reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a mam jeszcze takie krótkie pytanie,bo na ulotce jest napisane,że libido może spać..jak to u Was tabsowe dziewczyny? Ja się trochę obawiam..bo i tak po porodzie jest dużo niższe;(..no ale jak nie spróbuje to się nie przekonam...
 
reklama
Laski podgrzewa się te deserki dziecku? tz jabłuszka...czy ze słoiczka prosto daje się...
Ja zielona jestem:sorry2:
ja lekko podgrzewam ! w lecie juz nie !

Ja polecam na fugi sodę oczyszczona;) Ładnie wszystko schodzi

o no to musze sprobowac

ojjj gorąco..super...u nas rano było pochmurno ,ale już o 10 wyszło słonko i jest przepięknie... na spacerze oczywiście mój 'ulubiony widok' -mamuśka w krótkim rękawku i spódnicy a dziecko w grubej czapie polarowej i kapturze...echhh..

U nas wczoraj tez bylo goraco!
W ogóle dziś napisałam wprost J o moim problemie/marzeniu mianowicie tych zaręczynach.. Pewnie po 22 czeka nas rozmowa dalsza nt temat:p Jakoś nie miałam śmiałości bezpośrednio mu o tym powiedzieć;/ Dupa ze mnie. Czuję się troszkę jakbym się narzucała, ale w sumie mam prawo mówić o tym co czuję i jakie mam marzenia.
Myślę sobie, że on myśli, iż już nie musi się zaręczać bo przecież 8 maja mamy już ślub.
Hm....

koniecznie daj znac czy J zajarzyl o co ci kaman ! ahahahahah ! mam nadzieje ze tak i ze cie uszczesliwil bo wiem ze o tym marzylas !
Dziewczyny wiem, że to trochę noo zupełnie nie na temat, ale mam pytanie czy wiecie co to może być. Odkąd Mała jest na świecie i odkąd karmię butelką, czyli po ciąży ogólnie podsumowując, po wypiciu piwka mam czerwone plamy na dekolcie;/ Za każdym razem co sobie piwko wypiję. Dziwne.... Uczulenie?:D Przed ciążą w ogóle czegoś takiego nie było.
Może któraś z Was tego też doświadczyła?
ja tak tez mam ! niewiem czego ahhaha !moze cisnienie?

Ja wkladam malego do wanienki,najpierw myje mu lglowe,potem splukuje w tej woodzie co sie kąpie i potem myje cale cialko:tak:

ja tez tak robie :)\
kopciuszku u nas tez sie skiepscila pogoda i chyba nici ze spacerku ;(

u nas dzisiaj tez syf a nie pogoda!

Daffi-ja pierwsze trzy okresy przechodzilam strasznie-bole mialam jak te przy porodzie:tak:
teraz jest w miare tylko jajniki bola:tak:
spacerowka jest rozkladana
moja mala tez dzisiaj marudna
nie chce nic mowic ale mam juz prawie obiad i ciasto:tak::tak:

moje okresy 2 pierwsze tez byly ciezkie ,bolalo caly czas az do zakonczenia .no ale nospy jakos nie bralam !
Ten trzeci jest ok :) pierwszy dzien tylko troche pobolalo !

Super, że z Filipem coraz lepiej, cały czas trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!!! Ale Filip to dzielny chłop więc choróbsko raz dwa pokonuje :) Tylko biedna ta pokuta dupcia ! :(



To czekam na zaproszonko :-)
A co do ubierania, to wczoraj u nas 24 stopnie w słońcu i na nim wylegiwał się w gondoli. Ubrany w : skarpetki, spodnie dresowe, body z długim rękawkiem, na to koszulka z krótkim i cieeeeniutki dresik, na głowie czapeczka i kaptur od desiku, bo wiało momentami jak diabli. Niczym więcej nie przykryty. Po wyjęciu z gondoli był ciepły, ale nie przegrzany, więc ubrany był idealnie.

