reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

kama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2009
Postów
3 194
wiem ze moze to za szybko ale moge sie zalozyc, ze kazda z nas zastanawiala sie juz co nosi w brzuszku czy bedzie to dziewczynka czy tez moze i chlopak a co sie z tym wiazze kazda z nas zastanawiala sie juz pewno na imieniem.
piszcie swoje propozycje,moze macie juz od dawna wybrane imiona,moze ktoras z was chce inne niz sobie tatus wymyslil.
:-):-):-)
 
reklama
u nas tak wstepnie dziewczynka bedzie Maja albo Kaja a jesli bedzie chlopak to zadecyduje tatus i cos tam o Filipie ostatnio opowiadal.ale wszystko moze sie jeszcze zmienic.
 
Ja zastanawiałam się wczoraj nad imionami,mój mąż chciałby,aby syn odziedziczył imię po nim-Pawełek :-) imię mi się nawet podoba,ale dwóch Pawełków w domu :szok: Imię dla córeczki wybiorę ja,na razie podoba mi się Kornelia,u nas w okolicy na razie nie ma dziewczynki o tym imieniu,pierwszej córeczce daliśmy imię Helenka,i też na razie jest jedna:-D Nie chcę dać imienia oklepanego,a co myślicie o nadawaniu imion po rodzicach?Pozdrawiam!:-)
 
Ja zastanawiałam się wczoraj nad imionami,mój mąż chciałby,aby syn odziedziczył imię po nim-Pawełek :-) imię mi się nawet podoba,ale dwóch Pawełków w domu :szok: Imię dla córeczki wybiorę ja,na razie podoba mi się Kornelia,u nas w okolicy na razie nie ma dziewczynki o tym imieniu,pierwszej córeczce daliśmy imię Helenka,i też na razie jest jedna:-D Nie chcę dać imienia oklepanego,a co myślicie o nadawaniu imion po rodzicach?Pozdrawiam!:-)

na drugie ok...na pierwsze-ja bym nie dala!!!...no wlasnie pozniej jak wolasz jednego to dwoch reaguje?...
 
Ja zastanawiałam się wczoraj nad imionami,mój mąż chciałby,aby syn odziedziczył imię po nim-Pawełek :-) imię mi się nawet podoba,ale dwóch Pawełków w domu :szok: Imię dla córeczki wybiorę ja,na razie podoba mi się Kornelia,u nas w okolicy na razie nie ma dziewczynki o tym imieniu,pierwszej córeczce daliśmy imię Helenka,i też na razie jest jedna:-D Nie chcę dać imienia oklepanego,a co myślicie o nadawaniu imion po rodzicach?Pozdrawiam!:-)

ja tez jestem za tym ze dalabym tak na drugie zarowno po rodzicach jak i po mezu poza tym w moim przypadku nie wyobrazam sobie dac synkowi na imie Jozek,Walenty albo Antoni a dziewczynce Krystyna, bo babcia to akurat ladne imie miala bo Helena ale mimo wszystko NIE:-)
 
ja tez jestem za tym ze dalabym tak na drugie zarowno po rodzicach jak i po mezu poza tym w moim przypadku nie wyobrazam sobie dac synkowi na imie Jozek,Walenty albo Antoni a dziewczynce Krystyna, bo babcia to akurat ladne imie miala bo Helena ale mimo wszystko NIE:-)
Antek to akurat jest na topie,w czolowce nadawanych imion. U mnie troche bedzie niestandardowo. Dla dziewczynki wymarzylam sobie imie Ilia i przy tym na razie obstaje, chociac dziewczyny na forum o imionach mnie wyzwaly,ze to rosyjskie imie meskie i ludzie bede sie dziwnie patrzec i tak jestem za.Pisalam nawet do jednej dziewczyny o tym imieniu na NK aby zapytac z ciekawosci jak ludzie reaguja-bardzo pozytywna odpowiedz a nawet jej kolezanki tak swoje corki ponazywaly,wiec moje typy:
1. ILIA - AMALIA
2.LARYSA - IDALIA/AMALIA/ILIA
3.IDALIA - LAURA
4.FLAWIA - IDALIA/LEANDRA

Chlopaki:

1.CYPRIAN JEREMI/JOACHIM
2.JEREMI MARCJAN
3.KASJAN OKTAWIUSZ/LAURENTY
4.GUSTAW ALEKSANDER
 
U mnie Zosia Alicja albo Przemek lub Piotrek :-D
Ale numer my z M dla dziewczynki bierzemy pod uwage tylko 2 wlasnie Zosia- po babci albo Alicja, bo obydwojgu nam sie bardzo podoba.M podoba sie jeszcze Dominika, ale mnie jakos nie podchodzi.Jezeli chodzi o imiona dla chlopca, to na razie u mnie pomyslow brak , a M oczywiscie obstaje za Dominikiem;-)
 
reklama
Ja się nad tym dopiero teraz zastanawiałam.
Może dla dziewczynki Maja, Zuzia lub Emilka,
a dla chłopaka Hubert, Aleksander albo Tomasz :-)
Ale jeszcze jest czas , więc pomyślimy, może jeszcze całkiem inne ;-)
 
Do góry