reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

didi ma racje moja mama tak meczyła sie z moim bratem poprzestawial sobie noc z dniem!!!a tak po za tym witam sie z wami a tak na marginiesie co robicie dobrego do jedzenia na swieta......

My jak już wcześniej pisałam w tym roku nie szalejemy-sałatka jarzynowa,bigos,gołąbki,kiełbacha,oczywiście jaja,sernik,babka i jeszcze jakieś ciacho...i jakaś tam szyneczka:)
 
reklama
ja to tylko chyba jajka ugotuje:(
u nas skończyło sie na antybiotyku:(zebyscie widziały jakie oczka ma Szymonek:(
gastone jaki słodki widok,kurcze troche ci zazdroszcze ale tej pracy przy maluchach juz nie:D
 
MArta biedny Szymko-usciskaj go od ciotki z bb;-)

Ja tez nie szalejena te swieta:no:
Robie makowce i sernik.
Jakas salatke ale nie wiem jaka....zrobie chyba bigos albo flaki-ale raczej flaki bo bigos byl na Boze Narodzenie i do tego galarete drobiowa no i nie wiem co jeszcze ?
Chyba wsio.

Lubiczanko od poczatku tego nie widzialam,ale uslyszalam ze jedno z dzieci-bodajze dziewczynka jest najbardziej slaba...jedno z nich Borys jest juz w domu:tak:maly czuje sie dobrze i jest strasznie maluski i taki kruchy...pokazywali jak sie kapal...wanienka 100 razy wieksza od niego
 
Ostatnia edycja:
No i kochana frog uratowała mi skórę :tak: jak tylko napisałam wcześniejszego posta mała się obudziła zdążyłam tylko naciąć piersi wsadzić w nie ser z szynką i przyprawić a tu mała się obudziła :dry: i d*pa ale jak superwoman wpadła frog zajęła się małą ja dokończyłam obiadek w końcu wyszły piersi w sosie śmietanowo-jogurtowym ;-) nie chciało mi się szukać przepisu na ananasy :sorry2: a maleństwo na rękach frog zasnęło i po odłożeniu do łóżeczka śpi do tej pory :tak: heh pewnie się zaraz obudzi choć mam nadzieję że jeszcze sobie pokima bo mi się mlekodaje nie napełniły jeszcze :sorry2:
Gastone dzieciaczki cudne zawsze chciałam mieć bliźniaki ale ja teraz wymiękam a co dopiero gdybym miała mieć dwójkę takich małych do cycków przyklejonych :sorry2:
 
Gastone - śliczne dzidzie:-) imiona też ładne
Lubiczanka - to był program na dzień dobry tvn o czworaczkach - w sumie to zdrowe są, tylko że wcześniaczki i dlatego takie malutkie i słabiutkie:sorry2:
Pauletta - co byśmy zrobiły bez naszej SuperFrog;-)

a co do świąt, to my też mało robimy... sernik, wafel, żurek z jajkiem, sałatka jarzynowa i pewnie jajka w majo. no i biała kiełbacha;-)
 
:-)ja tez zawsze sie wzruszam straszliwie,nie tylko na dzieci i ich krzywde..nawet jak ktos ladnie spiewa,albo cos sie dobrze skonczy;-)ja to placzka w ogole jestem.Jak sie strasznie zdenerwuje i chce komus nawrzucac to nie moge bo wyje:zawstydzona/y:
Joann-wlasnie,gdzie sie to kupuje i te barwniki?
Dziewczyny z Galway-widzialyscie gdzies plastikowe pojemniki na kostki lodowe?Sprawdzalam dunnes'a,sklepy po 2euro,N17,Woodiesa...HELP!
Marta - wysciskaj Szyma
Ja tam tez nie za wiele planuje do szamy - jakies mieska,salatki ze dwie(Larcia-Twoje sa pychotne!);bigos mam w zamrazarce;z ciast makowce bankowo i jakis sernik,moze blok czek. Bedziemy siedziec z A w domu i sie obzerac,a co ;-):-)
 
kurczę-mam nadzieję,że przepisy na ten blok czekoladowy są na odpowiednim wątku-już ostatnio Sofik zrobiła mi smaka,a teraz Madbebe:)
Marta-a powiedział Ci lekarz co to za choróbsko się przypałętało-angina,czy jakie co?Ja ciągle nie wiem czy targać danielka,bo właściwie oprócz kaszlu nic nie ma:/
Madbebe-oj ja też płaczka-kiedyś mama mi powiedziała,że powinni mnie na pogrzeby wynajmować,bo płacze z byle powodu...Hitem jest płakanie-bez powodu:/Zawsze mi wtedy J szkoda,bo myśli,że to jego wina i nie idzie mu przetłumaczyć,że to tak jakoś-dla oczyszczenia się:)
Andzulina,Ewelcia-dzięki za wyjaśnienie...Szkoda,że ja nie oglądałam tego programu...Mogę sobie jedynie wyobrazić jakie okruszki to muszą być-nie dość,że czworaczki to jeszcze wcześniaki
Misia-czy ja coś ominęłam czy nie zdawałaś relacji z wizytacji wce dyrektorki?Przyznawaj się nam tu szybciutko:)))
 
Joann-wlasnie,gdzie sie to kupuje i te barwniki?

kupilam barwniki w super value zielony a w dunnes store czerwony i niebieski sa w takich malych buleleczkach jak esencja smakowa.. a znajdziesz na polkach kolo wszystkic dodatkow do ciast ..prowszkow do pieczenia itd... szukaj malych buteleczek food coloring

Goodalls%20-%20Gr&#10.JPG
wlasnie a ta masa cukrowa jak ona sie nazywa???
wiem ze bylo napisane...ale moze jakas fotka opakowania??
 
Ostatnia edycja:
A panie moderatorki to nas na pastwę losu zostawiły czy jak?
To,dziewczynki,która jeszcze wybiera się na to bicie rekordu Guinnesa 24 kwietnia?Ja się chętnie dołączę jeśli pogoda dopisze:tak:
Didi:nazywa się icing,ale nie umiem znaleźć żadnych fotek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry