reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A mój Franek się nauczył wymuszać. Nakarmiony, przewinięty, wyprykany a drze się w niebogłosy. Wezmę na ręce momentalnie cisza :-D Teraz próbujemy się kto dłużej wytrzyma. Szykuję chłopaków i spadam na zajęcia dla Staśka a potem na górkę na sanki.
 
reklama
i nie wiem jak wasze dzieci ale moj nienawidzi czapek...
jak tylko zakladam czapke to jest placz w nieboglosy...
a jak juz zapne kombinezonik to juz zadowolony;-)
u nas to samo, a nawet gorzej, bo mała wrzeszczy dopóki nie ruszymy samochodem, albo wózkiem :-) zaczne jej czapke na koncu zakladac, bo to istna tragedia sie dzieje.
 
No ja wczoraj moralniaka załapałam strasznego !
dziecko mi sie zryczalo - chyba pierwszy raz od kiedy sie urodzil uslyszalam jak moze sie drzec ! I dlatego to tak chyba przezylam.Maly chcial sie poprzytulac byc moze nawet nie chcial spac w tym momencie a ja konsekwentnie chcialam aby zasnol sam !

No ale przezylam to strasznie ,miekka jestem jak cholera ! :sorry2:

Poznije sobie gadalam do niego zeby tak wiecej mi nie plakal mocno bo "serce mi peka na poł " a Patryk slyszac to mowi "......A mi głowa..." hahahaha No czy nie bezbledny!


A moj maz dzisiaj chyba wraca jeszcze niewiem na 100 procent ale raczej tak i bedzie wieczorkiem :-D Jakis seksik czy cóś pewnie bedzie ahhah !


I se przypomialam ze w srode mamy okuliste z małym we wroclawiu !!!
I w srode tez mam kuzwa szczepienie ,wiec bede musiala przelozyc na nastepny dzien !
 
A moj maz dzisiaj chyba wraca jeszcze niewiem na 100 procent ale raczej tak i bedzie wieczorkiem :-D Jakis seksik czy cóś pewnie bedzie ahhah !


!
kurde ja to jeszcze nie jestem gotowa...
moje sie jak nie wiem i czuje tam taki dyskomfort...
jak np sie zmecze jak dlugo chodze albo jak dlugo stoje to czuje tam jeszcze to ciagniecie w dol...
tez ktras jeszcze odczuwa bol??

i kiedy do jasnej ciasnej to przejdzie!!:wściekła/y:
 
kurde ja to jeszcze nie jestem gotowa...
moje sie jak nie wiem i czuje tam taki dyskomfort...
jak np sie zmecze jak dlugo chodze albo jak dlugo stoje to czuje tam jeszcze to ciagniecie w dol...
tez ktras jeszcze odczuwa bol??

i kiedy do jasnej ciasnej to przejdzie!!:wściekła/y:

Hymm ja tak nie mialam! I pierwszy seksik byl super choc jakos tak ostroznie bylo hahahahaha !A bylas juz na kontroli podwozia ?
 
reklama
u nas to samo, a nawet gorzej, bo mała wrzeszczy dopóki nie ruszymy samochodem, albo wózkiem :-) zaczne jej czapke na koncu zakladac, bo to istna tragedia sie dzieje.


Ja tak mialam z Patrykiem wogole kazdy spacer konczyl sie wielkim krzykiem i trzeba bylo dziecko wyciagac z wozka ,zreszta Patryk byl ciezkim dzieckiem ,duzo z nim przeszlismy moze dlatego ze byl wczesniakiem - niewiem :dry:A moze poprostu taki byl !


Za to teraz nie zdarze ubrac Filipa w kombinezon a on juz spi ,tylko go zapatule i dziecko juz spi ! Nawet czapka mu nie przeszkadza!
Wiec albo zasnie w wozku zanim ja sie ubiore albo spiacego go jz wkladam bo przysnie w trakcie ubierania :-D:-D:-D
Maly niedzwiedz!
 
Do góry