reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Styczeń 2009

A ja dziekuje za odpowiedzi :-)

My z piciem nie mamy problemu....a dokładniej mamy ale w druga strone :-) Pije dużo, sika jeszcze więcej a pieluchy topnieją w strasznym tempie....:-)

ale dziś łaaaaaadnie :-)
 
reklama
Oj Daga współczuje...angina to cholerstwo straszne....Gorsze to niż grypa :dry:....A teraz to juz w ogóle jest idealny okres dla tej choroby...Niby ciepło niby zimno łatwo sie przegrzać a bakterie maja raj....Siły Myszka i niech mąż nie jęczy za dużo ;-) :-D bo oni to jak dzieci przy chorobie...:-D Zdrowia
 
witajcie kochane!!!
chcialam sie pochwalic ze bedziemy mieli dziewczynke!!!! :-)
na dniach postaram sie Was nadrobic bo dopiero w nocy wrocilismy z PL...
 
perla gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super będziecie mieć parkę!!!!!!!!!!!

adiva daję radę, mąż też dzielny.

Ja dzisiaj zaliczyłam dentystę 2 ząbki zrobione i portfel cieńszy o 200 zł. Reszta ząbków oki (aż byłam zdziwiona) jedynie będę wymieniać stare plomby na nowe.
 
reklama
Perla gratuluje :-)

oj faktycznie nie ma czasu na komputer
tak pięknie że dużo czasu spędzamy na polu z Filipem...
Młody ma raj...goni, rozrabia na palcach zabaw...no i wieczorem pada taki wymęczony:-D
Ja wypije kawkę i pewnie zaraz wyjdziemy jeszcze na troche;-)
 
Do góry