reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ania jakąś wróżbę ci trzeba postawić:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
boziu trzeba umyć się ubrać i do pracy zbierać a tu ciemno zimno i do tego brzuchol boli:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(a buuuuuuuuuuuuu:-:)-:)-:)-(my kobiety to mamy przegrane:-:)-:)-:)-(

MALINKA dobre to ze ty Malinak a On pietruszka Usmialam sie :-)
Ciesze sie bardzo ze mimo wczesniejszego niepowodzenia z twoim ex Znalaslas Pitruszke :-)
ANKA a co planujecie nasteone dziecko?

Dziekuje za komplementa o Oliwce :-)

G juz w domu Bawi sie z Oliwka Wlasnie sie z nim poklocilam :-( Ech faceci
może też masz okres????bo u mnie to się wtedy złośliwiec włącza i nerw i jestem czepialska:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
MALINUS
Ja to stale mam chcice na cos slodkiego:cool::-D:-D:-DWlasnie skonczylam sie obzerac i zostala mi tylko kawa
Jak chcesz to wbijaj sie do mnie:-);-)
o ja też, mogę siępodzielić. zawsze jakieś ciacha się znajdą, albo czekolada;-)

Wspolczuje bolu Ja przy @ przed ciaza mialam takie bole ze szkoda gadac
ja też. bez przeciwbólowych się nie obeszło

NO ja mam narazie tylko 1 ale niebawem sie rodzinka powiekszy pewnie szybcije niz te 18 lat:-D:-D
Aniu czy my o czymś jeszcze nie wiemy?
 
hi hi Ania ja przy 2 dziecku też bym pewnie miała luzik ale 4:szok::szok::szok::szok::szok:nie nie nie :no::no::no::no:ja chcę się wreszcie wyspać:tak::tak::tak::tak: mieć więcej luzu:tak::tak::tak::tak: zero pieluch:tak::tak::tak::tak:wyrastających zębów:tak::tak::tak::tak: ślinotoków:tak::tak::tak::tak:poplamionych dywanów:tak::tak::tak::tak: ech się rozmarzyłam :-D:-D:-D:-Djeszcze jakieś 18 lat i odetchnę:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
kobieto to ześ się rozmarzyła na maksa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

jeszcze trochę musisz poczekać :-D:-D:-D:-D:-D:-D

dziewczyny mam prośbę
TRZYMAJCIE JUTRO ZA MNIE BARDZO MOCNO KCIUKI :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: ok 16.00-17.00 :-)

ide jutro na rozmowę w sprawie pracy więc garść szczęścia mi się przyda :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

nie zapomnijcie o mnie jutro :tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MALINUS
Szukam nadal tego paska,raczej nie bylam jeszcze w castoramie od tego czasu co Tobie o nim pisalaa:-D:baffled::nerd:
Jak mi sie uda to podjade jakos w tym tygodniu a jak nie to w przyszly weekend:-);-)

AGNES
Jasne ze bedziemy trzymaly kciuki:tak::tak::tak:Napisz cos wiecej o tej pracy:-):tak:
Ja na razie sobie odpuszczam i nie ide do pracy-moze to lenistwo a moze chec bycia z mlodymi w domu:confused:Dopoki sytuacja mnie nie zmusi albo nie dostane z gorem to siedze w domku:tak::tak::tak:
 
AGNES
Jasne ze bedziemy trzymaly kciuki:tak::tak::tak:Napisz cos wiecej o tej pracy:-):tak:
Ja na razie sobie odpuszczam i nie ide do pracy-moze to lenistwo a moze chec bycia z mlodymi w domu:confused:Dopoki sytuacja mnie nie zmusi albo nie dostane z gorem to siedze w domku:tak::tak::tak:


dowikla to praca w cukierni jako sprzedawca.:tak::tak::tak::tak::tak:
praca po 6h- 2 zmiany.
1 zmiana 8.00-14.00
2 zmiana 14.00- 20.00

i mogę pracowac ile chce tzn jeśli będe chciął pracować 3 dni w tyg to będą 3,jesli 5 to 5 dni.

i płacowo też nieźle bo 10zł/h :tak::tak::tak::tak::tak:
Mam na umowie tyle co bym zarabiała,a nie jak teraz większość daje najniższą krajową,takze plus.

i jak by sie udało to jak olika od wrzesnia pójdzie do przedszkola to jak będę miała pierwszą zmianę to zdążę ją odebrać z przedszkola a jak druga to M albo moi rodzice.
I wszystko by podpasowało.

