reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Super że nas coraz więcej! :-D

Ja do gina mam termin dopiero na 12 lutego, wczesniej się nie dało.:baffled:

A jeśli chodzi o sesję, to juz bym była po gdyby nie ta choroba. We wtorek jeszcze byłam na egzaminie a od środy już na zwolnieniu, w pracy tak samo.

Jeszcze mi zostały dwa wpisy, dwa zaliczenia ze stopniem i jeden egzamin. Ale to zalatwię wszystko w przyszłym tygodniu :tak:
 
reklama
No ale to szybko zleciało, pamiętam jakbym wczoraj robiła test ciążowy :-)

Heh, ja tego nigdy nie zapomnę - taki szok!!! Zrobiłam w życiu ze 20 testów ciążowych jak nic, a tu nagle dwie bezczelne kreski. I sobie siedzą jak gdyby nigdy nic :szok:

Ale potem jeszcze dla pewności to potwierdziłam, w sumie 3 testy pozytywne :-p
 
gabires ja se termin wyliczylam na BBi zaraz suwaczek zrobilam :-) Bo to tak milo patrzec ze to juz 4 tydzien!
ulisia wspolczuje dodatkowego stresu z egzaminami i tego paskudnego kaszlu!
Kiedy robilyscie se testy?
 
Ja pierwszy test zrobiłam 24 w niedzielę z samego rana, to był bobo test strumieniowy i druga kreska wyszła taka bladziutka, że stwierdziłam że to jeszcze nic nie znaczy, nie raz wychodziło mi podobnie.

W poniedziałek w pracy zrobiłam drugi test (tez bobo tylko że płytkowy) i przeżyłam kompletny SZOK :szok:

A potem sprawdziłam jeszcze w środę rano i to samo: dwie wyraźne kreski, może ta testowa ciut bledsza niż kontrolna, ale tylko ciut.
 
12 testów? To wsparłaś producenta ;) Ja wczoraj i dzisiaj, w sumie 2 ale kreseczki grubaśne... Ulisia to w przyszłym tygodniu trzymiemy kciuki za zaliczenia.
Dziewczyny nie nadążam z pisaniem ufffff..................
 
Hihi, no trzymajcie, trzymajcie, o ile uda mi się do tego wtorku wyzdrowieć - oby.

Kurcze dziewczyny, widzę że wy już obie macie pierwszą ciążę za sobą, tylko ja taka zielona... Zazdroszczę Wam trochę.

A ile macie lat jeśli wolno spytać? Ja mam rocznikowo 25 ale właściwie to 24.
 
Nie zazdrość - pierwsza ciąża jest fajna bo wszystko jest nowe;-)
Rocznik 82 ale grudzień więc 27 lat. Uciekam kąpać Córcię więc do jutra dziewczyny - mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej. Śpijcie dobrze Mamuśki :-)
 
reklama
No ta jeszcze na sekundke wskakuje. My druga ciaze zaplanowalismy z mezem z powodu Filipa.Niechcelismy drugiego bobaska ale Filip zaczal narzekac :-D:-D:-D no i jest!
Ja jestem z 81 ale z 30 listpada tak wiec ... He he he 25 lat :-D
Wiecie ja wam powiem ze ciaza z Filipem latwa niebyla ale i cieszka nie. Ogolnie to pracowalam do samego konca po 6 godz dziennie i wyszlo mi to na zdrowe. W pierwszej ciazy mialm tez cukrzyce ciazowa i musialam brac od 7 msc insuline ale trzymalam sie nad zwyczaj dobrze. Wiem ze i terza bede miala cukier pod kontrola ale postaram sie byniebrac insuliny. Wydaje mi sie ze ta ciaz bedzie inna . Niby juz sie wszystko zna ale jednak. Wiele rzeczy zrobie inaczej bo jak to sie mowi " na wlasnych bledach sie czlowiek uczy" Np. pojde do szkoly rodzenia! Tak tak! Bo ja niumialam Filipa urodzic! Oj niewiedzialm jak przec i wogole !Straszne. Tym razem sie wyucze!
 
Do góry