reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja w te teorie nie wierzę, niby po co ktos miałby strzelać?? a poza tym dokładnie nie widać na filmie i można się tylko domyślać o co chodziło, bo może mówili do innych z ekipy ratujących.
Może jeszcze rosjanie celowo tw drzewa posadzili żeby samolot się rozbił??;-) nie analizujmy czegoś o czym nie mamy pojęcia.
No w sumie może ktoś z ratujących. Faktycznie tak może być.
 
W ogole to ledwo was nadrobilam juz nic nie pisalam czytalam wszytsko ale szok.. zwrocilam szczegolna uwage na to co napsiala karnitynka.. teraz bede sie tym zadreczac... gdybym o tym nie wiedziaal zylabym dniem...ale ten 1szy post byl ze stycznia i to co sie w kwietniu wydarzylo to zostalo przewidziane.... co do amja to moga byc to ruski kurcze, ja to wzielam do siebie mam nadzieje ze jednak to jedna wielka pomylka!!!!!!!
Ja też jestem wrażliwa do przesady:p Mam nadzieję, że to bujdy.
 
Słuchajcie, przecież pistolet może sam wystrzelić pod wpływem temperatury :-) Nie ma co snuć teorii spiskowych, bo można popaść w paranoję, trzeba poczekać na wyniki śledztwa i wtedy ewentualnie spekulować, takie szukanie sensacji to jest dobre dla Faktu, albo Super ekspresu
 
Heloł ;)
widzę, że grupa Daffi wywołała trochę zamieszania. Więc jak wstawiamy zdjęcia teraz? Bez sensu chyba wstawiać podwójnie :eek:

No cóż mamy większe dzieci, to uwagi większej potrzebują :-D Mój potrafi bawić się trochę sam (dumna jestem, że go tego nauczyłam) i mam czas na forum :-) Mata jest teraz na 1 miejscu u nas. Alusia interesuje wszystko w tej macie, a ja mu doczepiam inne zabawki, żeby mu się nie znudziło ;-)

Zasnął mi teraz smyk, więc czas na kawkę :))))

Tak zauważyłam, że Daffi na zamkniętym dała Album Jutki, a dawno jej nie widziałam na forum :-(
Ciekawe co u niej i dziewczynek..w końcu jedna jest moją synową :-D
 
No i nadrobilam.
Chcialam tylko powiedziec ze znowu poczulam sie dziwnie a wrecz jak intruz.
Mialam nic nie mowic ale w koncu od tego jest forum zeby wyrazac swoje opinie.
Chcialam sie bardziej otworzyc i pisac wiecej ale mam wrazenie ze moje posty sa ignorowane nie wspominajac juz o utworzonych kilku tajnych grupach na ktore mam wrazenie tylko ja nie dostalam zaproszenia. Nie mam pretensji pisze tylko ze jakos dziwnie sie czuje. Zapisalam sie na forum aby moc zasiegnac rady w pewnych kwestiach czy moze komus sluzyc rada jakby jej potrzebowal a takze dowiadywac sie roznych rzeczy na tematy dotyczace mojego dziecka. z mojej perspektywy jednak wyglada to tak ze jest tu grupa weteranek ktora trzyma razem ignorujac kogos takiego jak ja kto odzywa sie jak ma pytanie czy akurat wiedze by odpowiedziec komus na jego pytanie i odzywa sie jak uwaza ze sytuacja jest do tego stosowna a nie pisze co mu slina na jezyk przyniesie bo ja do takich osob nie naleze. Jezeli kogos urazilam moimi pzemysleniami to przepraszam.
Dla mnie żadnym intruzem nie jesteś :)
Głowa do góry!

Nie wiem czy pamiętacie jak o w styczniówkach było ? żeby mieć wstęp na zamknięte trzeba było nie bardzo wiadomo komu (__)___) cmokać, dla mnie to kretynizm. Forum jest od dyskusji koniec and (.)
 
Słuchajcie, przecież pistolet może sam wystrzelić pod wpływem temperatury :-) Nie ma co snuć teorii spiskowych, bo można popaść w paranoję, trzeba poczekać na wyniki śledztwa i wtedy ewentualnie spekulować, takie szukanie sensacji to jest dobre dla Faktu, albo Super ekspresu


Zdajesz sobie sprawę jakiej potrzebuje ?:) te z lekka palące się części samolotu nie doprowadziły do wystrzału, nowa broń jest na ten fakt przygotowana, tak samo jest przed zamoczeniem ...

A po drugie , naboje wybuchają seriami! 4 wybuchły a reszta uciekła ?:) magazynek zależnie od broni ma od 7 do 12 szt :)

Moja teoria głosi, że ochrona lotniska strzelała w powietrze by odstraszyć gapiów, a troszku ich tam było ... pamiętajmy to jest Rosja :)
 
Dla mnie żadnym intruzem nie jesteś :)
Głowa do góry!

Nie wiem czy pamiętacie jak o w styczniówkach było ? żeby mieć wstęp na zamknięte trzeba było nie bardzo wiadomo komu (__)___) cmokać, dla mnie to kretynizm. Forum jest od dyskusji koniec and (.)

Zgadzam się :tak:
W listopadówkach (pamiętacie nie?:-D - to te co coś do mnie miały) był jakiś durny regulamin wewnętrzny, który nota bene złamałam :eek: :-D i o którym nie wiedziałam :-D
Ja bardzo polubiłam Kalę :tak: no i pamiętam, że też musiałam się napostować, żeby poczuć się tu jak w rodzinie :))))
MAggie do nas dołączyła i bardzo się cieszę, że napływ zewnętrzny jest :) Bo my otwarte babki jesteśmy i nie tworzymy chorej zamkniętej grupy!
Tak ma być :-)
Amen
 
No i nadrobilam.
Chcialam tylko powiedziec ze znowu poczulam sie dziwnie a wrecz jak intruz.
Mialam nic nie mowic ale w koncu od tego jest forum zeby wyrazac swoje opinie.
Chcialam sie bardziej otworzyc i pisac wiecej ale mam wrazenie ze moje posty sa ignorowane nie wspominajac juz o utworzonych kilku tajnych grupach na ktore mam wrazenie tylko ja nie dostalam zaproszenia. Nie mam pretensji pisze tylko ze jakos dziwnie sie czuje. Zapisalam sie na forum aby moc zasiegnac rady w pewnych kwestiach czy moze komus sluzyc rada jakby jej potrzebowal a takze dowiadywac sie roznych rzeczy na tematy dotyczace mojego dziecka. z mojej perspektywy jednak wyglada to tak ze jest tu grupa weteranek ktora trzyma razem ignorujac kogos takiego jak ja kto odzywa sie jak ma pytanie czy akurat wiedze by odpowiedziec komus na jego pytanie i odzywa sie jak uwaza ze sytuacja jest do tego stosowna a nie pisze co mu slina na jezyk przyniesie bo ja do takich osob nie naleze. Jezeli kogos urazilam moimi pzemysleniami to przepraszam.

I powiem Ci ,:''nie martw się'' na forum jest kilka dziewczyn które zlewają moje posty bo mają swoje sympatie i antypatie, zlewam to :) Nie musisz wszystkich lubić, ale rozmawiać można z każdym :))
 
reklama
Do góry