reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Basia taaaa zacofana , jak ja cos powiem o Twojej miescinie to .... :-p:-D
Ja do Ciebie mam interesa ale to kiedys napisze o tym bo jeszcze mojego P musze poprosic :tak::-)

anetka :dry: wez mi nie pisz o zapiekankach , tak dawno nie jadlam zapiekanek z budki a od kilku dni chodza mi po glowie :sorry2:

Clio jasne ze nie wazna plec ale wlasnie zaintrygowala mnie ta Amelka na zdjeciu :-p
 
reklama
Polna a coz to za romans masz do mnie;-)?? A ja Ci dam mowic o moim miescie - nasle na Ciebie kibicow Górnika Zabrze to zobaczysz:-D:-D;-)

Clio a nie czuejsz co to moze byc?? No i wiesz moze kiedy zaszlas w ciaze tzn przed owulacja czy w czasie owulacji.. Tzn chodzi mi o to kiedy sie kochaliscie:tak:;-)?? Bo u mnie bylo tak ze kochalismy sie przed owu i mamy dziewczynke..:tak:Wuen, ze nie u kazde takie cos dziala ale u nas zadzialalo;-)a do tego mialam przeczucie od kiedy zrobilam test, ze to bedzie córeczka:-)
 
Basia bo sie obraze na Ciebie :-p

clio no ciekawe co bedziesz miala :tak:
ja tak samo jak Basia bylam przed owulacja i urodzila sie dziewczynka a tak marzylam o chlopcu :sorry2::-D
 
najważniejsze żeby się zdrowo rozwijało ;-) a reszta i tak mnie zadowoli:-) ja jestem po odstawieniu tabletek i ciężko mi było z tą owulacją tzn ustaleniami :sorry2: kiedy co i jak ale dziewczynka planujemy chcemy marzymy :sorry2:
 
Polna a sprobuj sie o brazic:-p;-) to wiesz co??:-p:-p:-D

Clio szkoda, ze nie wiesz, bo wlasnie z tego idzie cos wyczytac.. Bedzie tez mzona potem po ksztalcie brzuszka;-) Ale to jeszcze musisz poczekac.. tylko wiesz nie nastawiaj sie za bardzo na dziewczynke, bo potem na USG beda jajeczka i sie zawiedziesz;-)
Ja wlasnie marzylam o pierwszym synu a tu Lena wyszla;-)
 
A co do n-k a wiec zapraszam na moj profil warto :D Posmiejecie sie z mojego wygladu :))
Sylwia Snopek Radzionków Limerick
:)))))))))))) Tak tak tak mam takie nazwisko jak te snopki na polu sa :)))))))))))))

o ciekawa babka z Ciebie :-p inaczej sobie Ciebie wyobrażałam a tu taka szalona lasencja :-p :-) w życiu bym się na taki fryz nie odważyła :-p


Niunia ... ja nie chce być upierdliwia czy złośliwa czy coś ... ale okropne są te twoje posty no chciała bym sobie poczytać co u Ciebie ale ni chu chu mi się nie chce tego słowotoku czytać ... zobacz na posty wszystkich innych dziewczyn i na swoje czy tak ciężko zrobić parę spacji pogrubić gdzieniegdzie i dodać 2 minki dla uatrakcyjnienia ? :-p :-D tym bardziej że nie tylko mi przeszkadza to jak piszesz ;-) obiecuje że ostatni raz zwracam uwagę jak nic z tym nie zrobisz po prostu będę olewać twoje posty i dam Ci spokój :-)

Hej Mamuśki ;-)
jestem po badaniach i usg :-) moja mała krewetka ma 7mm :-D 7 tydzień ciąży:-D dostałam witaminy i na badania skierowania krew już oddałam aż 3 fiolki ...:baffled: nienawidzę igieł ale jestem tak szczęśliwa że się poświecę :-D widziałam tycie bijace serduszko i się rozpłakałam ... :sorry2: a mój B się tylko pytał "powiedz ze jest jedno powiedz ze jest jedno" :-D jest prze szczęśliwy :-D:-D:-D

Hehe no to gratuluje krewetki :-) fajnie masz całą ciąże przed sobą :-) ja mam zdjęcia z prawie każdego tygodnia ciąży :-) fajna pamiątka patrzeć jak brzuszek rósł :-)

A i Nina dziękuje za komplementy :-p :-)

A i trza opierdzielić władczynie forum :-p bo miał być porządek na dziale o informacjach o dziewczynach :-p ja bym chętnie się dowiedziała kto ma ile lat itp :-p
 
Boże dziewczyny śliczne te wasze pociechy!! :)) Boskie :))
I widać zmiany te pierwsze zdjęcia to dzidzie takie ciemne, maniunie, a później to takie pulpeciki tylko do schrupania ;)
Musimy casting urządzić na miss i mistera bb ;] hehe Tylko ze pewnie nikt by nie wygrał bo wszystkie dzieci są śliczne!! :)

asheara no zaczęłam sie udzielać bo rodziców w domu nie ma czesto i mam wolny komputer ;] A tak apropo to wyślij i mi na priv link do Twojej nk :)))

anetka ale fajne ma polichy Twoja córa, bomba!! :))

clio ja od poczatku chcialam córcie.. Ale przeczucie miałam że to chłopak od samego poczatku i sie sprawdziło ;) A teraz wiem że bedzie synek później sprawie sobie córe i 3 to co będzie to będzie hehe ;] o ile moj plan uda się wprowadzić w życie ;p heh

femme śliczna ta Twoja córa! :))

umi suuupeeer zdjęcie te pierwsze hehe taki maniuni w takim worku, utopił sie słodziak w tych ciuszkach ;) Śliczny i rośnie Ci jak na drożdżach ;] I faaajnie się śmieje :D

Lenka Adaś to nic sie chyba nie zmienił, ta miniaturka mała, ale ma chyba ciemne oczy co? :))

Asheara Twój Damian to ewenement xD:) Boooski facet z niego i teraz taki pulpecik się zrobił ,super ;]

sylcia Nadinka im starsza tym ładniejsza, coraz śliczniejsza księżniczka :)) aaa i odwiedziłam Twoją nk ;) No noo super fryzura :)) Wogóle nie mam Cie w znajomych i nie widziałam reszty zdjęć, tylko te główne, ale ładna z was para! :))))

polna n co tu dużo mówić cuuuudo!! :)) ;*

kasie śliczne ma oczęta ta Twoja pociecha :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry