reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe i duże postępy w rozwoju naszych Malusińskich :)

Ja też się chcę pochwalić moim Adaśkiem... w sobotę miał "dzień kulu-lulu" :-D Jak tylko go położyłam na brzuszek to ten robił FIK i już leżał na plecach :rofl2: ale w niedziele już o tym zapomniał... dzisiaj też sobie nie przypomniał :eek: mam nadzieję, że szybko sobie przypomni jak się kula!! (na szczęście udało mi się nakręcić filmiki komórką więc mam to udokumentowane :laugh2:)
Pozdrawiam, gratuluję i życzę kolejnych postępów wszystkim maluchom!
 
reklama
Julia wogóle ani razu się sama nie odwróciła na plecki, na boczek z pleckow też nie:eek::-( nie wiem czy to taki leń, czy za wolno się rozwija czy to moja wina i powinnam z nią więcej ćwiczyć ? za to od ponad tygodnia wciąż podnosi plecki do siadania bez względu na to czy leży w łózeczku, czy w bujaczku czy ją karmię wciąż się podciąga:-) ostatnio chwyciła się za śliniaczek i ciągnęła się do siadania:-)
 
To teraz MY,bo nas jeszcze tu nie było;-)!!!

Na imie mi JULIUSZ-JAN urodziłem sie 24.07.2009 o godz.14.45 w Namysłowskim szpitalu ,gdzie nie zabrakło tam tatusia.Ważyłem 4600 i 60cm miałem długości!Wszpitalu byłem ciut dłużej(5dni) bo sięgneła mnie wysoka żółtaczka i musiałem się opalać.Jak i równierz miałem niski poziom cukru,bo niestety duże dzieci tak mają,ale mleczko z cycusia i dokarmianie zrobiło swoje i po dwóch dniach było ok.
Teraz mam ponad 2,5 miesiąca i za dużo juz nie śpie.Zostałem nawet juz poświęcony przez Księdza w miejscowym KOŚCIELE27 września i jestem pełną gębą DZIECKIEM BOŻYM .Lubie misie kręcoce się na karuzeli,i inne różności ,które mama mi zawiesza:-)!Ale najbardziej lubie rozmowy,wtedy jestem w swoim żywiole,buzia mi sie nie zamyka i uśmiech nie znika,nawet w nocy:-D.Moim ulubionym zajęciem jest patrzenie się na akwarium,moge to robić nawet dwie godz.Długo leże na brzuszku i przy tym ładnie trzymam główke.Nawet pare razy przekreciłem się z brzuszka na plecy i odwrotnie,ale miałem troszke z górki.Troszkę chyba mi się niechce zabardzo przekrecać.
Nawet już mam pierwszy kaszel za sobą :-(i dzisiaj i sie skończyły zaszczyki z tego powodu:-).Po ostatnim warzeniu miałem już 6kg.teraz napewno więcej ,bo mame ręce po dłuższym czasie bolą.No i ubranka się robia małe,zdaża sie ,że mama gdy mnie ubierze to musi ściągać bo małe.A co do ubierania to tego nie znosze bardzo i krzycze.Ogólnie jestem spokojnym grzecznym maluszkiem ,który sie sam zabawi!Nie ma ze mną rzadnych problemów:-);-).

BEATKA u nas podobnie mały do siadania się ciagnie jak stary , a z tym przewracaniem nie bardzo coś !!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Julia wogóle ani razu się sama nie odwróciła na plecki, na boczek z pleckow też nie:eek::-( nie wiem czy to taki leń, czy za wolno się rozwija czy to moja wina i powinnam z nią więcej ćwiczyć ?

Beatko nie każde dziecko w wieku 3 miesięcy potrafi się przekręcać na boczki i wcale nie musi tego umieć. Jak Mała będzie w 5 miesiącu wtedy będzie fikała na wszystkie strony, zobaczysz;-):tak::tak:
 
Dlatego ja nie porównuje.:-D:-D:-D:-D
Dominik wygląda na 6 miesięczne dziecko... czasami zachowuje się jak "opóźniony":eek: a czasami jak "rozwinięty ekspresowo" :cool2:.
 
No właśnie mój ma olśnienia a czasami dołki. Ostatnio prawie w ogóle nie chce gadać tylko się uśmiecha, a już nawijał tak dużo. Nie myślałam, że tak jest u dzieci.
 
Mój kochany Kacperuch bardzo mnie dzisiaj zaskoczył. Spał do 6:30 :szok: od 19:30 :szok: Zazwyczaj budzi sie o 4 :cool2: Może usypiał go dzwięk deszczu odbijającego się od okna :-D Poza tym próbuje już siadać. Nawet gdy lezy na płasko. Łapie w rączki pieluszke tetrową, którą bardzo kocha, zapiera sie i stara się dzwignąć :szok: ładnie zaczął machac grzechotką. I uwielbia tez gryzaki. Co ciekawe zaczyna sie u nas juz ząbkowanie. A 16tego skonczy dopiero 3 miesiace :szok: ślini sie strasznie, dziąsła ma napuchnięte, raczkami szuka po buzi.. Dzisiaj bylismy na wizycie kontrolnej u lekarki i stwierdziła że ząbki juz wkrótce moga zacząć wychodzic i mam sie zaopatrzyc w gryzaki (na szczescie mam ich sporo), masc przeciwbólowa dla małego i duzą dawke spokoju :shocked2: Aha! Mój "maluch" (69cm) waży 6950 :-D:szok:
 
reklama
Do góry