reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

kora30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2009
Postów
5 697
Zaczynam temat, choć przyznaję nie jestem pewna, czy gdzieś nie został już poruszony (próbowałam szukać, ale mocno pobieżnie). Niezależnie od tego wydaje mi sie, że troszkę w związku z ząbkami podżyjemy, więc może warto mieć wyodrębniony wątek :tak:

A piszę, bo mam wrażenie, że się zaczęło... Ślinienie, rączka w buzi przez prawie cały czas czuwania, marudzenie. Dziąsełka jakby podpuchnięte, i chyba zaczyna prześwitywać coś białego na dolnym dziąsełku... Tylko czy to nie wcześnie? Jak jest u was? Mają wasze dzieciaczki jakieś objawy już?
 
reklama
Zaczynam temat, choؤ‡ przyznajؤ™ nie jestem pewna, czy gdzieإ› nie zostaإ‚ juإ� poruszony (prأ�bowaإ‚am szukaؤ‡, ale mocno pobieإ�nie). Niezaleإ�nie od tego wydaje mi sie, إ�e troszkؤ™ w zwiؤ…zku z zؤ…bkami podإ�yjemy, wiؤ™c moإ�e warto mieؤ‡ wyodrؤ™bniony wؤ…tek :tak:

A piszؤ™, bo mam wraإ�enie, إ�e siؤ™ zaczؤ™إ‚o... إšlinienie, rؤ…czka w buzi przez prawie caإ‚y czas czuwania, marudzenie. Dziؤ…seإ‚ka jakby podpuchniؤ™te, i chyba zaczyna przeإ›witywaؤ‡ coإ› biaإ‚ego na dolnym dziؤ…seإ‚ku... Tylko czy to nie wczeإ›nie? Jak jest u was? Majؤ… wasze dzieciaczki jakieإ› objawy juإ�?

moja miala opbjawy takie: wrzask pobudki w nocy nerwowo piesci pchala do buzi bylo widac ze chce sobie dziasla podrapac... dlatego chlodze gryzak w lodoce i podaje malej.... wtedy widze duza ulge co do sliny to lekarze mi mowili ze to normalne dzieci w wieku 2-3 mcy zaczynaja ja produkowac ale jeszcze nie wiedza ze maja ja polykac i atakuja nas slinotoki:-) ale czesto to tez objaw zabkow.... splaszczenie dziasel tez o tym swiadczy.. jesli jest cos bialego to oczekuj cierpliwie... ja dla pewnosci poszlam do stomatologa z mala i faktycznie okazalo sie ze zabki tylko nie jeden a kilka... bidulka moja... modlilam sie by tak wczesnie nie cierpiala... czasem na noc podaje viburcol i spi spokojnie jakis czas nie chciala jesc i sie prezyla.... teraz je az nadto chyba nadrabia to czego wczesniej nie zjadla... nie chce jej podawac paracetamolu bo lekarze doradzaja na noc podac czopka lub syropek by bol nie doskwieral maluszkowi i zeby przespal cala noc nam na szczescie viburcol pomaga:-)
 
Mój się ślini bardzo i wkłada rączki do buzi...ale chyba do ząbków mu daleko....zaglądam mu do buźki, ale nic nie widzę jeszcze
 
Zaczynam temat, choć przyznaję nie jestem pewna, czy gdzieś nie został już poruszony (próbowałam szukać, ale mocno pobieżnie). Niezależnie od tego wydaje mi sie, że troszkę w związku z ząbkami podżyjemy, więc może warto mieć wyodrębniony wątek :tak:

A piszę, bo mam wrażenie, że się zaczęło... Ślinienie, rączka w buzi przez prawie cały czas czuwania, marudzenie. Dziąsełka jakby podpuchnięte, i chyba zaczyna prześwitywać coś białego na dolnym dziąsełku... Tylko czy to nie wcześnie? Jak jest u was? Mają wasze dzieciaczki jakieś objawy już?

tematu o zabkowaniu faktycznie nie bylo wiec jest mile widziany ... a to ze dziecko sie slini to efekt odkrycia ostatnich dni "mam raczki i moge je wsadzic do dzioba!!! a jak wsadzam to sie slinie jak nie wiem co :)"
 
U nas ślinotok taki,że nie nadążamy wycierać ;)rączki w buzi i trochę nerwowy się zrobił..czyżby?? pojutrze kończymy 3 miesiące..jutro sprawdzę dokładniej w buzince:)
P.S. bardzo dobry wątek:)
 
reklama
Do góry