reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Ashe powiem Ci szczerze że jedziemy na Pampersach Pampersach ;)
Huggisy przywieźli mi niedawno znajomi ... w dzien od biedy jeszcze mogę założyć..ale w nocy tragedyja !!! przemakają nam ... :szok:

tak to bardzo chętnie bym od Ciebie odkupiła co by nie zalegały ...
może spróbuj na allegro wystawić

i swoją drogą pytałaś kiedys o witamine K
nie podajemu mu tej witaminki , to taka hmm troszke przereklamowana sprawa , a ile tego masz ?
 
reklama
Monika jak mozesz podaj mi tą strone do zgłoszeń do przedszkoli:tak::tak:

Proszę bardzo: https://pila.silvermedia.pl/formico-parents/main.action
Współczuję wam tych nerwów związanych z autem :baffled: By tych złodziei szlag trafił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Bredzelek, piękny tort upiekłaś. W życiu bym nie uwierzyła, że to nie z cukierni ;-) Zdolniacha z ciebie :tak::-D

Dziś ładnie słonko świeci, a my w domu. Witek od wczoraj gorączkuje. Wczoraj miał nawet 39,5 st :szok: Żadnych objawów nie ma. Pewnie coś mu się wykluwa. Jutro jadę z nim do lekarza :baffled: i się pewnie okaże.
 
Hej mamuśki:-) dawno mnie tu nie było, ale jakos nic sie u nas nowego nie dzieje więc i pisać nie ma o czym. Julce nowe ząbki wychodziły, bidulka miała pyszczek obolałay na szczescie trwało to tylko 2 dni i obyło sie bez gorączki. Niestety katarek sie nam przyplatał, ale już prawie wyleczony. Julka coraz wiecej gada, nie moge sie nadziwic jaka jest mądra, dużo rzeczy rozumie, a jak naprawde sie postara to zrobi to o co ja poprosze np. przyniesie butki, sciagnie czapke. Ostatnoi lubi bawic sie klockami (ja układam wieże a Julka ja burzy :-p) i mamy zrobione łóżeczko dla ukochanego misia, Julka go tuli, daje buziaki, wyciera mu pupe chusteczkami nawilżajacymi, no i oczywiście karmi... :tak:oczywiście córcia nie jest aniolkiem... wiekszość rzeczy które sa po nie jej myśli wymusza płaczemi krzykiem :eek:a ze ja nie odpuszczam czesto jest u nas głośno. Często chodzimy na spacerki pieszo, co dla małej jest nie lada wyczynem a dla mnie próbą cierpliwości, taki spacer kończy sie zazwyczaj garścią patyków, które Julka zbiera :tak: a te co jej sie nie mieszcza w rączce podaje mi :-D Czesto mamy ok 20 patyków, które wyrzucam jak tylko Młoda pójdzie spac :-) Nooo to by było na tyle z naszego życia.....
Aaaa zapomniałabym.....byliśmy niedawno w Nemo i mieliśmy taką sytuacje ze długo jej nie zapomnimy...
Julka sobie chodzi wszystko zwiedza, bawi sie i niechcąco popsuła jakiemuś dziecku wieżę z klocków czy coś takiego, a nagle jak ten chłopiec( ok 3-4 lat) nie podbiegnie do julki (15 mies.) i jak nie ryknie na nią "spadaj stąd ty mała dziw**" no poprostu staliśmy tak i nie wiedzieliśmy jak zareagować, ja byłam w szoku :szok::szok::szok: na szczeście mój R. zachował trzezwe myslenie i powiedział "idziemy do twojej mamy, ciekawe czy przy niej tez tak brzydko mówisz" nie minęło 5 sekund jak mały zaczął uciekać.... daliśmy sobie spokój z szukaniem jego, ale do dziś jestem w szoku........

Pozdrawiam Was mamuśki ;-)
 
roxeen - spoko nie ma sprawy, znalazlam znajoma ktora odkupi pampersy :tak:
a vitak mam paczke[30szt] i 18 sztuk czyli ogolem 48... jedna paczka kosztuje 35zł wiec tylko tyle chce, a te 18 sztuk z drugiej daje gratis.
gdybyś kogoś znała kto by odkupil bylabym w niebowzieta.

pozatym... ten bebilon 2 jeszcze mi zalega, 2 puszki a jedna warta 38zł :confused2:
Damian po nim wymiotuje, wiec nie moge mu nawet dosypywac po jedenj wyzeczce do jego mleka...


a co do pieska , bredzelek dziekuje za zainteresowanie, wczoraj oddalam pieska i nie powiem, polakalam sie oddajac psiaka ... :-(
 
Kropka, to niezłe slownicto ma ten smyk :szok: Nie dziwię się, że byłaś w szoku, bo ja też bym byla slysząc coś takiego :baffled:

Ashera, ja niestety nie odkupię od ciebie ani pampków ani mleka ;-) Wolałabym by moje dziecie nie cofało się do tego etapu :-D:-D:-D
 
Skoro tak juz wymieniacie co byscie chciały sprzedac to ja tez podam swoje...
-wanienke (rózowa)
-przewijak
-karuzele do łózeczka
-leżaczek bujaczek... taki zwykły bez wibracji z 5 stopniami regulacji oparcia do 15kg
-mata edukacyjna (rózowa z rybkami) stan idealny
-ubranka dla dziewczynki w bardzo dobrym stanie... np. sukienki, spodnie, bluzeczki... takie do 8 mieiąca...
Jak ktoś chetny to zapraszam...
 
a co do pieska , bredzelek dziekuje za zainteresowanie, wczoraj oddalam pieska i nie powiem, polakalam sie oddajac psiaka ... :-(

Jesteśmy właśnie na etapie rozważania możliwości posiadania psa. Myśleliśmy o rasie Golden Retriever, Labrador Lalbo owczarek. Dlatego jak powiedziałaś o tym kundelku pomyślałam że to być może pies dla nas :tak::tak: No ale trudno.

W każdym razie psy zawsze nam towarzyszyły dlatego po majówce przygarniemy jakiegoś psiaka. Chyba to będzie nierasowy labek


labek.jpg
 
Skoro tak juz wymieniacie co byscie chciały sprzedac to ja tez podam swoje...
-wanienke (rózowa)
-przewijak
-karuzele do łózeczka
-leżaczek bujaczek... taki zwykły bez wibracji z 5 stopniami regulacji oparcia do 15kg
-mata edukacyjna (rózowa z rybkami) stan idealny
-ubranka dla dziewczynki w bardzo dobrym stanie... np. sukienki, spodnie, bluzeczki... takie do 8 mieiąca...
Jak ktoś chetny to zapraszam...

A nie myślałaś o drugim dzidziusiu? Może te rzeczy przydałłyby ci się jeszcze ;-):-D


O boszsze. Jaka słodzinka. Takiego od razu bym wzięła w swoje łapki :-D:-D:-D
 
reklama
A nie myślałaś o drugim dzidziusiu? Może te rzeczy przydałłyby ci się jeszcze

Ano myśle myśle....ale to za pare lat... jakieś 6-7.... narazie julka mi wystarcza choc nie powiem z zazdrościa patrze na babki w ciązy:-) Kocham dzieci jeszcze jedno bym chciala, ale mamy małe mieszkanko, a raczej kawalerke 23 m2.... Więc przechowywanie tego wszystkiego jest cięzkie bo miejsca mało. Co do tych rzeczy co wymieniłam to raczej nie bede ich używac przy kolejnym dziecku, bo przy julce tez mało używałam, szybko zaczełam ja kąpać w dużej wannie, na mate też pozwoli ła sie połozyc, w leżaczku to juz całkiem był płacz... A ubranek mam w brud, jeszcze przez 2 lata nic nie bede musiała małej kupowac, bo po dzieciach siostry i szwagierce odziedziczyłam. A te co mam do sprzedania sa bardzo ladne i szkoda ze tak maja lezec... A po drugie jak by był synuś :-D to przecież w sukienke go nie ubiore :tak:
 
Do góry