reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

gabires

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2010
Postów
187
Miasto
Małopolska
Witam serdecznie! Szukam i szukam, i nigdzie nie widzę forum dla mamusiek październikowych więc pozwalam sobie założyć nowy temat... Według samodzielnych obliczeń wynika, że 5 października urodzi się moja druga Kruszyna. Czekam z niecierpliwością na inne Mamy :-)
 
reklama
To ja się dołączam! :-)

Ostatnią @ miałam 26 grudnia, termin chyba gdzieś koło 3 października :-):-D
 
O witam Cię serdecznie i strasznie się cieszę, że jesteśmy już dwie :tak: Ja właśnie też sama wyliczałam i nie wiem jaki termin wpisze ginw kartę ciąży. Miło, że jesteś :-) I mam nadzieję, że nasz wątek moderatorzy przeniosą w odpowiednie miejsce bo nie wiedziałam gdzie zacząć...
 
Mam malutką Nastusię:-) A jestem z okolic Suchej Beskidzkiej, za parę miesięcy przeprowadzam się do Krakowa z rodziną a moim ukochanym miastem jest Wrocław, w którym trochę mieszkałam. Zazdroszę Ci, że tam mieszkasz.... A jak się czujesz w ciąży?
 
Na razie to dosyć normalnie, może troszkę mi niedobrze i trochę glowa boli, tylko że u mnie się tak akurat fatalnie złożyło że jestem akurat przeziębiona :-( i sama nie wiem na co te objawy: na ciążę czy chorobę :baffled:

strasznie kaszlę i martwie się czy to nie zaszkodzi ciąży, a w ogóle jak jeszcze nie wiedzialam że się wreszcie udało to wzięłam jedną tabletkę acodinu a teraz okazuje się że nie powinnam była...


i w ogóle strasznie się martwię wszystkim i przejęta jestem i mam nadzieję, że będzie dobrze, bo ponad 2 lata (z przerwami) sie staraliśmy i już w ogóle zwątpilam że nam się kiedyś uda...

A ja mieszkam 26km od Wrocławia, ale tam konczę studia więc codziennie dojeżdżam. :tak:
 
Czesc dziewczyny!!! Jak widac i ja zostane mamusia pazdziernikowa. Termin ma jak gabires na 5 pazdziernika. Dis bylam u Gina i ciaza zosztala potwierdzona! Narazie widac tylka malenka kropeczke ktorej nawet niedalo sie rady zbadac. Ostania @ to 28 grudzien. No i to chyba powod dlaczego niema dla nas watku. Bo jestesmy jeszcze za wczesne :tak: Wszystkie trzy mamy termin na poczatku pazdziernika. Super ze tu jestescie! Janarzaie mam mdlosci ale tylko po porannej kawce wiec od jutra ja odstawiam by niekusic rzaladka. Pozdrawiam mocno!
 
Dziękujemy Kasiulka, zazdroszczę bo Ty już za półmetkiem. Zaglądaj tu do nas koniecznie. Życzę Ci dobrych kolejnych miesięcy i szczęśliwego rozwiązania :)
Ulisia nie martw się, teraz i tak nic nie zmienisz a teraz najważniejsze nie stresowac się i dbać o Kruszynkę/Kruszyna... Kobiety piją, palą, łykają różne piguły a dzieciątka mają zdrowe więc naprawdę najważniejsze to spokój i pozytywne myślenie!
Czyli sesja niedługo Cię czeka? Dużo egzaminów?
 
reklama
Muminka witaj serdecznie! Jakże się cieszę, że nas coraz więcej... No właśnie ja jeszcze nie byłam u gina i zrobiłam suwaczek trochę na wyczucie. Gratuluję Brzuszka ;)
 
Do góry