reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Vanilka Dawaj szybko tego tosta,bo mam na niego mega ochotę.
Aha! Rolę forumowego grubasa pełnię ja i proszę mnie tu nie detronizować;-)
tosty pyszne :tak:
:-D:-D:-Djak patrze na fotki dziewczyn to czuje sie jak slon wsrod modelek !!
i jeszcze narzekaja -ehhh:happy:

Wiecie ja smigam jeszcze w kozaczkach na obcasie ale mysle sobie ,ze czas juz zaopatrzyc sie w jakies adidaski ?
tylko ja ich tak nie lubie bo wtedy juz wogle wygladam strasznie..mala ,gruba i teraz z wielkiem brzuchem :confused2:
 
A ja się muszę sprzeciwić.:-pJAk nie ma zakazu to bardzoooo przyjemne jest przytulanie noi oczywiście zakupy dla bobaska.Mnie to sprawia mega przyjemność:tak:

zakupy owszem, ale do przytulania nie mogę się przekonać...boje się ze wogóle w ciąży się nie odważe:szok:
 
Ja sie też wczesniej nie mierzyłam i teraz też nie. Teraz przy wzroście 164 cm waże z 56, 5 kg a wyjscowa waga 54,5. Wczoraj m mi powiedział że przybyło mi w biodrach.A cycki to urosły dużo nie musze mierzyć bo widze i trzeba było zmienić biustonosze.
 
tosty pyszne :tak:
:-D:-D:-Djak patrze na fotki dziewczyn to czuje sie jak slon wsrod modelek !!
i jeszcze narzekaja -ehhh:happy:

Wiecie ja smigam jeszcze w kozaczkach na obcasie ale mysle sobie ,ze czas juz zaopatrzyc sie w jakies adidaski ?
tylko ja ich tak nie lubie bo wtedy juz wogle wygladam strasznie..mala ,gruba i teraz z wielkiem brzuchem :confused2:
kurde ja wrecz przeciwnie-czuje glod ale jestem pelna po 2 kesach i nie moge sie najesc tak, jakbym chciala. taka jakby banke w zoladku czuje :dry:
 
reklama
Do góry