reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Jejku teraz oduczac smoka?I niejedzenia w nocy i smoka?Chyba bym nie dala rady :no:Ze smokiem bedzie gorzej niz z tym nocnym mlekiem Bo w nocy choc na kilka minut ten smok ja uspokoi Ona UWIELBIA SMOKA i wiem bede miala przekichane
Umylam okno I chcialam Oliwke wyciagnac z wozka i dac do lozeczka ale mi sie przebudzila I wlozylam ja spowrotem do wozka Pojezdzilam chwilke i spi A w lozeczku juz mi wstawala:wściekła/y:Tylko ona jest na przedpokoju teraz i musze byc cicho Niech jeszcze kilka minut pospi :tak:Natsawilam pranie Jak wstanie to wybywamy na miasto i do kolezanki na chwile :tak:
dorota nie tak szybko,spokojnie.nie mozna odzwyczajac dziecko na raz kilku rzeczy boto za duzy stres.na razie skup się na tym aby odzwyczaić ją niejedzenia w nocy i niczym nie zaprzątaj sobie więcej głowy.
na smoka przyjdzie jeszcze czas,ja swoją Oliwkę odzwyczajałam jak miała 1,5 roku :tak::tak::tak: i potrzebowała go tylko do usypiania a twoja jest jeszcze mała może sobie troche jeszcze smoka pociagnąć spokojnie :tak::tak::tak::tak::tak:


sunday czekamy na wiesci

Ja tez nie wyobrazam sobie zycia bez telefonu Ja to taki ala nalogowiec jestem hihihi

oliwka sie kreci Za chwile wstanie U kolezanki wysle wam kilka zdjec jak macie ochote

Kurcze Oliwka mi kaszle przez sen nie wiem co to znaczy bo nawet jak chora byla to w nocy nie kaszle ? :-( Doradzcie czy isc do lekarza czy nie?W dzien nie kaszle wcale czasem wlasnie jak spi zakaszle i tak juz kilka dni

to że kilka razy zakaszlała to nie znaczy ze masz biec do lekarza.poczekaj do jutra.
a jak zacznie więcej kasłać to daj jej wit C,wapno i lipomal na przeziebienie i przejdzie.na razie nic się nie dzieje:tak::tak::tak::tak::tak::tak:




moja gwiazda właśnie wylała mi na dywan całą butelkę wody mineralnej truskawkowej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i jeszcze zdxiwiona sie na mnie patrzy jakby nie wiedziałą kto to zrobił:-D:-D:-D:-D:-D:-D krzyjknełam na nią gdzie jest nakrętka bo schowała ,ona mówi u lali ,mówię przynieś szybko i pobiegła schowała centalnie pod lalką do wózka od razu przybiegła z tą zakrętką :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


teraz mi dywan smiedzi słodkimi truskawkami :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

malinka co się dzieje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dziewczyny ale ja mam doła:-:)-:)-:)-(
Ja Ci dam doła!!!!

Spotyka się dwóch dawnych kumpli:
- Słyszałem, że się ożeniłeś.
- Tak, dwa miesiące temu.
- No i jak to jest?
- Cudownie - odpowiada żonkoś. Nawet sobie nie wyobrażasz jak!Przychodzisz z roboty zmęczony, głodny, zły a tu mieszkanie
wysprzątane, gorący obiad podany, na stole kwiaty. Zaczynasz jeść a obok piękna kobieta, wesoło ci szczebiocze i szczebiocze i szczebiocze... *******nięta idiotka!



Mąż wraca z delegacji. Cicho otwiera drzwi mieszkania. Z sypialni
dobiega go szmer. Podchodzi na palcach, uchyla drzwi i widzi ogromnego Murzyna wiercącego się na jego żonie. Wsciekły rozejrzał się za ciężkim przedmiotem. Łapie oburącz krzesło i z calej siły uderza w goły tylek Murzyna. Ten zwraca ku niemu rozradowaną twarz krzycząc:
- Dzięki! Wlazł!


– Słyszałem, że nauczyłeś swoją żonę grać w pokera?
– No, to był superpomysł! Wczoraj wygrałem od niej połowę swojej pensji.







Stoi żona przed lustrem i mówi do męża:
– Kotku, prawda, że nie wyglądam na swoje 34 lata?
– Oczywiście, że nie, kochanie... już dawno nie...







O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknęła się z małżeńskiego łoża do sąsiedniego pokoju. Klawiaturą rozbiła 22-calowy monitor, wszystkie płyty DVD porysowała i podeptała swoimi pantoflami. Obudowę komputera potraktowała zapalarką do gazu, a drukarkę utopiła w wannie. Potem wróciła do sypialni, do cieplej pościeli i przytuliła się z miłością do boku swego nic nie podejrzewającego, śpiącego męża. Była przeświadczona , że już teraz cały wolny czas będzie przeznaczał na ich miłość. Zasnęła. Do końca życia pozostały jej jeszcze niecałe cztery godziny...



W klinice położniczej szczęśliwy ojciec pochylając się nad swoim nowo
narodzonym synkiem mówi pełen zachwytu:
- Zobacz, kochanie! Widziałaś, jakiego wielkiego ma ptaszka?
- Ignacy, nie kombinuj, nie kombinuj! Popatrz na jego oczy, identyczne jak Twoje!