Tylko żeby mnie przyjeli.

wiecie mam trochę stracha jednak 2,5 roku siedzenia w domu robi swoje:tak::tak::tak::tak::tak:


jedyny minus to trochę daleko.dojazd zabrałby mi ponag 1h.-autobus+tramwaj.
Ale trudno,da się przeżyć,tylko sie modlę aby mnie przyjeli.:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
witam was dziewczynki, mam jedną prośbe mianowicie
malinka ;-);-);-);-);-);-) wrzucilabys mi streszczenie co sie u was dzialo dzis, wiem ze ty jestes w tym dobra;-);-);-);-);-):tak::tak::tak::tak::tak:
sklamalabym mowiac ze nie mialam jak zajrzec ale jak tylko weszlam na bb zaraz mnie wyrzucilo :confused::confused::confused::confused::confused:

dzis sie dowiedzialam ze kolezanki z pracy maz zmarł nic wiecej nie wiem bo nikt nie chciał gadaco tym, mial 41 lat osierocił dwóch synów 13 i 15 lat, taki młody :no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no a na domiar złego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dzwonie ja ci na przerwie jak tam dzionek mojemu slubnemu mija a on mi mowi ze za godz wyjezdza do wawy no myslalam ze szlag mnie tarfi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no i juz nie mam mezusia :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: nawet sie nie pozegnalismy :no::no::no::no:

on wk*** ja tez mam juz dosc tej jego pracy k***a :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
z dnia na dzien dobrze ze to w polsce bo przynajmniej kupi sobie jedzenie tam na miejscu a do niemiec to nawet nie mialabym mu jak zrobic zakupów, a mial byc 2 tyg w domku, mial ze mna isc jutro do gina :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wszystko ta zasrana robota :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

i mam wiadomosc z ostatniej chwili choc moze juz o niej wiecie
dziewczynie z watku ciąża po poronieniach ktos napisał wiadomość czy nie ma do sprzedania zwłok dziecka (wogóle posta na forum też takiego strzelił) bo chetnie by sie z nimi zabawił, jak to przeczytałam to włosy mi deba stanęły :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ponoć opisał co by z nimi robił itd :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
najgorsze chamstwo na świecie normalnie nie wiedzialam ze mozna byc az takim bydlakiem niedobrze mi sie robi jak o tym pomysle :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ponoc wysłał to niejednej osobie, ale zglosily juz adminowi i usunieto te posty, jakby ktoras nie daj Boże cos takiego dostała proszę zgłoście na policję ja tez tak zrobie, w imieniu swoim i wszystkich innych mam
 
Witam! Ja dzisiaj poszłam do przycodni z papierami Zuzi ale sama -Zuzie zostawiłam u bratowej. Czekałam 1,5godz tyle dzieci było chorych. Sama pokazałam swoje gardło bo leczyłam się sama ze 2tyg i było ok a teraz znowu mnie drapie w gardle-mam antybiotyk na 5 dni. Papiery na fundacje mi opisze na piatek.
Zapomniałam wam wczoraj napisać że po raz pierwszy mnie policja złapała-do kontroli niby bo jechałam przepisowo-ale prawko mam panieńskie a za to ponoć zabieraja:baffled:Ale powiedziałam że nie mam dowodu że pewnie w domu zostawiłam, i do tego wieżliśmy stolik rtv do mamy i miałam ograniczona widoczność:baffled:
Potem wlece nadrobic Was bo zaraz film:tak:
 
reklama
AGNES
No to fajniutka ta praca:tak::tak::tak:Oby sie udalo:-):tak:

ANABUBKA
Czekamy na Ciebie:tak::tak::tak:

NATALINECZKA
:szok::szok::szok:O matko:szok::szok:Jestem w mega szoku po tym co przeczytalam o tych zwlokach dziecka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Sama czytam ten watek,ale przez kilka dni tam nie wchodzilam:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Masakra-no jak nic zabilabym tego gnoja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry