoraj położna na szkole rodzenia opowiadała swój przypadek. Miała jedno dziecko i chcieli drugie - zaszła w ciążę i poszła na usg. Lekarz powiedział, że wszsytko ok i ma się zgłosić na usg w 12 tyg. na pomiary, wiemy o co chodzi, na tym usg usłyszała, że jest dwójka dzieciaczków, czyli bliźniaki!!! Szczęście i szok. Około 15 tygodnia poszli na usg 3d żeby jeszcze dzieciaki miały pamiątkę, a że bliźniaki to żeby dwójkę ładnie było widać bo potem mogły być za duże i wiesz co, okazały się TROJACZKI :)))))
Po prostu masakra jakaś :)))))
potem bała się iść na połówkowe bo co usg to koljene dziecko odkrywali :))))
Wszystko dobrze się skończyło, chcieli dwójkę dzieci - mają czwórkę :))))
Malina - dobrze, że chociaż ci rachunki popłacili. Ja teraz tak mam, że poszłam na zwolnienie i z kompem służbowym i telefonem siedzę w domu - mimo, że miesiąc wdrażałam nową dziewczynę na moje miejsce...Odwdzięczą mi się później tym, że mi podziekują...
 
Wow piękna wyprawa :tak: Gratuluję i życzę udanego oglądania fotek :-D
A ja będę pewnie sprzątać (mój M układa kafelki w łazience), a w niedziele mamy iść na 1 urodziny do córeczki siostry ciotecznej mojego małża :-) Podobno fajny lokal (fitmiś na Arkuszowej) Znacie to miejsce ?

Kobitki co robicie na obiad ? Kurcze nie mam żadnego pomysłu :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry