reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam sie i ja :)
Filmik super-polecam, no a po filmiku przytulanki byly i troche zaszalelismy, powiem szczerze, ze chyba juz chce byc w ciazy, ale poczekam, no i dobrze ze o tymkwasie foliowym wspomnialyscie bo wczoraj zakupilam
josephine, ja bralam folik przed ciaza i do 3 miesiaca ciazy wlacznie, 2-3mies bralam tez Falvit M jako witaminki dla kobiet w ciazy, a od 4mies-Feminatal i tam byl juz kwas foliowy.
Zmiane witamin mialam wywolane glownie straszna niedokrwistoscia, no i po zmianie witasmin bylo lepiej...
 
reklama
LOVELY-ucz sie pilnie,choc pewnie mysli uciekaja gdzeindziej:tak:ciesze sie,ze mialas udany wieczor za swoim kochanym;-) a pani magister w apetce moze cos czula-moze tak byc albo ona jest w ciazy i jest rozkojarzona skoro taki Ci sprzedala-sa takie dwa wyjscia:-D

cześć wszystkim , tak sobie czytam i miło mieć świadomość że są takie miejsca jak te gdzie można się wygadać bez poczucia że się rozniesie ,,
hej kobietko-pewnie,ze milo miec taka swiadomosc:tak:ciesze sie,ze do nas zagladasz-do wizyty zostalo nam 10 bo jak pisalam ja tez ide 16 do gina tyle,ze w innym celu niz Ty;-)milego dnia.

Witam sie i ja :)
Filmik super-polecam, no a po filmiku przytulanki byly i troche zaszalelismy, powiem szczerze, ze chyba juz chce byc w ciazy, ale poczekam, no i dobrze ze o tymkwasie foliowym wspomnialyscie bo wczoraj zakupilam
josephine, ja bralam folik przed ciaza i do 3 miesiaca ciazy wlacznie, 2-3mies bralam tez Falvit M jako witaminki dla kobiet w ciazy, a od 4mies-Feminatal i tam byl juz kwas foliowy.
Zmiane witamin mialam wywolane glownie straszna niedokrwistoscia, no i po zmianie witasmin bylo lepiej...
witam mamuske-o hohoooo,jak juz kobietka kupil kwas foliowy i wczoraj przytulanki byly to widze,ze niektore z nas przyspieszaja starania:tak:;-):-Dfajnie,za chwile bedzie wielkie testowanie-bedziemy zagryzaly pazurki,zeby na tescie pokazaly sie 2 krechy-piekne i wyrazne:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczynki w piekny sloneczny dzionek u mnie przynajmniej :) ten nasz watek idzie jka burza mielismy problemy z internetem i zastanawialam sie ile wyprodukujecie do czasu az bede miala internet :) no nie zawiodlam sie troche tego jest pozdrawiam was cieplutko i milego weekendu:*
 
Witam się w popołudnie:-) U nas pogoda śliczna mąż pojechał po zakupy bo już jest na chodzie a ja niestety w domku musiałam zostać bo Emi nie za bardzo zdrowa :-:)-(a w domu sama nie zostanie:-( Biedulka katarek ma straszny tzn w nocy ją atakował ale na szczęście obudziła się tylko 2 razy no a od 6 do 11 już pospała a teraz tez prawie ją położyłam. Taka umęczona ale będzie dobrze. Kaszle mniej niż wczoraj więc już połowa sukcesu.
Coś mi się wydaje mama05 ze gdybym teraz miała dzidziusia to była by kolejna dziewczynka bo przytulanie było parę dni przed owulacją a plemniki żeńskie żyją dłużej... a ja chciałabym chłopca ale nieważne kto i kiedy byle było kiedyś i było zdrowe a będzie i tak baaardzo kochane!!:-D:-D Czekam na zdjęcia po wizycie u fryzjera i mam nadzieje ze jak już będzie po remoncie to że też wkleisz parę fotek:-) Co do tego kamienia to my też planujemy wyłożyć w salonie kominek i ścianę ale jeszcze bliżej nie określone jak, jakim i kiedy:-D:-D:-D
Co do łykania folica to przyznam się że na razie nie łykam go ale łykam witaminy bo karmie jeszcze Emi (.)(.) choć już tylko 3-4 razy na dobę i tam jest folic w nich więc jedno w drugie wchodzi:tak: No a poza tym słyszałam ze tu w IRL w diecie przeciętnego człowieka jest bardzo dużo kwasu foliowego choćby nawet tylko w chlebie i lekarze irlandzcy twierdzą ze nie trzeba ale na pewno nie zaszkodzi;-)
Marylka widzisz blog coraz bardziej skuteczny byle tak dalej!!!
lovely no to teraz czekamy na rezultaty;-)
No to do napisania i miłego dnia życzę lecę do obiadku pa:***
 
Ostatnia edycja:
ASIUASIU1-ja rowniez pozdrawiam,u mnie tez slonko:tak:ano watek idzie jak burza a dopiero najlepsze przed nami;-)jak tam przygotowania do slubu-zostalo 7 tygodni....:tak:

AGUS KULA- pewne,ze jak juz pozmieniam w domku to fotki wstawe na zamkniety:tak:z fryzjera tez;-)szkoda,ze Emilka choruje-tak jak moj Domino,zal patrzec jak dzieci sie mecza-taka pogoda!!!jak byly duze mrozy to moje sie trzymaly a jak teraz pogoda nijaka to syn mi sie rozlozyl-choc juz jest lepiej -katar nadal Go meczy,ale w nocy OK. w tamtym cyklu co myslalam,ze moze bede w ciazy to tez bylo przed owulacja tyle,ze 4 dni i widocznie zadne nie dozyly skoro moj 1,5dniowy @ sie pojawil:sorry2:bo tak to tez byly duze szanse na corke.

fajnie,ze jeszcze Mala piersia karmisz:tak:ja teraz tez bede chciala dluzej,zobaczymy jak sie uda;-) dla dziecka lepiej i do formy sie szybciej wraca i kg traci:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ASIUASIU1-ja rowniez pozdrawiam,u mnie tez slonko:tak:ano watek idzie jak burza a dopiero najlepsze przed nami;-)jak tam przygotowania do slubu-zostalo 7 tygodni....:tak:
witam :) a przygotowania w toku szukam dobrego fryzjera i nie moge znalezc takiego tutaj :(((((( no i z butami mam problem. tak najlepsze przed nami ja juz sie doczekac nie moge
 
ASIUASIU- ja tez mialam problem z butami,mialam suknie w kolorze ciemnego szampana prawie zlota i ciezko bylo dopasowac kolor-ale sie udalo na tydzien przed slubem:tak::-D dasz rade i bedziesz miala co wspominac;-)po uroczystosci czekamy na fotki na zamknietym:cool2: cierpliwosci zycze i opanowania:blink:Tom z dzieciakami u gory lece do nich sie pobawic. zajrze wieczorem jak maluchy zasna:tak:

fakt pamiętam wspominałaś ostatnio że wybierasz się tak jak ja.
a TY czujesz sie jakos tak ciazowo-masz jakies objawy:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam jestem i Ja:)
W końcu mam chwilę wolnego :)

Wyobraźcie sobie że na badanie laserem się spóźniłam bo staliśmy ponad 20 min. w korkach :wściekła/y:i moja Pani doktor poszła już do domu także zabieg mam przełożony na kolejną sobotę ehhh...:dry:

A co tu tak cichutko?

A to kolejna ciekawa stronka,znalazłam na innym forum :)
http://*-spam-*/Ciaza/Przewodnik/flicka-eller-pojke.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam Cie,szkoda,ze zabiego przelozony,ale tak to jest z tymi korkami:wściekła/y: wlasnie tak cicho dzis ja co jakis czas zagladam w przerwie zabaw z dziecmi:tak:i cos tam napisze.zaraz wejde na ta strone i poczytam.przed chwila tanczylismy z dziecmi chyba z godzine i tak sie zgrzalam,ze wlasnie wzielam prysznic i usiadlam do laptopa;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry