reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
byłam w aptece i pani dała mi folik :)
no witam ciotke klotke:tak: fajnie,ze juz kupilas folik-zaleca sie jak ktos tak jak my planuje baby,zeby minimum 3 m-ce brac przez zajscie w ciaze-1 tabletke dziennie.

KPI23- no ja jak widac dalam rade,ale bylo ciezko-nie ma co,dlatego teraz MUSI byc znieczulenie:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no to mi sie własnie 2 minuty temu załączyła odbijka ja juz bym chciała ruchy poczuc:-) a nawet okupkaną pieluche zamieniac i tulic tulic tulić:-:)zawstydzona/y:

no zapomniałam Ci mama napisać że to niedobrze ze ten kaszel cie męczy mój K. by powiedział żebyś kichała na niego ale lepiej nie kichaj bo mu sie spodowa, walcz kobieto walcz musisz być zdrowa żeby móc próbować - no to chyba dobra zachęta żeby w końcu wyzdrowieć :-D

kpi23: ja tez od raza lekko rozdrażniona jakaś ale nie bardzo a Ci nasi waceci to potrafią nam na nerwach zagrać, ale kup sobie albo dzidzi coś i baw się dobrze z czerwcówkami to Ci sie humor poprawi, no i trzymam kciuki żeby coś z bloga Ci sie spodobało, jak chcesz to mogę jakiś konkretny albo kilka konkretnych rozmiarów zfotografować tylko napisz jaki /jakie to mają być
 
MARYLA- walce,walcze,ale ten kaszel na plucach siedzi i ciazko sie go pozbyc,nigdzie nie wychodze,leki biore i licze,ze na dniach bedzie po sprawie:tak: w srode mam fryzjera to zrobie fotke i wysle na zamkniety, a potem 16 mam gina i tez dam znac co tam we mnie slychac:-D
 
czesc dziewczyny!
witam sie z rana :)
poczytalam was, ale w biegu, bo sporo rzeczy do zrobienia
dziewczyny a wy folik bralyscie przez cala ciaze??????????????????????????
ja wiem ze mi lekarze kazali tylko do ktoregos miesiaca na poczatku, jak sie system nerwowy tworzyl, nie iwem dokladnie czy 2 czy 3 czy 4 m-ce... ale wiem ze nie cala ciaze, chyba tylko 3 m-ce... a wy piszecie o calej ciazy...
marylka dobrze ze zaczynasz z folikiem wczesnie, ale czy ty bierzesz tabletki anty lub jakas inna hormonalna antykoncepcje?????

piszcie co u was dziewczyny bede co jakis czas tu zagladac :)
u nas dzis pochmurno ale mam andzieje ze bedzie takj jak wczoraj cieplo ( 10-11 stopni juz bylo plus sloneczko!!!!)
 
a wiecie co przeczytałam że folik powinny brac kobiety które stosują doustną antykoncepcje - przeczytałam na ulotce - fajnie tak po 6 latach łykania sie skapnąć:no::dry: no mi tez sie zdawało że 3 m-ce wcześniej trzeba barać kwas a mój gin mówił ze wystarczy miesiąc przed - ale jak w necie czytałam to minimum miesiąc , mam nadzieje że będzie dobrze ciaze prowadził kolezanka nie nażekała:sorry2::dry:

josephine: tak ja jeszcze biore antykonty -jak ja to mówie:-D ale stwierdziłam że moge zacząć już brac zwłaszcza że w opisie pisze że kobietki które przyjmują doustna antykoncepcje powinny przyjmować folik bo coś tam sie wypłukuje i mogą być niedobory:-)

mama05 no dobra ale masz jeszcze tylko kilka dni:no: bo potem jak Ci kaszel nie przejdzie to sobie inaczej porozmawiamy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
JOSEPHINE- witam,ja nie doczytalam,zeby ktoras dziewczyna beala folik cala ciaze:sorry2:zaleca sie branie przed planowana ciaza i potem tak przez pierwsze 12 ty ciazy-ja przynajmniej tak bralam wedlug zalecen gina:tak: MARYLA- dobrze,ze juz bierzesz ten folik tymbardziej,ze tak doczytalas.
 
Dzień dobry!! :)

mama05 - ostatni dzień płodny wykorzystany :D nawet uprosiłam mojego, żeby u mnie spał ;) więc zrobiliśmy sobie cudowny wieczór we dwoje :D

a dziś będę mniej zaglądała, bo muszę się uczyć ostro.. w poniedziałek mam egzamin :(
 
cześć wszystkim , tak sobie czytam i miło mieć świadomość że są takie miejsca jak te gdzie można się wygadać bez poczucia że się rozniesie ,,
 
lovely: super że wieczur sie udał mam nadzieje że staranka też zaowocują;-) ucz się kobieto ale to przyjdzie Ci z łatwością bo ponoć przyszłe mamy (takie 2w1:-D) lepiej przyswają

aniabb77: wszystkie potrzebujemy się wygadać a tu możemy to zrobić bardziej anonimowo a człowiekowi lżej sie na duszy robi:tak: nie martw się na pewno uda Ci się szybko zafasolkować;-)
 
reklama
aniabb77 - po to jesteśmy żeby pogadać i pocieszyć :)

Maryla - ja to samo zawsze mówię mojej kumpeli co jest w ciąży, bo ona wszystko zalicza na 4-5 a ja jej na to: Tobie łatwiej bo masz dwa mózgi teraz ;) :p

A ja jestem strasznie głupia, ale tak sobie pomyślałam czy to nie znak jakiś, bo kupiłam wczoraj krople do nosa, ale coś mi słabo działały ja patrze a tu na opakowaniu pisze, że to dawka dla niemowląt!!! Jejku, może aptekarka wyczuła coś?? Ale by było fajnie :D :p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry