Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
emih no cholerka wie co to bylo...:-) nad ostatnim walkiem tluszczu od dolu zmierzylam ;-):-)Atabe, w brzuszku masz więcej 18-20cm? Jesli tak, to chyba możliwe, ja mam +17 a w cyckach doszło +11-12i tez miara by nie złapała (101
)
Louise- a ty może nie talię mierzyłaś a obwód głowę np? ;-)




mammi jak nie masz co z nim zrobic to podeslij :-) ja tam wiem co bym z nim zrobila (mniam mniam ;-))Widzę,że mierzenie w toku;-) To ja niestety do tematu nie dołączę,bo po prostu nie ma szans,żeby mnie ktoś do tego namówił.
I mnnie dopadła jakaś nostalgia....Chyba za długo już ta zima trwa.Normalnie ratowałabym się solarium,no ale,że się nie da to pozostaje mi pod lampą posiedzieć
Muszę zrobić coą z tym avatarem...





