reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Asheara a to bylo z 2 lata temu :-p:-D jak bylam z 3 miesiace temu w biedronce w Rzeszowie to widzialam ze Pampersy byly po 32 zl wiec chyba ciagle robia jakies promocje ale to chyba tylko w wiekszych miastach bo tu gdzie mieszkam nie bylo ictakiego :no:

Clio Gratuluje ;-)

Nunia moglabys pisac ciut wyrazniej ;-)

anetka u Was po 27 zl jest Dada ?:szok: a u Nas 29 :sorry2:
u Ali drastycznej zmiany nie bylo w wygladzie ale w charakterze tak :-D

Femme a ja Ci powiem ze Ninka tez sie nic nie zmienila :-p
 
reklama
niunia90 3 godziny śpi? :szok: o kurcze co ja bym dała, żeby moje dziecko sobie taką drzemkę zrobiło.. Zuza to po 20 minut drzemki ma :dry:

polna_N kiedyś u nas były właśnie po 29 ale teraz stała cena to 26,99 :-)
w charakterze się zmieniła? na lepsze czy na gorsze?
mam nadzieję, że Zuza na lepsze się zmieni i przede wszystkim da nam w końcu się wyspać ;-)
 
A ja urodze w wieku 19 lat we wrzesniu ..:) no moze w sierpniu jak maluchowi sie pospieszy :)

Gratulacje :))

Hej Mamuśki ;-)
jestem po badaniach i usg :-) moja mała krewetka ma 7mm :-D 7 tydzień ciąży:-D dostałam witaminy i na badania skierowania krew już oddałam aż 3 fiolki ...:baffled: nienawidzę igieł ale jestem tak szczęśliwa że się poświecę :-D widziałam tycie bijace serduszko i się rozpłakałam ... :sorry2: a mój B się tylko pytał "powiedz ze jest jedno
powiedz ze jest jedno" :-D jest prze szczęśliwy :-D:-D:-D

Ojj to gratuluje :) Fasoleczka rosnie :))

CLIO to gratuluje:) dvaj o siebie :)
ASHERA popieram w 100% moja moda spi juz 3 godz odkad wrocilam od mamy ..U nas dzis mroz - 9 wiec jechalismy autem a teraz spi jak zabita dalej w foteliku :D:D

U nas Nadinka tez nie raz usnie w foteliku i dlugo spi :))

A co do n-k a wiec zapraszam na moj profil warto :D Posmiejecie sie z mojego wygladu :))

Sylwia Snopek Radzionków Limerick

:))))))))))))) Tak tak tak mam takie nazwisko jak te snopki na polu sa :)))))))))))))
 
anetka zdecydowanie na gorzej :sorry2: jest strasznie zawzieta a krzyczy gdy cos chce .... glowa peka i ja nie wiem czemu ale kazde inne dziecko wporownaniu do Ali mowi cicho a moja to sie drze :no::dry:

clio juz Amelka ? a jak bedzie to chlopczyk ?:-):-p
 
polna_N to super, masz przynajmniej żywiołowe dziecko :-):tak: chyba nie wolałabyś, żeby siedziała cicho, nic nie mówiła i w ogóle żeby była taka nieśmiała? :-p

Kurcze idę, bo mój P się złości, że z nim nie siedzę, później może jeszcze zajrzę :)
W ogóle to jestem zła, bo zamówili sobie jakieś zapiekanki a ja się odchudzam i nie chce w ogóle na to patrzeć ;D
 
reklama
Polna to jakbysmy sie spotkały to chyba ogluchlybysmy od tych naszych panienek:-Dmoja tez jak zacznie nadawac to masakra:sorry2::-pI Lena tak samo - kiedys grzeczna a teraz nas probuje co jej wolno a co nie:baffled:ahh kiedy to przejdzie:-p
A i u nas w Biedronce tez sa Dady za 26.99:-D to Ty masz jakas zacofana biedronek:-p

Clio jeszcze raz gratuluje - sliczna fasoleczka:tak::-)

Anetka moja Lena tez takie miala krotkie drzemki:baffled:dopiero jak miala cos ponad rok to zaczela dluzej sypiac - nawet do 2 godzin - wiec mam nadzieje, ze Zuzia sie tez przestawi:tak:

Asheara ja tez bym dala Tobie wiecej niz 16 lat:tak::-)Naprawde wygladasz na duzo starsza:tak:ja znowu nie wygladam na swoje lata:-p
 
Do góry