reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Taka pogoda w Irlandii że odechciewa się tam jechać brrr... Przesyłam wam kochane gorące promyki słonca niech was ogrzeją i przepędzą te zimowe wstrętne chmurzyska!!


a ja dzisiaj znowu zmeczona... mój synek od 2 do 4 nad ranem ma czas wzmożonej aktywności i nie śpi tylko bawić się chce... no więc gadam do niego i bawie się z nim jak się zmęczy to idzie spać na 2 godzinki :-( padam na twarz... nie mam kiedy odespać bo zawsze jest coś do zrobienia, a tu posprzątać, a tu goście no masakra... a mąż w irlandii ...

sprobuj go przetrzymac wdzien ..musiszgo przestawi..bo widzeze mlody zrobil sobie z nocy dzien... dzieci tak robia..wiec musisz go przestawic bo bedziesz meczyla sie ciagle i niewyspana chodzila

Gastone oby pokazaly maluszki co ukrywaja miedzy nozkami
a powiedz masz juz jakies typy imion??
 
Asienka w kopercie byl list i taka kartka...ma ja wypelnic mojego m pracodawca...trzeba wpisac ile zarabia na tydzien.
Moj m nie dostaje P60 i ja im wyslalam wydruk z banku i list z revenue ale to nie wystarczy.
Tka samo mojego m szef wypelnial ta sama kartke jak skladalam do socjalu o JB.
Wreczylam ta kartke mojemu m i zaniosl do szefa i powiedzialam ze ma byc gotowa na jutro;-)wysle to i jeszcze raz ta moja decyzje z SW i do tego dolacze wniosek o karty europejskie bo akurat mam:tak::tak:

Gastone jeszcze 4 usg przed toba to na poewno dzidzie sie ujawnia:tak:
No wlasnie a co z imionami?

Joann a gdzie mozna kupic ten Icing i barwniki?
ijak to wyglada w ogole?

Dominika moj Szym kiedys tak mial ze nie spal od 3 do 5 :( ale bylo tak 2 noce pod rzad...pozniej przerwa ze 2miesiace i znow raz buszowal w tych godzinach...pozniej jeszcze ze dwa razy mu sie zdarzylo ale o innych godzinach i krocej...
 
Ostatnia edycja:
Ciao Dziewczynki!!

Co za pogoda.....ryczec sie chce! Dobrze,ze ja juz niedlugo do Polandii to trcoeh moze slonca zalapie! Juz kumpela mowi,ze pojdziemy z Alem do Zoo...ale fajnie!!

Dzis rano ogladalam w DTVN o czworaczkach....kurde...ledwo wstalam z lozka....i tak sie poryczalam jak dziecko! I tylko tulilam Ala i bylam doglebnie wzruszona! Ja nie wiem...odkad rodzilam, to zawsze jak w TV cs o dzieciach to ja rycze jak bobr! Normalnie nie moge sie wogole uspokoic!!!!:szok: I jak tak dzis ogladalam to sie cala znow zalalam lzami!.....

A A dzis wolne i oczywiscie juz wojna! Bo jemu sie wydaje,ze jak on ma wolne to moze spac pol dnia,a jak juz pospi to sobie ksiazke poczyta itp....no poprosu szok!!!! A kiedy ja moge sobie taki dzien zrobic??? NIGDY!!:no::wściekła/y:
 
Pewnie ze typy sa.Dla chlopcow Alexander i Patryk (jeszcze nie na 100%)Zosia i Hania
No ale priorytety to Alexander i Hanna!
 
gastone-ładniutkie imiona:)A dzieci jeszcze ładniejsze:))))
Misia,Ewelcia-to co było z tymi maluszkami,chore czy cos,czy tak poprostu kruszynki zobaczyłyście i starczyło?Bo ja zawsze płaczę kiedy widzę krzywdę dzieci:(
Ewelcia-nie no rewelacja z tymi kartami(papierami)brawo dla listonosza,i dla szefa też:/
A my spacerek zaliczyliśmy(z kotwicami;))zamówiłam białą kiełbachę w pl.sklepie,żeby nie było i ser na sernik kupiłam i parę innych drobiazgów na Święta...może nie będzie tak zle:)
 
reklama
sprobuj go przetrzymac wdzien ..musiszgo przestawi..bo widzeze mlody zrobil sobie z nocy dzien... dzieci tak robia..wiec musisz go przestawic bo bedziesz meczyla sie ciagle i niewyspana chodzila

Gastone oby pokazaly maluszki co ukrywaja miedzy nozkami
a powiedz masz juz jakies typy imion??
didi ma racje moja mama tak meczyła sie z moim bratem poprzestawial sobie noc z dniem!!!a tak po za tym witam sie z wami a tak na marginiesie co robicie dobrego do jedzenia na swieta......
 
Do góry