reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Ja tu zagladam a tu jakies spory...

Niuni przesadzilas.
Olla ty tez.

Mysle, ze odechciewa mi sie tego forum powoli. Wezcie kobity wyzywajcie sie na czyms innym boo to poporostu robi sie niesmaczne. Nikt tu nie chcial nikomu zaszkodzic i wszystkie o tym wiecie.

Za Fantazje sie nie wypowiem - z mojej strony poprostu stwierdzilam, ze nikt nie chce tu moich wywodow sluchac smutnawych :sorry::-Di tyle. A pisac kazdy moze kazdy o wszystkim - jedak fakt jest, ze forum jakby nie bylo nazywa sie babyboom:-D
 
reklama
Niuni i dziewczynki- nie bede miala czasu sie tym zajac w tym tygodniu co idzie. Jutro lub we wtorek zadzwonie do tych zloto-plazowych - dziwakow i echh no zobaczymy ;) Odpisze na zamknietym jak sie do nich dodzwonie. nio i jak cos trzeba szukac czegos innego bo Niuni dobrze mowi - nie ma czasu...
 
I ja też łączę się w bólu z Rodzinami Ofiar, nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego co czują.:-( I wszystkim którzy zginęli zapalam wirtualne światełko
[*]
[*]
[*]. Panie świeć nad ich duszami.:-:)-:)-(
Wczoraj jak mi M powiedział o katastrofie to byłam w szoku i nadal jestem. To co się stalo to prawdziwa tragedia zarówno dla Polski jak i rodzin tych co zginęli. I przyznam że jak oglądałam wiadomości to czasami zakręcila mi się łezka w oku i smutek ściskał gardło.
I uważam że forum jest aby na nim pisać wszystko co nam leży na serduchu ( o radościach i smutkach)
A że babyboom owszem to przede wszystkim, ale przecież czasem gadamy o naszych fryzurach, o pogodzie, o pracy o wszystkim co nas smuci i cieszy. Więc ja uważam, że byloby nie w porządku, gdy czasami gadamy o rzeczach właśnie wcale nie związanych z dziećmi , i nic nie wspomnieć o tym co teraz trapi wszystkich Polaków. To z mojej strony. I bez urazy.

Dorotko trzymam kciuki za jutro:tak:.
Tośka a Ty jeszcze w dwupaku, dawno nie zaglądałam i myslałam że już w domu z maleństwem jesteś;-).
Izka no to masz wybór wkońcu zostałaś doceniona:tak:
 
Ostatnia edycja:
fantazja- nie ma sprawy :-)
dorotka! będzie dobrze! a kciuki na wszelki wypadek trzymam :-)
anni-przesadziłam, bo powiedziałam przepraszam-nie chciałam nikogo urazić? dobre... no nieważne. a co do majówki, to musimy to przegadać, bo chyba faktycznie tej babce nie zależy na naszym przyjeździe i pieniążkach.
aniajw-fajnie napisałaś.

młody śpi, wizyta u teściów "bezawaryjna", małż stacjonuje przy żelazku, a ja znowu biorę się za te moje szkolenia.

kiedy Esia wraca? oj jak jej zazdroszczę tych gór! :-)

spokojnej nocki!
 
reklama
zrobiłam sobie właśnie późne,ale jednak śniadanko. pół bułeczki z pomidorkiem i szczypiorkiem a drugie pół z ogórkiem i rzodkiewką. Mniaaaaaaaaaaaaaaaaam, dopiero teraz uświadomiłam sobie jak mi tego przez zimę brakowało!

udanego dzionka!


no i dobrych dorotkowych wieści....
 
Do góry