Żona z mężem w łóżku. Mąż kocha się jak w transie. Ona ma orgazm jeden, drugi, trzeci, czwarty, piąty... W chwili ekstazy pyta:
- Kochanie, co to się dzisiaj z tobą stało?
- A, co się miało stać, zamyśliłem się...

no i jestem po zakupach. Mala zaliczyła 2 razy glebę i miaa z tego ubaw, no bardzo smieszne. na jednym kolanie błotko na drugim gówienko.:)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja wzielam sie za sprzatanie bo M poszedl z dziewczynkami na spacer:tak::tak::tak:Wlaczylam sobie muzyczke i dzialam:-);-)
Przyszly dzisiaj te kurteczki i nawet ta 74 jest za duza:confused2:Ale podwijam Im rekawki i moga miec ,przynajmniej beda mialy jeszcze na przyszly rok:tak::tak::tak:

A teraz sie chwale;
Moja Wicia pobila dzisiaj rekord w spaniu:tak::tak::tak:Spala do godziny UWAGA 10;35:szok::szok::szok::tak::tak::tak:
 
my po spacerku oczywiscie starsza pani która chce sprzedać M nie odbiera domofonu ja nie wiem jak się do niej dostac normalnie :crazy:
na dworze ciepło a my jak bałwany ubrane złapał nas jeszcze deszcz po drodze więc całe mokre wróciłysmy Lena zadowolona jak padało odchylała parasolkę i radocha oby nie była znów chora teraz się ładnie bawi przewietrzona od razu spokojniejsza:tak:
 
dowikla wyłaź z tego wyra :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Wyszlam Kochana ,wyszlam ale przed 11:-p:-p:-p:-);-)

co do zakupów na allegro to kupiłam ostatnio kombinezon dla małej musze go w końcu odebrać z poczty :eek:

uważam ,że tanio i ładny na zdjęcu przybajmniej dzisiaj pewnie odbiorę to zobaczymy jak na żywo wygląda :tak:

M_M NOWY 2cz. ZIMOWY KOMBINEZON GIRLS roz.12-86 (784818004) - Aukcje internetowe Allegro
Sliczny ten kombinezonik:tak::tak::tak:Mi sie podoba:-)

Czesc wszystkim!

Nie było mnie kilka dni. Bo i wczoraj w domu mnie nie bylo,pojechaliśmy do Wawki i u Tesciow. A dzisiaj mam na probę opiekunke na kilka godzin i jakos nie mam przez to weny do pisania!!!!Cały czas o tym mysle!:-(
Daj pozniej znac jak sprawdzila sie opiekunka:tak::tak::tak:

Witam laski:happy::happy::happy:
jestem dzisiaj mega zła:wściekła/y:antek wczoraj dorwał mój telefon i zepsuł mi mikrofon ja słyszę mnie nie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:cholera wyszłam tylko na chwilkę piotrkowi obiad odgrzać:wściekła/y::wściekła/y:jestem zła bo kasy na naprawę nie mam a jest po gwarancji a zostało mi jeszcze w mix plusie 6 doładowań dzisiaj piotrek ma podejść do plusa i zapytać czy mogę sobie wziąść nowy telefon i zsumować doładowania:sorry::sorry::sorry:
nocka taka sobie :sorry:antek budził się chyba z 3 razy więc nie najgorzej ale wstał o 5.15 i był już wyspany na maxa a do tego mam @ więc jakiegoś mega nerwa ma na świat dookoła:cool::cool::cool:
za oknem optymistyczny deszcz . Julka nadal w domu chyba ją do końca tygodnia potrzymam:eek::eek::eek:
Wspolczuje nieprzespanej nocki:no::no::no:
Juz sobie wyobrazam jak musisz byc zla przez ten telefon:no::no::no:Ja tez bym sie wkurzala
Jeszcze raz zdrowka dla Julki:tak::tak:

mlenka ale M jest teraz z wami??????
macie jakies mieszkanie na oku?????
bo jednak na swoim to na swoim:tak::tak::tak::tak::tak:

dzwoniłam dzisiaj rano z pietruszki telefonu do gina chciałam się zarejestrować na 3-4 listopada do gina a babka w rejestracji że tylko osobiście można się zarejestrować i to terminy grudniowe i styczniowe są:szok::szok::szok::szok:
Do mojeje gin zapisy sa co miesiac od 20 ale to juz na przyszly miesiac i samemu mozna sobie wybrac termin:tak::tak::tak:
Kiedy rejestrowali na biezaco ale Ona ma za duzo pacjentek i pozniej fundusz nie chcial zwraca Jej kasy ze te przyjete na plusie:no::no::no:

dowikla na to se pospała :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: to chyba nie będziesz jej kładła w dzień????skoro tak długo spała?
Poloze Ja bo One obojetnie ile sia rano to i tak zasypiaja w dzien:tak::tak::tak:Chyba maja to za mamusia:-p:-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
tak czytam o tym oduczaniu , ja myśle ,że nie ma co na siłę czegoś robić każde dziecko w swoim czasie się oduczy np Lena smoka od dawna nie ciagnie czasem sporadycznie jak była chora i marudna to pociagnęła z pół godzinki ale tak na co dzień nie domaga sie sama własciwie odstawiła , mleko jej w nocy jeszcze podaję raz myślę ,że to nie zbrodnia jest głodna i się budzi ale są noce kiedy się nie domaga dodatkowo mleczka i dopiero rano dostaje
mnei bardziej martwi to ,że ona poza mama , baba i am nic nie mówi po swojemu sobie tam śpiewa i gaworzy ale mówić nie chce choc porównujac do straszej to Laura jak miała rok już ładnie mówiła a jak miała pótora roku to pełnymi zdaniami rozmawiała jak 3 latek każde dziecko się inaczej rozwija więc nie naciskam i nie rwę włosów z głowy tylko czekam spokojnie :tak:

zazdroszczę Ci takich śpiochów :tak::tak::tak::tak::tak:

też zazdroszczę ja jestem spioch a żadna z moich dziewczyn nie chce spać ..
ponoć ja jak byłam mała to nie spałam po nocach i to długo zasypiałam nieraz ok 2-3 w nocy więc widać maja to po mnie :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry