reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

aszka79

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2009
Postów
93
Miasto
Gdańsk
Może to trochę wcześnie ale napewno już niedługo wpadniemy w szał zakupów i ten wątek będzie jak znalazł.:tak:
Mamy temat o wózkach a o innych rzeczach rozmawiamy na różnych wątkach to może tu pogadajmy. Niech te które są już mamuśkami albo te które mają znajome młode mamusie niech podpowiedzą które pościele, bujaczki czy karuzele itp są warte swojej ceny.
 
reklama
Ja też mam zamiar kupić taki leżaczek- bujaczek. Troszkę się obiawiam, że się bobo za bardzo przyzwyczai do bujania, no ale może jakoś sobie poradzimy. W każdym razie bardzo fajna sprawa no i pozwala na chwilę wytchnienia mamie.
 
Wiecie co to sie mowi ze to wczesnie, ze nie kupujemy zeby nie zapeszyc, ale tak jak sie w miesiacu jakas rzecz kupi to nie koniecznie sie odczuje finansowe a pozniej jak mam pomyslec ze trzeba bedzie wydac naraz tyle kasy to az sie boje, wiec ja chyba cos tam z tych drozszych rzeczy bede powoli kupowala niedlugo, no moze za miesaic zaczne;-) Takie moje dzisiejsze przemyslenia:-D chyba z nudow siedze i tak mysle:-p
 
Dokładnie, jak pisze Perla
miałam taki tylko 4 lata temu nie był z funkcją hustawki elektrycznej (tylko leżaczek-bujaczek- ale to jest to samo), ale teraz takim się wspomogę tym bardziej że potem można rozłożyć i służy 3 lata- naprawdę SUPERRR...
FISHER PRICE HUSTAWKA LEZACZEK 3w1 DELUXE P6948 (895115541) - Aukcje internetowe Allegro Moja córą gdyby pupę mieściła to i teraz by w niego siadła- dobrze żem zdązyła dla bratanicy oddać (o ciąży nie wiedząc) będzie pretekst do zakupu nowej :tak:
 
Ja się staram powstrzymywać i nie kupować na razie, bo nawet płci nie znam, a tu mi wydzwania rodzina mojego M, że oni już pokupowali pajacyki na przyszłe święta Bożego Narodzenia...
Nie chcę być wredna, ale takie coś mnie wkurza... Szkoda, że nie zdają sobie sprawy, że ja do nich na te święta nie przyjadę... Byłam w tym roku i to wystarczy :-D
 
reklama
Ja jak chodze po lumpkach i sklepach to sobie przeglądam ciuszki dziecięce, i tak sobie myślę że jak znajdę coś fajnego to zacznę kupować ale w kolorach które będą mogły być i dla dziewczynki i dla chłopca. Wolę po mału sobie zbierać pierdołki niż potem na hura wydać kupę kasy.
Przeglądałam ostatnio łóżeczka i spodobało mi sie to
ŁÓŻECZKO RADEK V TEAK/ORZECH SZUFLADA+MATERAC (889147862) - Aukcje internetowe Allegro
lub takie
Hurtowo ŁÓŻECZKO Radek VII szuflada MATERAC (884865895) - Aukcje internetowe Allegro
i to mi się podoba
Łóżeczko GRACJA IV SOSNA + szuflada zakryta! (897642890) - Aukcje internetowe Allegro
ale chyba bym wolała w jaśniejszym kolorze i sama już nie wiem czy lepsze 120/60 czy 140/70
 
Do góry