reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Hej girls
wpadłam żebyście o mnie nie zapomniały i dać znać, że żyję, chyba :dry::dry::dry: W ciągu ostatnich kilku dni odpracowałam całe feryjne leniuchowanie. :-:)-( Nie wyłażę z papierów, a wczoraj wyszłam z pracy po 22. :no: Oszczędzę Wam szczegółów.
Fifi ma się w miarę dobrze, chodzi do przedszkola i łapią się go durnowate pomysły. Wspiął mi się dziś po krześle i blacie kuchennym do szafki z lekami. :no::no::no::no: Niby twierdził, że ich się nie najadł, a tylko "liczył" ale strachu się najadłam. W buźce niby nic nie było, wydawało mi się, że liczba wszystkich prochów się zgadza ale 100% nie miałam. Na szczęście jak na razie żadnych objawów przedawkowania nie ma tak więc mam nadzieję, że na tym liczeniu tabletek się skończyło. A przecież tyle razy mu tłumaczyłam, że leki może dawać tylko mama, że nie może ich sam dotykać!!! Nie wiem co mu strzeliło do głowy. :no:
 
Witajcie!

jak mi przeszło tak teraz małego coś bierze. Cały wieczór wczoraj marudził, nie dało się wytrzymać, położyłam go spać o 19.00 przebudził się koło 22.00 ja patrzę a ten czoło gorące i temperatura. Dałam czopka, ale do 1.00 tak jęczał i nie mógł usnąć. A rano wstał o 6.00. Dalej ma podwyższoną temperaturę. Zaraz zadzwonię do lekarza, zobaczymy co mi powie.


I jeszcze jedno pytanko co myślicie o zapisaniu malucha na takie zajecia kreatywka.pl zajęcia dla dzieci | - | Lublin Harmonogram
Maltanka miałybysmy blisko bo to w Paderewskim;-);-);-)ja rozważam...pierwsze

Madzienka jak mały mi pójdzie spać to przejrzę sobię tą stronkę, a co to za zajęcia, wiesz coś więcej?

Chyba znalazlam sunday potwierdzi czy to ten klub:-p
Klub Super Maluch

Madzienka na Czechowie to tylko ten klub, on jest na samym końcu osiedla za pętlą autobusową w osiedlu domków. To taki prywatny żłobek.

hej
u nas nadal kiepsko, do 3 nad ranem-w nocy...nie spalismy, hania sie wiercila, płakała, wysypke ma straszna ale tylko na twarzy glownie policzki.

zdrówka dla Hani

A gdzie podziewa się dzisiaj maltanka???:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a ja jak się zaczytałam wczoraj to już nie chciało mi się komputera włączać i tak do 22.00 zleciało.

Madzienka - chyba nowa wersja BB odstrasza dziewczyny:dry::dry::confused::-p;-):tak::tak:.

nie powiem żeby mi się spodobało, ale przyzwyczajam się.:tak:

Kochana dziewczyny pewnie śpią i rano zobaczą;-):tak:.

widziałam, ja bym się pisała, a jakieś bliższe informacje, gdzie, kiedy, o której godzinie?

Fogia oby tylko na liczeniu się skończyło. Trzeba będzie kluczyk do szafki.
 
ale cisza:))) gdzie wszystkie są:)) hania spi, mam nadzieje ze nocka bedzie lepsza niz wczoraj
Dobrej Nocy

Śpią;-)ja po zakupach padłam i tak się zmęczyłam, że :baffled: stare z początków ciąży dolegliwości wróciły:wściekła/y::wściekła/y: (i tak już prawie od 2 tygodni:-().

Jestem na chwilku, zostawiłam coś w ogłoszeniach;-):tak:.
Firankami pochwalę się po niedzieli jak będę miała więcej czasu.
Solange, Nadulec Anaklim odzywać:-p:tak:.

Super inicjatywa:tak::tak::tak:, tylko że ja w marcu i na początku kwietnia na pewno odpadam:-(

Miłej nocki:-). Ja wartę muszę trzymać przy piekarniku;-):tak:.

Co dobrego pieczesz?;-)

Hej girls
wpadłam żebyście o mnie nie zapomniały i dać znać, że żyję, chyba :dry::dry::dry: W ciągu ostatnich kilku dni odpracowałam całe feryjne leniuchowanie. :-:)-( Nie wyłażę z papierów, a wczoraj wyszłam z pracy po 22. :no: Oszczędzę Wam szczegółów.
Fifi ma się w miarę dobrze, chodzi do przedszkola i łapią się go durnowate pomysły. Wspiął mi się dziś po krześle i blacie kuchennym do szafki z lekami. :no::no::no::no: Niby twierdził, że ich się nie najadł, a tylko "liczył" ale strachu się najadłam. W buźce niby nic nie było, wydawało mi się, że liczba wszystkich prochów się zgadza ale 100% nie miałam. Na szczęście jak na razie żadnych objawów przedawkowania nie ma tak więc mam nadzieję, że na tym liczeniu tabletek się skończyło. A przecież tyle razy mu tłumaczyłam, że leki może dawać tylko mama, że nie może ich sam dotykać!!! Nie wiem co mu strzeliło do głowy. :no:

O rany, ależ się musiałam przestraszyć:szok: ale wygląda, że rzeczywiście to było tylko liczenie:tak: a może coś by dała taka blokada do szafek i lodówek (nie wiem, jak z ich skutecznością, ale może akurat zadziała):confused::confused:

Witajcie!

jak mi przeszło tak teraz małego coś bierze. Cały wieczór wczoraj marudził, nie dało się wytrzymać, położyłam go spać o 19.00 przebudził się koło 22.00 ja patrzę a ten czoło gorące i temperatura. Dałam czopka, ale do 1.00 tak jęczał i nie mógł usnąć. A rano wstał o 6.00. Dalej ma podwyższoną temperaturę. Zaraz zadzwonię do lekarza, zobaczymy co mi powie.

Trzymam kciuki za zdrowie synka:tak::tak::tak:i daj znać, co z nim:tak: Dobrze, że Ty chociaż czujesz się lepiej:-)


http://www.wprost.pl/ar/188723/5-marca-dzien-tesciowej/ :confused::dry:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
marta super ze zaistniala taka możliwość:tak:, wiesz może coś więcej jak to ma wyglądac?
maltanka zdrówka dla Hubcika, Juklę też cos dopadlo goraczki co prawda nie ma ale kaszle

Ja zaraz zmykam do sklepu w poszukiwaniu pampersów, musze zabrac sie za naukę nocnikowania, bo to już za długo trwa.
 
Hej witajcie u nas nocka super...teraz te z Jula spi:tak::tak::tak:chyba choróbsko nas opuszcza...we wtorek idziemy na kontrole i mam nadzieje że Pani doktor powie że juz Jula jest zdrowa!!!!!

Co do apelu Marty to chętne mamuski z pytaniami piszcie na priv do szefowej ;-);-);-)bo podobno nie można o tym na ogolnym mowic:baffled::baffled::baffled::baffled: a więc cicho sza.....
Marta pewnie wieczorkiem odezwie sie bo dzisiaj caly dzien jest w Lublinie!!!!

Maltanka
to sa takie zajęcia muzyczno-nie wiem jak to okreslić...my z P podjeliśmy decyzje że zapisujemy Julcie od kwietnia bo na razie musimy sie wykurowac i troszkę pounikac innych maluchow zeby znowu czegos nie złapala:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:Pierwsze są bezplatne i po nich decydujesz sie czy zapisujesz dziecko...oplata za miesiac z gory...jesli dziecko choruje mozesz odpracowac sobie te zajecia:tak::tak::tak:

Zdróweczka dla wszystkich chorowitków

Senio w poszukiwaniu jakich pampersów????a widzialas taka książkę empik.com - Jak Nauczyć Dziecko Korzystać z Nocniczka w 7 Dni - Ford Gina- 17.99zł podobno dobre rady sa w niej:tak::tak::tak:ja juz zamowilam...zobaczymy co oni tam piszą:-D

Ten swiat coraz bardziej mnie zadziwia...widziałyscie że sa takie majteczki do nauki chodzenia bez pieluchy
http://www.allegro.pl/item935272716_majtki_treningowe_bambino_mio_16_kg_rozowe.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny
ja odpadam właśnie wróciłam z załatwiania spraw z miasta, byliśmy u stolarza bo najwyższa pora zrobić szafę w przedpokoju. Miało to zając tylko chwilkę a jak wyjechaliśmy o 9 rano tak wróciłam jakieś 20 minut temu a głowa to tak mnie nawala ze szok.
Fogia wierze Ci ze sie troche wystraszyłaś, my z moim bratem tez tak raz zrobiliśmy ale moja babcia nie uwierzyła i obydwoje mieliśmy płukanie żaładka i nic tam nie było ale panika niezła.
Maltanka moze to tylko jakies małąe przeziębenie i nic poważnego Hubercikowi nie jest.
 
Do góry