reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Anni..no co za baboch :confused2: ja bym wybierala inna miejscowke skoro na starcie sa takie atrakcje:-p

No i poki co na tyle mnie stac...skonczylam dzis pisac projekt naukowy (na 3 lata) na 500 000 zl, jeszcze do tego wszystkiego po angielsku (a u mnie to nie jest z english jakos idealnie) wiec ledwo zyje. Ale mimo zawirowan - projekt dzis zakonczylam ;-) I teraz tylko musze milion *******owatych podpisow pozbierac i w przyszlym tygodniu skladam ;-)
 
hej babeczki!!!!!!!!!!!!! musze sie wam pochwalic ze dostalam dzis 2 oferty do apteki :-) :-) :-) yupi! normalnie jestem taka happy :-) na poczatku przyszlego tygodnia ma do mnie zadzwonic facet i uzgodnimy za ile, a w czwartek mam rozmowe w druiej aptece :-) No i teraz co ja bidula zrobie, hehe, ktora wybiore, hehhe. Normalnie zajebiscie. to tyle babeczki moje spiace, ide sie nawalic :-) A co tam, w koncu jest okazja!
 
hej babeczki!!!!!!!!!!!!! musze sie wam pochwalic ze dostalam dzis 2 oferty do apteki :-) :-) :-) yupi! normalnie jestem taka happy :-) na poczatku przyszlego tygodnia ma do mnie zadzwonic facet i uzgodnimy za ile, a w czwartek mam rozmowe w druiej aptece :-) No i teraz co ja bidula zrobie, hehe, ktora wybiore, hehhe. Normalnie zajebiscie. to tyle babeczki moje spiace, ide sie nawalic :-) A co tam, w koncu jest okazja!

super gratulacje przeogromne

A tak wogole to dzien dobry

Toska ja na froncie
 
Ostatnia edycja:
a ja nie mogę wyjść z szoku po dzisiejszej katastrofie. nie żebym pałała do tych ludzi sympatią, wiele miałam im do zarzucenia, ale kurczę, to byli ludzie, z rodzinami. wielki żal. i szok.

a dziś jeszcze mam urodziny mamy, urodziny chrześniaka męża i ślub koleżanki....

eh.

buziaki
 
Fantazja - zaciskam kciuki :tak:Jak cos dawaj - ja sie podpisze:-D;-)
Toska, Dorotka - jak tam u Was?

Co do katastrofy - echh szok szok - ale racja to nie na to forum- hehe ja mysle, ze Polska to troche pechowy kraj...:confused2::-(
 
reklama
Dobry wieczór.
myślałam, że jest to forum na powiedzenie o tym, co w nas siedzi,i dobrego, i złego. i na cieszenie się, i na smucenie, i na wkurzanie. wspólne. razem.
jeśli Was uraziłam (choć nie mam pojęcia czym bym mogła)- przepraszam.

kolejne moje wypowiedzi będą już stricte dziecięce, choć przyznam, że mnie zaskoczyłyście.
 
Do góry