A u mnie mineło 5 tygodni od ostatniej @ i nowej ani widu ani słychu. Ale przy karmieniu ponoć tak bywa, że przychodzi jak chce. Beznadzieja, muszę ciągle oglądać się pod siebie :(

No szkoda tej dupci mala jak orzeszek !
Nadrobilam !!!! wiec juz sle zaproszonko!!
 
Witam się:)

No to tak.. Mój J wczoraj nie przeczytał esów, przeczytał je dziś podczas naszego jedzenia śniadania, myślałam, że spadnę z krzesła ze wstydu bo czytał to na głos ahahaha:D Wczoraj nie przeczytał bo sieci nie miał i z wielkim opóźnieniem mu te esy doszły a jak doszły to nie usłyszał bo miał bez dźwięków. Może i dobrze bo Małej nie budziło w nocy - napisałam mu dużo esów wczoraj a on jak ma głos włączony to ma idiotyczny dźwięk wiadomości -HEJ HEJ SMS!! HEJ HEJ SMS! Masakra!!!
Noo to odparł mi J uradowany, że on dobrze wie, że zaręczyny to moje marzenie.
Myślę sobie NOSZSZ KURDE TO CZEMU NIC NIE ROBISZ W TYM KIER?!
Potem sobie myślę, że mogłam się nie wygłupiać i może bym doczekała tych zaręczyn, no ale już po ptokach.
Pewnie esami przyspieszę ten proces;)

Teraz J pojechał do swojego domu rodzinnego i do banku.
Popołudniu ma teściowa wpaść i moja mama, będą dyskutować nt ślubu bo mama nigdy jeszcze córy nie wydawała i jest w tym zielona, za to teściowa 2 lata temu córę wydawała to wie co i jak.
No i teściowa musi mi trochę suknię ślubną skrócić.
 
Witam się:)

No to tak.. Mój J wczoraj nie przeczytał esów, przeczytał je dziś podczas naszego jedzenia śniadania, myślałam, że spadnę z krzesła ze wstydu bo czytał to na głos ahahaha:D Wczoraj nie przeczytał bo sieci nie miał i z wielkim opóźnieniem mu te esy doszły a jak doszły to nie usłyszał bo miał bez dźwięków. Może i dobrze bo Małej nie budziło w nocy - napisałam mu dużo esów wczoraj a on jak ma głos włączony to ma idiotyczny dźwięk wiadomości -HEJ HEJ SMS!! HEJ HEJ SMS! Masakra!!!
Noo to odparł mi J uradowany, że on dobrze wie, że zaręczyny to moje marzenie.
Myślę sobie NOSZSZ KURDE TO CZEMU NIC NIE ROBISZ W TYM KIER?!
Potem sobie myślę, że mogłam się nie wygłupiać i może bym doczekała tych zaręczyn, no ale już po ptokach.
Pewnie esami przyspieszę ten proces;)

Teraz J pojechał do swojego domu rodzinnego i do banku.
Popołudniu ma teściowa wpaść i moja mama, będą dyskutować nt ślubu bo mama nigdy jeszcze córy nie wydawała i jest w tym zielona, za to teściowa 2 lata temu córę wydawała to wie co i jak.
No i teściowa musi mi trochę suknię ślubną skrócić.

tak myslalam ze twoj przyszly mezus o tym nie zapomni a pewnie chcial cie tym bardzo zaskoczyc hahah ale masz prawo wiedziec na czym stoisz takze nie wyglupilas sie no i smiesznie ze esy przyszly akurat przy Tobie ehheh domyslam sie co czulas:-)
a jaka masz suknie?? pochwal nam tu sie ksiezniczko!!!!:-)
my z mezem nie chcielismy w maju slubu bo u nas w rodzinie klatwa na majowe sluby....
ale wam zycze jak najlepiej:-)
 
Nosz kurde, właśnie oglądam Lolka i znów problemy skórne :( Nogi to miał przesuszone od jakiegoś czasu (podejrzewam, że coś do diety dodałam, ale wyszukać to już bez szans przy jedzeniu wszystkiego, a i go nei swędziało i mu nie przeszkadzało, to natłuszczałam maścią z cholesterolem i wsio), a tu dziś dekold i całe nogi ze stopami w czerwonych kropkach!!!! wrrrrrrrrrr Podejrzewam Oliwkę J&J, bo dawno jej nie stosowałam a wczoraj cos mnie podkusiło i go wysmarowałam wieczorem właśnie w tych miejscach :-( Mam nadzieję, że szybko zejdzie, bo i tak chyba czeka nas wizyta u dermatologa z tymi suchymi nogami (nic, zupełnie NIC ich nie natłuszcza, nawet maść z cholesterolem). Chociaż zastanawia mnie czy w ogóle jest sens chodzenia z tą suchością do lekarza, bo pewnie usłyszę, że albo alergia na coś i szukamy alergenu (nie mam zamiaru znów diety eliminacyjnej przeżywać) albo uslysze, ze kąpać w emolium, które dupa a nie pomaga :( No i mam nadzieje, ze ta wysypka, bądź potówki (jeszcze jest taka opcja) zniknie równie szybko jak sie pojawiła.
 
Asia znow spamuje hihihi zartuje.. przynajmniej jest co poczytac bo widac ze week.. hehe malo kto tu dzis zaglada!

a jak ! ja to niezla w spamie jestem he he he !

Witam się:)

No to tak.. Mój J wczoraj nie przeczytał esów, przeczytał je dziś podczas naszego jedzenia śniadania, myślałam, że spadnę z krzesła ze wstydu bo czytał to na głos ahahaha:D Wczoraj nie przeczytał bo sieci nie miał i z wielkim opóźnieniem mu te esy doszły a jak doszły to nie usłyszał bo miał bez dźwięków. Może i dobrze bo Małej nie budziło w nocy - napisałam mu dużo esów wczoraj a on jak ma głos włączony to ma idiotyczny dźwięk wiadomości -HEJ HEJ SMS!! HEJ HEJ SMS! Masakra!!!
Noo to odparł mi J uradowany, że on dobrze wie, że zaręczyny to moje marzenie.
Myślę sobie NOSZSZ KURDE TO CZEMU NIC NIE ROBISZ W TYM KIER?!
Potem sobie myślę, że mogłam się nie wygłupiać i może bym doczekała tych zaręczyn, no ale już po ptokach.
Pewnie esami przyspieszę ten proces;)

Teraz J pojechał do swojego domu rodzinnego i do banku.
Popołudniu ma teściowa wpaść i moja mama, będą dyskutować nt ślubu bo mama nigdy jeszcze córy nie wydawała i jest w tym zielona, za to teściowa 2 lata temu córę wydawała to wie co i jak.
No i teściowa musi mi trochę suknię ślubną skrócić.

ajjjjj no jak wiedzial to super - pewnie niespodzianke chcialby zrobic - moze na swieta ?????/

Nosz kurde, właśnie oglądam Lolka i znów problemy skórne :( Nogi to miał przesuszone od jakiegoś czasu (podejrzewam, że coś do diety dodałam, ale wyszukać to już bez szans przy jedzeniu wszystkiego, a i go nei swędziało i mu nie przeszkadzało, to natłuszczałam maścią z cholesterolem i wsio), a tu dziś dekold i całe nogi ze stopami w czerwonych kropkach!!!! wrrrrrrrrrr Podejrzewam Oliwkę J&J, bo dawno jej nie stosowałam a wczoraj cos mnie podkusiło i go wysmarowałam wieczorem właśnie w tych miejscach :-( Mam nadzieję, że szybko zejdzie, bo i tak chyba czeka nas wizyta u dermatologa z tymi suchymi nogami (nic, zupełnie NIC ich nie natłuszcza, nawet maść z cholesterolem). Chociaż zastanawia mnie czy w ogóle jest sens chodzenia z tą suchością do lekarza, bo pewnie usłyszę, że albo alergia na coś i szukamy alergenu (nie mam zamiaru znów diety eliminacyjnej przeżywać) albo uslysze, ze kąpać w emolium, które dupa a nie pomaga :( No i mam nadzieje, ze ta wysypka, bądź potówki (jeszcze jest taka opcja) zniknie równie szybko jak sie pojawiła.

mi patryka od j&j tez wysypywalo ! z filipem nawet juz nie uzywalam.oby szybko zeszlo kurcze !

tak myslalam ze twoj przyszly mezus o tym nie zapomni a pewnie chcial cie tym bardzo zaskoczyc hahah ale masz prawo wiedziec na czym stoisz takze nie wyglupilas sie no i smiesznie ze esy przyszly akurat przy Tobie ehheh domyslam sie co czulas:-)
a jaka masz suknie?? pochwal nam tu sie ksiezniczko!!!!:-)
my z mezem nie chcielismy w maju slubu bo u nas w rodzinie klatwa na majowe sluby....
ale wam zycze jak najlepiej:-)


no wlasnie zapodaj nam jak bedziesz wygladac !!!!!!
 
Nosz kurde, właśnie oglądam Lolka i znów problemy skórne :( Nogi to miał przesuszone od jakiegoś czasu (podejrzewam, że coś do diety dodałam, ale wyszukać to już bez szans przy jedzeniu wszystkiego, a i go nei swędziało i mu nie przeszkadzało, to natłuszczałam maścią z cholesterolem i wsio), a tu dziś dekold i całe nogi ze stopami w czerwonych kropkach!!!! wrrrrrrrrrr Podejrzewam Oliwkę J&J, bo dawno jej nie stosowałam a wczoraj cos mnie podkusiło i go wysmarowałam wieczorem właśnie w tych miejscach :-( Mam nadzieję, że szybko zejdzie, bo i tak chyba czeka nas wizyta u dermatologa z tymi suchymi nogami (nic, zupełnie NIC ich nie natłuszcza, nawet maść z cholesterolem). Chociaż zastanawia mnie czy w ogóle jest sens chodzenia z tą suchością do lekarza, bo pewnie usłyszę, że albo alergia na coś i szukamy alergenu (nie mam zamiaru znów diety eliminacyjnej przeżywać) albo uslysze, ze kąpać w emolium, które dupa a nie pomaga :( No i mam nadzieje, ze ta wysypka, bądź potówki (jeszcze jest taka opcja) zniknie równie szybko jak sie pojawiła.

z suchoscia ja tez sie zmagam juz nie wiem co robic... przeciez oilatum jest tak tluste ale nie natluszcza widocznie skory Julki..ehhhh glowe musze myc dwa razy..raz w oilatum jak ją kapie a drugi raz w zwyklej wodzie bo na drugi dzien sa takie tluste ze szok... raz sie tak nabralam.....ja uzywam oliwkni z nivea.. moze tez jej nie odpowiada..... ale boje sie eksperymtntowac tymbardziej ze oliwka zatyka pory....
 
Ale moje dziecie dzisiaj marudne ehhhh ! spiacy a za cholere spac nie mogl ! mysle nie bede bujac ooooo nie!
tak wiec posadzilam na kolanach wlaczylam inhalator i ten dzwiek normalnie czyni cuda ! dziecko po minucie zasnelo ! a ja sie ,meczylam tyle czasu!
szkoda tylko ze to tak glosnooooooooooo chodzi :szok::szok::szok::szok::szok:
i szkoda ze jak wylanczam maly sie przebudza - no litosci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

juz mi w uszach dudni !:-D:-D

czy on musi tak ekstrymalnie ?????:-)
 
reklama
Do góry