reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Dzień dobry,

jakaś taka niefajna atmosfera tu zapanowała:baffled:
może zapomnijmy już o tym:sorry:, fantazja i niuni wyjaśniły o co im chodziło, reszta napisała swoje zdanie, do którego ma prawo i kończymy temat, OK??? ( a jak odmówicie to Was myszy zjedzą, bo ja nadal 2 in1 ;-):-D)

Dorotko odezwij się po badaniu

Olla witaj, wpadaj do nas częściej, bo smutno tu bez Ciebie:sorry: Przeprowadziliście się już?

Niuni ja też kupiłam sobie smakołyki na wiosenną sałątke i zaraz ide robić. Kocham wiosnę:tak:

aniajw, gosia witajcie

anni Ciebie też tu brakuje. Co porabiasz, że nie masz już dla nas czasu?

anielap o Tobie to juz w ogóle nie wspomnę:no: GDZIE TY JESTEŚ???????

Esia wracaj, Ty przynajmniej raz dziennie meldowałaś co u Ciebie i Trzody:-D

ja własnie popijam kawkę, Staśko śpi, dom ogarnięty, obiad ugotowany, nawet w biurze byłam godzinę , no poprostu superwoman ze mnie;-):-D




 
reklama
Ja jestem jestem - troszeczke bardziej zajeta ostatnio- ale jestem... :) Dzieki Toska za troske.

Noo Kochana - czas powoli sie rozpakowac :D Bierz meza w obroty ;)

Ja na chwilke, wypisalam sie na zamknietym - ufff i juz nic nie wydole. Jedno co Wam wpadlam powiedziec, ze dzic sie poryczalam bo tak sie wzruszylam :)

Bylysmy w Su u lekarza, bo ma platfusa kompletnego.. - jak bede miala czas opisze Wam jakie jaka byly. Angileska sluzba zdrowia wymiata!

haha

no oki - ale ja nie o tym... Jestesmy z Su u lekarza i skonczyl lekarz ja badac. Zapytal sie wiec ,czy mam jeszcze jakies uwagi. Su podniosla raczke i sie zapytala tak - troche niewyraznie hehehe: 'prosze przebadac moja mamusie, bo ona jest zmeczona i Suri sie o nia martwi...'

Normalnie sie poryczalam jak glupia u tego lekarza tak sie wzruszylam haha a tak powiedziala, bo jej napomnialam rano, zeby sie szybko ubierala bo jestem zmeczona bo pracowalam do pozna i nie mam sily na jej fochy ;) ...
 
Ostatnia edycja:
Su podniosla raczke i sie zapytala tak - troche niewyraznie hehehe: 'prosze przebadac moja mamusie, bo ona jest zmeczona i Suri sie o nia martwi...'

Normalnie sie poryczalam jak glupia u tego lekarza tak sie wzruszylam haha a tak powiedziala, bo jej napomnialam rano, zeby sie szybko ubierala bo jestem zmeczona bo pracowalam do pozna i nie mam sily na jej fochy ;) ...

słodka :-):-):-)
fajne te nasze dzieciaczki.
Staś ostatnio zwraca się do mnie "moje słoneczko":-D - mówi to takim słodkim głosikiem (oczywiście jak jest w dobrym humorze;-))

co do rozpakowywania, to powiem szczerze, że mi się wcale nie śpieszy.
Czuję się naprawdę świetnie, mam dużo energii i czasu wolnego, którego jak Junior się pojawi, nie będę już miała:-p. Więc na razie czekam cierpliwie, nic nie przyspieszam, biorę tylko moje kuleczki homeopatyczne na szybką akce porodową (jak się juz zacznie).
 
a co to za homeopatyki? kurczę, za mną ostatnio "chodzi" ciąża..... i to tak mocno. tylko mam sporo watpliwości czy z tym moim mężem chcę mieć drugie dziecko. on sam przecież jak dziecko... no pomyślę :-)
 
Hehe Niuni :-DCzyzbys tez chciala szybciej urodzic :-):laugh2:

Co do ciazy - rozumiem bo mi tez sie bobasa chce. Jednak jak sobie przypomne te niewyspane nocki...Echhh... No nie wiem. Poza tym ja tez jak ty mam 2 dzieci - no teraz 3 - bo doszedl krolik :-D Wiec - NIE.
 
słodka :-):-):-)
fajne te nasze dzieciaczki.
Staś ostatnio zwraca się do mnie "moje słoneczko":-D - mówi to takim słodkim głosikiem (oczywiście jak jest w dobrym humorze;-))

co do rozpakowywania, to powiem szczerze, że mi się wcale nie śpieszy.
Czuję się naprawdę świetnie, mam dużo energii i czasu wolnego, którego jak Junior się pojawi, nie będę już miała:-p. Więc na razie czekam cierpliwie, nic nie przyspieszam, biorę tylko moje kuleczki homeopatyczne na szybką akce porodową (jak się juz zacznie).

Slodziak!

Nooo Suri mi mowi - Musia - skrot od mamusia. Podoba mi sie to, bo wiem, ze ona woli latwizne i lowi mi zawsze 'mamie' bo latwiej. Takze, jak mowi 'Musia' to wiem, ze sie stara mi sprawic przyjemnosc :)
 
jestem po
ogolnie nie bylo tak zle ,ale stres wielki,o 12 weszlam ,zrobili mi usg--wiec bedzie druga dzieczynka,wyjalowili mi brzuch ,zalozyli prezerwatywe na aparat do usg i zeczeli po raz drugi ogladac malutką,wyjeli taka z 10 cm igle i wbili mi w brzuch,zabolalo niepowiem,drugi raz bym sobie tego nie dala zrobic
wyjeli ta igle zostala taka plastikowa czesc w brzuchu na ktora zalozyli strzykawke i pobrali plyn,potem wlozyli ta igle w ten plastik spowrotem i calosc wyjeli z brzucha
potem lekarz dal mi do posluchania tetno
mam prowadzic polegiwający tryb zycia i kolo srody sprawdzic tetno i ilosc wod plodowych u gina na usg
jesli wsio bedzie oki to w czwartek wracam do pracy,jak nie to niestety lezenie
tyle ode mnie
za kciuki dziekuje

Toska,Anni,Niuni,Aniajw,Jolka,Fantazja,Dzagud,Olla dziekuje
 
dorotka, cieszę się, że już po. Leż i odpoczywaj teraz. Kiedy wyniki?

niuni te kuleczki to caulophyllum, jak się zacznie akcja porodowa podobno pomaga skracać się szyjce ( w moim przypadku nie potrzeba bo ja od 28tc mam 0,5 cm:-D) i szybciej postępuje rozwarcie. Przy pierwszym porodzie sie sprawdziło, ........ albo poprostu miałam szczęśćie;-) Na pewno nie zaszkodzi jak to z homeopatia a może pomoże, dlatego dzielnie łykam:tak:
 
reklama
Dorotko to czekamy teraz na wyniki:tak: i życzę możliwości powrotu do pracy:-)
idę bąbla położyć niedługo, więc dużo teraz nie piszę... ogólnie nie mam na nic siły, za to spaaaać... to mogłabym robić całymi dniami:tak: :baffled:
 
Do góry