reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Didi on wklada reke do kominka tam do gory i te sadze wyciaga:baffled::baffled::baffled:
nie wiem jak mam to zatkac i czym bo on wszsytko rozwala,wyciaga i dalej to samo robi:baffled::baffled:
Wyjde na chwile do kuchni zajme sie czyms a on przylazi i cieszy sie a ja wku....
 
Hej
Ja właśnie przed chwilą wróciłam ze szpitala podobno jak dobre będe mieć wyniki z hormonow i białych to za 2 m-ce cięcie. Ale powiem Wam że jestem czym innym zmartwiona:-:)-:)-(i to mi głowę nabiło na święta, ostatnio zrobiłam sobie sama u gp morfologię bo coś przeziębienie mnie złapało a to oznacza wiadomo co i wynik jaki dziś odebrałam :szok::szok: białe ciałka wciąż spadaja. Dzwoniłam do szpitala do swojego lekarza ale oddzwonil ktos inny i czekaja by dzialac jak wynik spadnie mi ponizej 1 norma jest od 4-7 a ja mam 1,29 i nic sobie z tego nie robią. Za 2 tyg mam normalna wizytę boje sie strasznie co zemna będzie, co mi jest że tak się dzieje. Znów czuję się jakby ś...ć zaglądała mi w okno. Ja taka panikara jestem. Więc nawet nie mam nastroju na jakie kolwiek pichcenie świąteczne zrobię barszczyk sałatke i tyle.
Dobrze że mam tutaj tichonka, dytkę jakoś z nimi raźniej mi tym bardziej że razem święta spędzimy nie czuję takiej pustki bez rodziny, a i wiem że pomogą mi zapomnieć o najgorszym.
To tyle z mojego bylejakiego dnia :-(
 
Karolinanicola-trzymaj sie dzielnie kochana-zobaczysz musi być dobrze
ewelcia-moi bracia, blizniacy przeżarli mamie ścianę na wylot-wapna im brakowało:))))
 
lubiczanka powiedział ok i nic więcej:eek:sprawdze potem od czego ten antybiotyk i napisze a ja poszłam do lekarza bo temperatury nie mogłam zbic:baffled:
karolinko trzymaj sie mocno:)buziak dla ciebie
 
reklama
Karolinanicola...duzo zdrowka.wszystko bedzie ok..i Ty sama musisz to mowic i mowic jestem zdrowa i to z przekonaniem.. to pomaga ..i nazywa sie leczeniem autosugestia.. mojej psiapsiolki mama miala guza w piersi i juz miala isc na operacje ale jeszcze zrobili jej usg przed nia i co nie ma guza...a byl paskudny... codziennie sobie mowila nic nie mam mam zdrowe piersi i oto wynik...

Ewelcia...dokladnie mozemu brakuje jakis witamin.. ja jak bylam mala rowniez wyzarlam pol sciany ..haha i wylizywalam wegiel do tego stopnia zenie brudzil.. byl wyssany... musieli zamykac weglake przede mna..hahah
 
Ostatnia edycja:
Do góry