reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

nooo Irtasia jak miło ciebie widzieć:-) zagladaj częściej zagladaj i pisz co u was:tak: ale wyobrażam sobie, ze przed komunia troche latania jest, pewnie Agusia cos o tym wie;-)

no i po słonku, chmurzydła naszły okropne jakies, no ale za oknem w ptracy kwitna piekne dwie ogromne czeresnie:tak: widok cudny:-)

no Karola zycze by pogoda na weekend dopisała:tak: zycze udanego wyjazdu;-):-)
 
reklama
no Karola zycze by pogoda na weekend dopisała:tak: zycze udanego wyjazdu;-):-)

Dzieki

witam u nas zimno brrrr:baffled:
no jest ciekawie z tymi sprawami przed komunijnymi :baffled: .....a jak dziecko ma do tego inne obowiązki niż tylko szkoła i komunia to już w ogóle ciekawie:baffled:;-):rofl2::crazy:
Kupiłam pokrowiec na krzesło (komunia) POKROWIEC NA KRZESŁO I KOMUNIA ŚWIĘTA PKKCK (993305093) - Aukcje internetowe Allegro cos takiego ..macie jakies pomysły jeszcze na gadżety komunijne??????....serwetki balony widziałam a co jeszcze????

Agusia,
ja zupelnie nie jestem w temacie komunijnym wiec nie pomoge. Ale pokrowiec na krzeslo wyglada bardzo ladnie i cena tez jest atrakcyjna.
 
Agusia fajny ten pokrowiec:tak::-) nawet nie wiedziałam, że takie rzeczy mozna teraz kupic:sorry2: no ale jak cżłowiek nie jest w temacie to sie nie interesuje..
a nie wiem co byś mogła jeszcze na komunię? chyba wystarczy, żeby nie przegiąc w drugą strone znowu....
 
witam u nas zimno brrrr:baffled:
no jest ciekawie z tymi sprawami przed komunijnymi :baffled: .....a jak dziecko ma do tego inne obowiązki niż tylko szkoła i komunia to już w ogóle ciekawie:baffled:;-):rofl2::crazy:
Kupiłam pokrowiec na krzesło (komunia) POKROWIEC NA KRZESŁO I KOMUNIA ŚWIĘTA PKKCK (993305093) - Aukcje internetowe Allegro cos takiego ..macie jakies pomysły jeszcze na gadżety komunijne??????....serwetki balony widziałam a co jeszcze????
Ja np. robie wieniec na drzwi balony tez beda na klatce schodowej,pokrowiec na krzeslo tez juz kupilam ,dzis kupilam polkule ze sceropianu i bede robic kompozycje kwiatowe :tak:
 
Hej :-)
Wiele lat temu wyprawiałam 2 Komunie, ale nawet nie wiedziałam, że można kupić takie pokrowce na krzesła :no: W tym roku do Komunii idzie syn koleżanki z pokoju w pracy i ostatnio to chyba więcej czasu spędzają w kościele niż w domu :baffled:
Ja ledwo zipię, ale to na innym wątku :sorry2:
 
kurcze a teraz pojawiły się czerwone policzki jak posmarowałam mu policzki kreme to powiedziałże piecze zmyłam wodą i na chwilę zniknęło ale znó są czerwone. jednak go to nie drażni bo ani nie dotyka nic.
dzwoniłam do alergologa ze słupska i może nas przyjąć we wtorek najszybciej a my we wtorek to w drodze do Warszawy.chyba jutro pójdę do ogólnego a jak wrócimy to do alergologa.
ale czy w takim wieku można się nagle na coś uczulić w sensie jedzenie. ja jakoś czuję że to z powietrza, bo my w kręgu budowy z każdej strony domu kopią mega doły i budują domy.
 
Witam :-)

no widzę Irtasia ze przygotowania naprawdę pełna parą u ciebie idą:tak: a kiedy macie ta komunię??

Kasiad ja tam sie nie dziwię, ze przed komunia co i rusz spotkania w kościele, w koncu to ma byc przede wszystkim przezycie duchowe dla dziecka...:sorry2: poza tym mam wrażenie, ze dla wiekszości wynika to z tradycji... ale nie zapominajmy jednak, że to sakrament scisle związany z wiarą...


Karola wszystko jest mozliwe, mozna sie nagle uczulić na cos, nawet dorosły cżłowiek, mało to wszedzie chemii wkoło. Faktycznie idź do rodzinnego narazie, a po powrocie do alergologa, bo faktycznie czasu mało macie. A moze by zwykła czysta, biała wazelina pomogła?? u nas pomagała, jak skóra była sucha i napieta:tak:

miłego dnia BAbencje!!!
 
Witam :)

ja nie wiedziałam że balony się powiesza na komunię ? ja myślę jak Rosmerta nie ma co przeginać niech będzie biało i skromnie :)

co do kościoła i komunii to też myślę ze na tym to polega by chodzić do kościoła żeby przejść te całe przygotowania itd ale z drugiej strony pewnie rodzicie nie mają teraz kiedy się wyrwać z pracy by iść z dzieckiem u nas R nawet w święta był w pracy i śniadania wspólnego nie jedliśmy .... dopiero wieczorem mieliśmy okazje wspólnie usiąść
 
reklama
Czesc Dziewczyny

tez mysle nie ma co przeginac w sprawie komunii. A chodzenie do kosciola moze byc meczace, ale pewnie konieczne zeby cala uroczystosc mozna bylo przezyc duchowo.

Karola, mysle ze tak nagle moze cos uczulic dziecko, szczegolnie ze piszesz ze cos tam robia kolo waszego domu. Dobrze ze idziesz do lekarza-cos z pewnoscia poradzi.

A u nas zimno i wietrzenie. szkoda :(

Udanego dnia wszystkim
 
Do góry